Śląskie Chirurg Szczękowo Twarzowy

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

ASTRA DENT Śląskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej
al. Roździeńskiego 88a
40-203 Katowice

Polecam - ceny jak wszedzie a jakość usług mega wuysoka. Wyrwanie ósemki bezbólowe i szybkie, bez czekania , Rewelacja!

Opinia dodana przez: Robi

lekarz Maciej Nowiński

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Katowice

Bardzo dobry lekarz, młody i rzetelny. Szuka wszystkich możliwych sposobów na pozbycie się bólu;)

Jedyny lekarz właściciel przychodni stomatologicznej, który nie jest pazerny i łasy na kasę..!

Dobrze tłumaczy, językiem który trafia do zwykłych ludzi;)

Dobrze tłumaczy, językiem który trafia do zwykłych ludzi;)

Polecam

Opinia dodana przez: Beniamin
Chirurg szczękowo twarzowy Chorzów lek. dent. Maciej Błoński

lek. dent. Maciej Błoński

Gabinet stomatologiczny DreamDent
Armii Krajowej 13
41-506 Chorzów

Dr Błoński jest najlepszym dentystą jakiego spotkałam w swoim życiu. Podejście do pacjenta niesamowite, kompetencje na najwyższym poziomie, przyjazna atmosfera, świetny sprzęt. Nic dodać, nic ująć. Całym sercem polecam.

Opinia dodana przez: Marta

ulica Wolności 292
41-800 Zabrze

Lekarz jak najbardziej godny polecenia!!! Usuwanie ósemek, szybko i sprawnie - widać duże doświadczenie pani doktor. Kompetentna z rzeczowym podejściem do pacjenta:)

Opinia dodana przez: patrio

lek. dent. Tomasz Skoczek

Bielsko-Biała

Najlepszy specjalista w tej dziedzinie! Wszystkim polecam z czystym sumieniem.Należę do strasznych tchórzy jeśli chodzi o wyrywanie zębów- musiałam usunąć obie ósemki. Zabieg całkowicie bezbolesny, z dokładnym omówieniem przed i po zabiegu. Po zabiegu również bez bólu. Zagoiło się rewelacyjnie, mimo, że przy pierwszej ósemce pojawiły się komplikacje z zatoką. Po prostu rewelacja. Z drugim zębęm szłam jak na kawę z koleżanką - całkowicie bez stresu. 8 minut i po wszystkim! Pewna ręka, spokój, opanowanie. Lepszego chyba nie ma! Dziękuję doktorze!

Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Krzysztof Denis

ARCUSMED

42-200 Częstochowa

Usuwałam u Pana Doktora wszystkie ósemki. Mimo, że wydawały się być problemowe, zabiegi przebiegły bez komplikacji. Lekarz rzetelny, poświęcający zupełnie swój czas pacjentowi, potrafiący rozładować stres i napięcie związane z wykonywanym zabiegiem. Razem z asystującą mu Panią Agnieszką, tworzą kompetentny i fachowy duet. Polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

prof. dr hab. n. med. Iwona Niedzielska

EsteDerm - Estetyka i Dermatologia
ulica Dmowskiego 2
43-100 Tychy

Pani Profesor Niedzielska to cud natury, przepełniona ciepłem, ogromną empatią wobec pacjenta, mądra kobieta w swojej dziedzinie i nie tylko... na właściwym miejscu. Miałam szczęście, że napotkałam P. Prof. na swojej drodze. Naprawiła błąd innego lekarza, przeprowadzając operację. Tak naprawdę, wiem że dzięki tej Pani żyję, a byłam już na skraju wyczerpania fizycznego i psychicznego... Cierpiałam 7 miesięcy.Inny lekarz podczas ekstrakcji zęba 38 pozostawił przepchnięty korzeń pod okostną i uszkodził nerw. Wmawiał na kolejnych wizytach, że ten ból to normalność, a czucie wróci.... Niestety nie wykonał nawet kontrolnego rtg po ekstrakcji, nie pomógł w żaden sposób. Odkąd jestem po operacji przeprowadzonej przez P. Prof. nie mam bólu, uśmiecham się i czuję jak bym na nowo się narodziła. Wszystko zawdzięczam P. Prof. Niedzielskiej. Na pacjencie skupia się w 100%, umie słuchać , a zarazem wszystko dokładnie wyjaśnia, nie podejmuje decyzji pochopnie oraz jest słowna. Podczas wizyty pytałam o swój stan zdrowia bardzo szczegółowo, na każde pytanie uzyskałam wyczerpującą odpowiedź. Jest lekarzem, któremu można zaufać, ja ufam bezgranicznie!!! To kobieta z ogromną wiedzą, tytułem, pozycją i prawdziwą pokorą, bez wywyższania się! posiada klasę jakiej brakuje wielu lekarzom. W jej obecności czułam spokój i pewność, że nic złego nie może się stać. Dla tej Pani najważniejszy jest człowiek! Polecam wszystkim Panią Prof. Niedzielską!!! jeszcze raz dziękuję!!!

Opinia dodana przez: Karolina

Krzysztof Kucęba

Chirurg szczękowo twarzowy

Katowice

Bardo dobry lekarz. Zdecydowanie polecam !

Bardo dobry lekarz. Zdecydowanie polecam !

dr n. med. Władysław Stefański

CHIR-DENT-LASER WŁADYSŁAW STEFAŃSKI
ul. Łąkowa 1/1 (naprzeciw Tesco)
47-400 Racibórz

Najlepszy lekarz jakiego znam.pełen profesjonalizm-najpierw pacjent potem on bardzo miła obsługa fachowość.byłam na zabiegu z moja 12 letnią córką.Wielki Szacunek dla Doktora.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Gabinet lekarski
Kilińskiego 18/20
42-200 Częstochowa

Super lekarz, świetne podeście do pacjenta, pełen profesjonalizm, zawsze zażartuje, wszystko wytłumaczy POLECAM!

Opinia dodana przez: Piotr