Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Chirurg szczękowo twarzowy Skoczów

lekarz Andrzej Siekierka

43-430 Skoczów

Same plusy! Super fachowiec. Uprzejmy, zawsze ma dobry humor, wzorowe podejście do pacjenta. Więcej takich!
Opinia dodana przez: Anna

dr Mirosław Harężlak

Chirurg dziecięcy

Skoczów

Lekarz jakiego ze świecą szukać! Syn trafił na oddział chirurgii prosto ze zgrupowania piłkarskiego. Ręka złamana w dwóch miejscach z przemieszczeniem. Lekarz zadzwonił do nas i osobiście wytłumaczył diagnozę oraz poszczególne kroki operacji i dalszego postępowania (my jechaliśmy z innego miasta, więc byliśmy przez kilka godzin w dużym stresie). W tym czasie Pan doktor zajął się naszym synem, wytłumaczył potrzebę operacji, uspokoił go. Sam zabieg przebiegł ekspresowo i bez komplikacji. ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Adam Strzałkowski

Chirurg dziecięcy, Pediatra

Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Gruszczyk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Zofii Szatkowskiej 24
43-430 Skoczów

Bylam pierwszy raz z dzieckiem bo słyszałam wiele pozytywnych opinii o Panu Strzałkowskim. I zgadzam się z nimi :) Bardzo uprzejmy starszy Pan - profesjonalista. Dokładnie bada dziecko pyta o wszystko . Polecam 10/10
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Marian Suchodolski

Chirurg ogólny, Urolog

Objazdowa 22 (EuCor SC) lok. 37
43-430 Skoczów

BARDZO DOBRY .. WYLECZYL MI BOLERIOZE. LECZY RÓWNIEŻ MOJE DZIECI. POLECAM WSZYSTKIM KTÓRZY MAJĄ PROBLEMY MEDYCZNE.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Stanisław Kabiesz

43-430 Skoczów

Po jednej gwiazdce dla Stanisława Kabiesza to i tak wielka rozrzutność, bo na żadną nie zasługuje. Nie polecam tego lekarza i radzę omijać szerokim łukiem. Opryskliwy i nieuprzejmy, minimum kultury osobistej - brak. Podejście do pacjenta skandaliczne!!
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Krzysztof Kubicius

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii i Protetyki "Sigma" s.c.
ul. Mickiewicza 12
43-430 Skoczów

Lekarz w zasadzie nie zrobił żadnego wywiadu z pacjentem ,po pokazaniu z daleka znamiona od razu kazał się położyć żeby go usunąć .Zero zainteresowania pacjentem ,na wszystkie pytania odpowiadał niechętnie choć sam po zabiegu powinien poinformować co robić dalej.Nie polecam .

lekarz Barbara Kabiesz

lek. dent. Joanna Herman

Chirurg szczękowo twarzowy

ul. Ustrońska 23

lekarz Paweł Klajn

Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Gruszczyk spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią
ulica Zofii Kossak-Szatkowskiej 24

lekarz Dariusz Chwastek