Lekarze Chirurg transplantolog Siedlce

lekarz Stanisław Jeziernicki

Przychodnia Lekarska "Żaczek"
10 Lutego 15
08-110 Siedlce

Dr Stanisław Jeziernicki jest najlepszym chirurgiem! W szpitalu w Łosicach ocalił mojemu tacie nogę, którą w szpitalu w Siedlcach przygotowywali do amputacji i mówili, że nie da się jej uratować. Minął prawie rok od operacji (bardzo ciężkiej) a noga taty jest dobrze ukrwiona. Nawet inni lekarze mówili, że to jest cud.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Walentin Kazakow

Chirurg onkolog

Siedlce

Cudowny lekarz, wspaniały człowiek. O wszystkim mówi, do każdego pacjenta podchodzi bardzo sumiennie. Szczerze polecam, jestem zachwycona.
Opinia dodana przez: Karolina
Bardzo polecam Pana Doktora,pełen profesjonalizm,zna się na swojej profesji.W pełni oddany pacjentowi,życzliwy i zarazem pomocny w trudnych chwilach,po wykonanym zabiegu często dogląda pacjenta,w pełni udzielana informacja o wykonanej operacji oraz dalszego leczenia.Panie Doktorze,dziękuję z całego serca.Krzysztof Flak z Płocka.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Adam Macech

Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego RM-MEDITRANS
ul. bp. Ignacego Świrskiego 38
08-110 Siedlce

Bardzo dziękuję za pomoc, empatię i poczucie humoru. Jest pan lekarzem godnym polecenia. Szczepańska Stanisława

lekarz Grzegorz Mikiciuk

Podlaska 2/21
08-110 Siedlce

Nie był to mój lekarz prowadzący w szpitalu, a jednak poświęcił mi czas. Pochylił się nad moim cierpieniem po operacji. Profesjonalista i miły człowiek zarazem. Udowadnia, że można być empatycznym zawodowcem.

lekarz Piotr Sienkiewicz

Siedlce

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Pełen profesjonalizm, kultura i odpowiednie podejście do pacjenta.

lekarz Paweł Ziękiewicz

Siedlce

Profesjonalista najwyższej klasy, polecam z czystym sumieniem każdemu. Lekarz godny polecenia i pełen życzliwości wobec pacjenta.
Opinia dodana przez: K.

lekarz Jarosław Puścion

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

Wspaniały specjalista pełny profesjonalizm jestem wdzięczna za pomoc i opiekę medyczną polecamm z całego serca
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Mariusz Mazur

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

Doktor Mazur to bardzo dobry lekarz. Dobro pacjenta jest dla niego ważne, nie bagatelizuje niczego. Wszystko wytłumaczy, znajdzie czas na rozmowę. Polecam

lekarz Kryspin Mitura

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "PANMED"
ulica Błonie 8
08-110 Siedlce

Nikt nie jest doskonały ale to co otrzymałem wystarczy aby być usatysfakjonowanym. Zadowolony pacjent.

Anna Modrzewska-Kiełek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Okrężna 73
Siedlce

PANI STOMATOLOG-jest bardzo miła, uprzejma,kontaktowa,punktualna,... Moim zdaniem super fachowiec. Polecam

lekarz Wiktor Jodkowski

Chirurg dziecięcy

Centrum Medyczno Diagnostyczne Sp. z.o.o.
ulica Niklowa 9
08-110 Siedlce

Pan Doktor WIKTOR JODKOWSKI to specjalista chirurgii dziecięcej na najwyższym poziomie i zdecydowanie godny polecenia. Pracuje w Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach i tam mieliśmy przyjemność poznać go jako lekarza, który przyjął naszą córkę na oddział. Pełen profesjonalizm, szacunek dla pacjenta, szybka i trafna diagnoza. Bardzo dobry kontakt z młodym pacjentem i rodzicami. Na każdym etapie leczenia pełna dostępność i wszystko dokładnie wyjaśnione. Lekarz z powołania i zamiłowania do swojej pracy. ...
Opinia dodana przez: Rodzice Oliwii

lekarz Stefan Jeznach

Chirurg ogólny, Urolog

Asłanowicza 29 lok. 2
08-110 Siedlce

Świetny lekarz. Bardzo dobry specjalista z dużym doświadczeniem. Do każdego pacjenta podchodzi bardzo rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem. Uprzejmy z wysoka kulturą osobistą. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Joanna
Byłem na badaniu usg u pani doktor.Badanie wykonane profesjonalnie z pełnym omówieniem poszczególnych organów.Przy okazji pani doktor zauważyła inną chorobę nie związaną z usg. Dokładnie omówiła tą chorobę i wytłumaczyła ,że potrzebna jest operacja.Uzgodniliśmy termin zabiegu i wytłumaczyła mi jak on będzie przebiegał.Pani doktor nie patrzyła na zegarek ,że czas wizyty się wydłuża tylko starała się jak najdokładniej wszystko omówić.Uważam panią doktor za miłą, sympatyczną i profesjonalną osobę godną polecenia ...
Opinia dodana przez: Antoni

dr n. med. Paweł Piotrowski

Chirurg onkolog

Siedleckie Centrum Onkologii, WSzS im. św.JP II w Siedlcach
ks.Józefa Poniatowskiego 24
Siedlce

Dr Piotrowski operował mnie w SCO-rak piersi. Jestem bardzo zadowolona. Wykonał mastektomię z jednoczesną rekonstrukcją. Wszystko odbyło się bez żadnych komplikacji. Świetny chirurg. Oddział którym kieruje w Siedlcach bardzo polecam. Warunki świetne, personel super bardzo dba aby nie czuć bólu po operacji. Czyściutko, bardzo dobre jedzenie. POLECAM doktora i SCO.
Opinia dodana przez: Wiesława

lekarz Krzysztof Kicki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Filia nr 1
Piłsudskiego 49
08-110 Siedlce

DR KRZYSZTOF KICKI TO BARDZO DOBRY LEKARZ,CZŁOWIEK Z WIELKIM SERCEM DO PACJENTÓW .TYLKO ON POTRAFIŁ WYLECZYĆ MOJĄ STOPĘ CUKRZYCOWĄ .

lekarz Jarosław Olszewski

Przychodnia " Żaczek "
10-Lutego 15
08-110 Siedlce

Jestem już starszą osobą i stałą pacjętką Pana Doktora.Chcę podkreślić, że jest bardzo dobrym specjalistą, wyleczył mnie z zakrzepicy najpierw lewej , a potem prawej nogi, nie lekceważył moich sugestji i w razie nie planowanej wizyty zawsze zgodził się mnie przyjąć
Opinia dodana przez: stała pacjętka Halina D

lekarz Szymon Głowacki

Siedlce

To super lekarz , jak widać można dobrych fachowców spotkać na swojej ścieżce życia . Okazję do korzystania z pracy tego fantastycznego człowieka miało wielu moich bliskich i znajomych stąd moje decyzja na zabieg w Żurominie. Daje pomoc wielu pacjentom i robi to bez zarzutu. Nie mam pojęcia skąd bierze siłę, ale postawa energicznego i zdecydowanego człowieka jest tu odpowiedzią. Posiada wielką wiedzę i intuicję. Jest w swoim podejściu do ...
Opinia dodana przez: Marek B

lek. dent. Bogdan Grochowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna Estetik Dental s.c. Bogdan Grochowski,Jerzy Czerski
Starowiejska 24
08-110 Siedlce

Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na skorzystanie z usług świadczonych w tej przychodni. Wszyscy pracownicy są życzliwi i pomocni, jednak szczególnie chciałabym wyrazić swój zachwyt osobą pana doktora Grochowskiego. Pan doktor wykonuje swoją pracę bardzo profesjonalnie, z pasją i zaangażowaniem. Jest opanowany, zdecydowany, świadomy, a co więcej jest niesamowicie serdecznym człowiekiem. Pan doktor usuwał mi dolne ósemi. W moim przypadku był to zabieg dość skomplikowany, gdyż okazałe zęby były ...
Opinia dodana przez: magdalena

lekarz Magdalena Daniel

Chirurg dziecięcy

Siedlce

Polecam Panią doktor z całego serca. Do końca życia będę wdzięczna że na nią trafiliśmy. U syna był bardzo beznadziejny przypadek mowa o wrastających paznokciach. Nawet podolog nie chciał się podjąć. A Pani doktor tak pięknie wyprowadziła paznokcie ,że aż miło. Ma kobieta głowę na karku, może nie jest bardzo wylewna ale w 100% jest lekarzem z powołania.
Opinia dodana przez: Katarzyna