Chirurg Szczękowo Twarzowy

Wolny termin: jutro o 15:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Rafał Nowak

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

Doktor usuwał mi dziś ósemkę, jestem bardzo zadowolona z tego jak przebiegł zabieg - fachowo, szybko i bezboleśnie, bez żadnych komplikacji. A przy okazji bardzo sympatyczny człowiek, chciało by się, żeby każdy lekarz miał takie podejście do pacjenta.

Wolny termin: 21 Cze o 15:00. Sprawdź inny.

Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Wolny termin: 22 Cze o 09:00. Sprawdź inny.

lek. stom. Karol Borkowski

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne INTERDENT
ul. Długa 16B/32
53-658 Wrocław

Wolny termin: 22 Cze o 11:30. Sprawdź inny.
Chirurg szczękowo twarzowy Warszawa prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

Chirurg dziecięcy, Chirurg szczękowo twarzowy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Profesjonalista godny naśladowania. Dobre podejście do dziecka jak i dorosłego - wszystko dokładnie omówione i wytłumaczone. Jako rodzic jestem bardzo zadowolona. Polecam

Wolny termin: 22 Cze o 14:00. Sprawdź inny.

lek. stom. Joanna Trzepiatowska

Chirurg szczękowo twarzowy, Implantolog

MED-a-DENT
ul. Szujskiego 11/2

Wolny termin: 26 Cze o 11:00. Sprawdź inny.

dr Andrzej Brudnicki

Chirurg szczękowo twarzowy, Protetyk

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Witam,

Witam,

do z dr Brudnickim miałam przyjemność spotykać się przez dłuższy czas w sprawie ustalenia terminu operacji mojej żuchwy. Dr zawsze kompleksowo i dokładnie tłumaczył, na czym polega zabieg. Gdy w końcu się udało byłam zaskoczona efektem - wykonano u mnie osteotomię żuchwy + genioplastykę - praktycznie nie miałam opuchlizny, nie straciłam krwi, dobrze czułam się po zabiegu. Dziś jestem 10 dni po zabiegu i czuję się bardzo dobrze. Byłam na wizycie u dr na zdjęciu szwów - widać, że jest zadowolony ze swojej pracy :) dodatkowo dr Brudnicki jest zawsze bardzo miły :) polecam! pełen profesjonalizm!

Opinia dodana przez: Paulina
Wolny termin: 26 Cze o 15:00. Sprawdź inny.
Chirurg szczękowo twarzowy Gdańsk dr n. med. Adam Michcik

dr n. med. Adam Michcik

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
80-333 Żabianka, Gdańsk

Bardzo przyjemny stomatolog z dobrym podejściem do pacjenta. Mój problem został załatwiony nadzwyczaj szybko i bezboleśnie. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, który dokładnie wie co robi. Spokojnie można polecić z ręką na sercu.

Opinia dodana przez: Tomasz
Chirurg szczękowo twarzowy Katowice lek. dent. Tomasz Bigas

lek. dent. Tomasz Bigas

ASTRA DENT Śląskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej
al. Roździeńskiego 88a
40-203 Katowice

Polecam - ceny jak wszedzie a jakość usług mega wuysoka. Wyrwanie ósemki bezbólowe i szybkie, bez czekania , Rewelacja!

Opinia dodana przez: Robi

Krajmed
WAŁBRZYSKA 11, C.H.LAND

Jako lekarz wspaniały fachowiec, a jako człowiek cudowna osoba. Uwielbiam takich ludzi. Duży plus za poczucie humoru!;-) Bardzo dziękuję za opiekę Panie Doktorze!

Opinia dodana przez: Lidia
Chirurg szczękowo twarzowy Warszawa dr n. med. Michał Jonasz

dr n. med. Michał Jonasz

DentalWhite
ul. Sebastiana Klonowicza 2/U3
01-228 Wola, Warszawa

Doskonały specjalista. Skomplikowane leczenie implanty, ortodoncja + problemy z żuchwą - zapowiadało się na długie i kosztowne leczenie. A w Dental White pod opieką Pana doktora wszystko skończyło się szybko, sprawnie i nie było tak strasznie jak zapowiadane mi w innych klinikach. Jestem wdzięczna. Polecam.

Opinia dodana przez: Kasia