Chirurg Transplantolog

Transplantolog, Kardiochirurg

MEDIQ
ul. Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo

Nie znajduje słów wdzięczności. Dokładnie trzy lata temu byłem operowany przez Pana Profesora. Operacja by-passów po zawale serca. Miałem pred sobą może pare tygodni życia. Koronografia wykonana jeszcze na Wołoskiej nie stwarzała złudzeń.
Decyzja o operacji nie jest łatwa dla pacjenta, ale nie w przypadku gdy operuje Profesor. Od pierwszego kontaktu w Aninie miałem całkowite zaufanie. Zero emocji.
A gdy po zabiegu widywałem Profesora o świcie pomiędzy łóżkami operowanych ...

A gdy po zabiegu widywałem Profesora o świcie pomiędzy łóżkami operowanych pacjentów - wzbudzał mój najwyższy szacunek.
Dostałem trzy lata życia. Całkowicie normalnego szczęśliwego życia, pełnego radości rodzinnych i zawodowych. Mam nadzieje że nie tylko trzy lata.
Dziękuje Panie Profesorze.
Arch. Piotr Jankowski

Opinia dodana przez: PIOTR JANKOWSKI

Fimedica – Specjalistyczne Centrum Leczenia
ul. Nowogrodzka 51

Geniusz a nie lekarz! uratował życie mi i mojemu synkowi ! Bardzo zdolny i cierpliwy , ale też stanowczy , jesli trzeba. Widać że podwładni się go słuchają i go szanują, bo jest świetnym lekarzem i szefem kliniki. Polecam bardzo!!

prof. Sławomir Rudzki

Gastroenterolog, Chirurg urazowy

Lublin

Wspaniały człowiek, traktujący pacjenta niezwykle uprzejmie. Lekarz o najwyższej kulturze osobistej, ciepły, serdeczny

Jerzy Lubikowski

Proktolog, Chirurg transplantolog

Szczecin

Już po pierwszej wizycie u dr Lubikowskiego stwierdziłem, że jest to człowiek, któremu mogę zaufać i powierzyć leczenie mojej choroby. Doktor dokładnie wytłumaczył mi na co choruję i w jaki sposób będzie przebiegać moje leczenie. Pan dr powiedział mi, że w moim przypadku przeprowadzi trzy praktycznie bezbolesne zabiegi w odpowiednich odstępach czasowych i problem będzie załatwiony. Uczciwie (tzn. koszt był ustalony i niezmienny dla wszystkich zabiegów) poinformował mnie o kosztach tych zabiegów i terminach. Po zastosowaniu metody leczenia przez Pana doktora moja przypadłość została uleczona. Oczywiście zanim trafiłem do dr Lubikowskiego byłem u kilku innych lekarzy, ale nie chcę się wypowiadać na temat tych wizyt, gdyż za ras się denerwuję i drżą mi ręce. Powinienem tylko napisać lekarzy w cudzysłowiu. U Pana doktora miałem około 10 (razem z zabiegiem) wizyt i nie jest to naciąganie mnie na koszta, gdyż wizyty kontrolne odbywały się w dość dużych odstępach czasowych (tj. pierwsza po miesiącu, następna dopiero po roku i znowu po roku, a teraz za dwa lata). Pan doktor po prostu dba o zdrowie swoich pacjętów. Polecam wszystkim Pana doktora Lubikowskiego, gdyż jego wiedza medyczna i fachowość jest niezaprzeczalna i bezapelacyjna. Jeszcze raz dziękuję Panu doktorowi i pozdrawiam. D. CH.

Transplantolog Warszawa dr n. med. Krzysztof Ostrowski

dr n. med. Krzysztof Ostrowski

Transplantolog, Medycyna estetyczna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)

Rzadko kiedy spotyka się tak profesjonalnych, empirycznych i cierpliwych lekarzy. Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Agata Czyżniakowska

dr n. med. Samir Zeair

Chirurg transplantolog, Chirurg ogólny

SPWSZ

None

polecam !!! człowiek o złotym sercu, wszystko wyjaśni, poświęca czas pacjentowi, doradzi co można zrobić, czego unikać. pierwszy raz wyszłam z gabinetu z uśmiechem - nigdy nie spotkałam tak dobrego chirurga naczyniowego.

Opinia dodana przez: Iza

Rafal Ebisz

Chirurg urazowy, Chirurg transplantolog

Bańgów, Siemianowice Śląskie

wykonał operacje plastyczną i skorygował mi nosa. wg mnie lekarz jest dokładny. skutecznośc jego leczenia potwierdził lekarz prowadzący z przychodni na Wspólnej. Dodatkowo ekspresem i komfortowo pozbyłem się moich zębów mądrości, które w cale okazały się nie byc takie mądre, podobnie jak ja.

Opinia dodana przez: Andrzej

MSWiA

Przerażenie, panika, łzy, chichot losu? ciemność, co teraz? tak 2 tygodnie temu wyglądał nasz dzień kiedy to usłyszałyśmy ,, podejrzenie guza głowy trzustki u taty’’.

Nasz tata, silny, niestrudzony, który całe życie tylko pracował robiąc wszystko dla nas i dla innych, dawał a nie brał. Co teraz? Okazało się, że guz operacyjny, ale jest ryzyko niepowodzenia przez naciekanie na żyłę. To co mogliśmy zrobić to zmniejszyć ryzyko do minimum. Musimy oddać tatę w ręce doświadczonego chirurga, który jest w stanie przewidzieć ryzyko i zlikwidować ewentualne trudności. Kto? Jak bumerang powracało do nas nazwisko ,, prof. Durlik’’.
Panie Profesorze, dziękujemy. Dziękujemy za udaną operację Whipple’a, usunięcie guza głowy trzustki z protezowaniem żyły wrotnej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ogromnej wiedzy, lekarskiej pasji i opanowaniu prof. Marka Durlika oraz całego zespołu z dr Martą Górską, niełatwa operacja zakończyła się sukcesem, a tego życzy sobie każdy pacjent i chirurg. Dziękujemy za szybką pomoc, chirurgiczną precyzje, za stoicki spokój, rozwagę i pewność siebie, to dało nam tak ważne poczucie bezpieczeństwa. Dziękujemy też dr Marcie Górskiej za cierpliwą opiekę jako lekarza prowadzącego oraz psycholog Dorocie Zielińskiej. Dziękujemy za to, że nie trzeba być Vipem, by móc leczyć się w CSK MSWiA w Warszawie. Wbrew mitowi, jest tu miejsce dla każdego ciężko chorego człowieka, wystarczy skontaktować się z sekretariatem Profesora i dyrektora Marka Durlika Kliniki Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii w szpitalu MSWiA w Warszawie.
Dalszy proces leczenia przed nami, ale jeśli na tej drodze będziemy spotykać takich lekarzy w ,, służbie’’ zdrowia jak prof. Durlik i dr Górska i z pomocą Bożą to jesteśmy pewne zwycięstwa w tej walce! Wdzięczne córki Wiesława

Opinia dodana przez: IzaJurczewska izajurczewska

prof. dr hab. n. med. Janusz Strzelczyk

Chirurg transplantolog, Chirurg ogólny

Oddział Kliniczny Toksykologii
Kopcińskiego 22
90-153 Łódź

Jestem po resekcji żołądka prawie 3lata,9maja 2012 była operacja.Pan profesor umożliwił mi życie bez bólu i stresu.Moge pracować,cieszyć życiem i dziećmi.Codziennie modlę się o niego,aby jak najdłużej mógł ratować ludzi i przekazywać swoim wiedze innym.Zawsze będzie w moim sercu.bez niego pewnie od 3 lat byłabym na innym świecie.a mam 40lat.bardzo dziekuję .Anna z łodzi

Opinia dodana przez: anna

prof. Paweł Nyckowski

Chirurg transplantolog, Chirurg onkolog

Centrum Medyczne WUM
Banacha 1A, Blok F

Uratował mi życie, dał mi drugą szansę mimo że jestem (obecnie nie pijącym)alkoholikiem. Jestem dwa lata po przeszczepie. Nie zawsze jest różowo bo jeśli wyniki są choć trochę gorsze lekarze od razu pytają czy pijesz. Wydaje się że nie uwierzą jeśli powiesz NIE. Wiem że prof. Nyckowski mi zaufał i ja też ufam jemu. I dobrze radzę każdemu, nie pytajcie czy jest sympatyczny bo nie szanuje się lekarza za bycie uprzejmym tylko profesjonalizm. Nie znam lepszego specjalisty w zakresie leczenia chorób wątroby i transplantologii niż on. POLECAM!

Opinia dodana przez: Krzysztof