Chirurg Transplantolog

W 2011 roku leczyłem u tego lekarza kłykciny odbytu. Stanowczo odradzam. 8 Tys. Zł operacja, wyciał śluzówkę zamiast wypalić kłykciny. W efekcie po 2tyg. Kłykciny powróciły ze zdwojona sila. Dr. Fiedor stwierdził, że to bliznowce a nie kłykciny ale I tak trzeba je usunac. Usuwal dwie "sztuka" na miejscowym znieczuleniu za 2 tys. Zł! Po czym stwierdził, że nie wyśle tego do badań cytologicznych Bo to bliznowce. Naszczeście znalazłem innego lekarza, który był przerażony sposobem pseudo leczenia, a owe bliznowce były kłykcinami (dodam, że dr. Fiedor nigdy nie zbadał mine anorak open, żeby sprawdzić czy kłykciny umiejscowienie sa głebiej, a okazało się, że tak właśnie było). Dziś wiem, że Fiedor naciagnał mine na kasę bez skrupułów okłamujac. Nie twierdzę, że w leczeniu inch chorób jest nieskuteczny ale za kłykciny nie powinien się zabierać, zrobił mi więcej krzywdy niż pożytku. Przez jego partactwo mój stan pogorszył się powodujac dalsze kaplikacje zdrowotne ( leczone dwa lata).
Za to co mi zrobił powinien ponieść kare. Dodam, że przelewy szły na jego prawatne konto, bez potwierdzenia, bez rachunku. Dr. Fiedora radzę unikać!

dr n. med. Maurycy Jonas

Chirurg transplantolog

wizyta już od 120

FIMEDICA
Warszawa Nowogrodzka 51

Robiłam u dra Jonasa kolonoskopię (Spółdzielnia Rentgen na Waryńskiego).
Badanie profilaktyczne, ze względu na genetyczne ryzyko raka jelita grubego.

Robiłam u dra Jonasa kolonoskopię (Spółdzielnia Rentgen na Waryńskiego).
Badanie profilaktyczne, ze względu na genetyczne ryzyko raka jelita grubego.

Mimo obaw, wybrałam opcję bez znieczulenia - chciałam być pacjentem aktywnym, reagującym w razie potrzeby w czasie badania. Badanie przebiegło bardzo dobrze, dr Jonas jest człowiekiem miłym, rzeczowym, ma poczucie humoru - to znosi dystans i łagodzi atmosferę przy tej mocno niekomfortowej procedurze medycznej. Prawie nie bolało, zaledwie dwa większe ukłucia, kiedy kolonoskop pokonywał zakręty, zwłaszcza przy zagięciu wątrobowym - ból absolutnie znośny. Dr jest niezwykle delikatny, tłumaczy przebieg badania i to co widać na monitorze, gdy trzeba na chwilę wycofuje kolonoskop, nie ma mowy o agresywnym wciskaniu rurki. Szczerze go polecam.

Osobne wyrazy uznania dla asystującej doktorowi miłej i fachowej pielęgniarki, naciskała brzuch kiedy trzeba i jak trzeba, by kolonoskop pomykał po jelicie jak trzeba. :)

Opinia dodana przez: Ewa

prof. dr hab. n. med. Artur Pupka

Lekarz sportowy, Flebolog

Poradnie Specjalistyczne
Wita Stwosza 16
50-950 Wrocław

Prof. Pupka uratował moją rękę i życie.Trafiłam do niego z Zespołem Górnego Otworu Klatki Piersiowej (TOS).Żaden z lekarzy nie chciał podjąć się resekcji żebra, a ja skazana byłam na ból i drętwienie ręki.Operację przeprowadził profesjonalnie,miałam bardzo dobrą opiekę w szpitalu.Moja ręka jest sprawna.Jest najlepszym lekarzem i specjalista od Zespołów Uciskowych.Pomimo tak wielu tytułów jest dostępny dla pacjenta, nie stawia barier w kontakcie.Zaskoczona byłam młodym wiekiem profesora, ale to świadczy tylko o jego wybitnych zdolnościach.Zawsze będę wdzięczna prof. Pupce za uratowanie zdrowia.Ewa.

dr n. med. Piotr Barć

Chirurg transplantolog, Chirurg ogólny

www.piotrbarc.pl
Brata Alberta 9 lok. 1
Wrocław

Dla mnie super lekarz. Profesjonalny, delikatny, błyskawicznie reaguje na każdy sygnał no i z dużym poczuciem humoru, przez co wizyty i zabieg nie były sterujące. Bardzo sprawnie przeprowadził zabieg, noga ślicznie się wygoiła. Szwy założył lepiej niż chirurg plastyczny, a mam porównanie. Polecam przede wszystkim ze profesjonalizm.

Opinia dodana przez: Pacjentka

Szpital przy ul. Banacha

Dla mnie to człowiek o którym nigdy nie zapomnę. Uratował życie mojemu mężowi. Dzięki niemu był szybki przeszczep wątroby i szybki powrót do zdrowia. Dodam tylko,że nawet złotówki nie kosztowała Jego pomoc.Dla mnie to co potrafi Jego zespół, z prof. Nyckowskim na czele to rzecz nie do opisania.

Opinia dodana przez: xx

banacha 1

Wspaniały lekarz i człowiek dzięki pierwszej wizyty u Pani doktor zyje 7 lat po przeszczepie dziękuję bardzo pozdrawiam Ajdarow

MSWIA

bardzo dobry lekarz , godny zaufania, oddany swojej pracy , szanowany i lubiany przez pacjentów.

Krzysztof Krasuski

Chirurg urazowy, Chirurg transplantolog

zus

Łódź

miałam badanie w ZUS, mam bardzo pozytywną opinię o nim , nie tylko o lekarzu ,ale o czlowieku,jestem mu
bardzo wdzięczna,Zofia

bardzo wdzięczna,Zofia

lekarz Wojciech Jagoszek

Ortopeda, Chirurg urazowy

Żywiec

nieprzyjemny, nadęty i zarozumiały, należałoby paść przed nim na kolana by raczył zbadać czy wysłuchać, na swoim koncie lekarskim ma jednak udaną transplantacje ręki.

lekarz Grzegorz Michalak

Transplantolog, Lekarz medycyny ratunkowej