Lekarze Chirurg transplantolog Milicz

Nefrolog, Transplantolog

Wielospecjalistyczny Szpital w Miliczu
ulica Grzybowa 1
56-300 Milicz

Cudowny lekarz zawsze gotowy pomóc traktuje pacjenta z godnością i szacunkiem. Bardzo dobrze wyjaśnia wszystko dotyczące leczenia nigdy nie odmówiła pomocy.
Opinia dodana przez: Malwina

dr hab. n. med. Jacek Langowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Wielospecjalistyczny Szpital w Miliczu
ulica Grzybowa 1
56-300 Milicz

Szanowni Państwo!!! Wczoraj miałem badanie kolonoskopii i gastroskopii przeprowadzone przez doktora Langowskiego. Z tak profesjonalnym podejściem lekarza do pacjenta nie miałem jeszcze okazji się zetknąć a niestety miałem wiele okazji do porównań. Fachowo poprowadzona rozmowa n/t przebiegu badań, delikatność wykonania, cierpliwość i uprzejmość sprawiły, że moje obawy przed bólem i niedogodnościami prysnęły niczym mydlana bańka. Szczerze polecam pana doktora pod każdym względem. Wdzięczny pacjent z Oleśnicy.
Opinia dodana przez: Jerzy
Super dentystka ,żadko spotyka się ludzi o tak wielkim sercu i pełnym oddania pacjentowi uprzejmość i zainteresowanie pacjentem pani doktor na piątke z plusem polecam wszystkim którzy boją się dentysty po pierwszej wizycie strach mija jestem szczęśliwa ze spotkałam takiego fachowca w wyrywaniu i leczeniu zębów.

lekarz Jacek Sikorski

milicz
56-300 Milicz

Najlepszy Lekarz Chirurg jakiego znałam. Wiedza lekarska i wszechstronna, praktyka, poczucie humoru, nie owijał w bawełnę, czasem się denerwował, ale zawsze pomógł, zainteresował się każdym, kto się do Niego zwrócił i naprawdę tego potrzebował...Tych pacjentów są tysiące... Robił to co każdy Lekarz powinien robić- ratował każde ludzkie życie. Można było na Nim polegać. Nie zostawił bez pomocy nikogo, nawet kosztem własnego czasu, sił. Czasem spotyka się Lekarzy z powołania, z ...
Opinia dodana przez: Inny Lekarz

lekarz Robert Bartosik

ulica M. Kopernika 15
56-300 Milicz

Pańn Bartosik robiłmi mi gastroskopie na 2 dzień dostałam bólów brzucha podwyższona temperaturę. , czuje jakby mi chrzastki w gardle same przeskakiwało. Ślinotok, gula w gardle.Po kilku kolejnych dniach silny piekąc ból w klatce piersiowej. Pan lekarz stwierdził że badanie wykonał poprawnie a ja nabyłam jakaś infekcje dróg oddechowych i mam się zgłosić do lekarza rodzinnego. Dodam że nią miałam an kaszlu ani kataru.
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Wojciech Radomski