Chirurg Urazowy W Okolicach Knurów

Centrum Medyczne Silesiana
ul. Szybowa 2a, Zabrze
41-800 Zabrze

Lekarz absolutnie świetny, nie dość że fachowiec w swojej dziedzinie i poradzi gdzie inni nie potrafią zdiagnozować, to do tego super w kontakcie jako człowiek, bez najmniejszych wątpliwości polecam!

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie

4 lata temu postawił mnie na nogi,mogę pracować fizycznie,jeżdżę na motocyklu,rowerze,chodzę po górach co przed operacją było pragnieniem nie do zrealizowania. Dziękuję !!!!

Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Paweł Jastrzębski

Ortopeda, Traumatolog

Grota Roweckiego 7
41200 Sosnowiec

Kompetentny, rzeczowy,bardzo dobry specjalista, po przeprowadzonych zabiegach nie zostawia pacjenta samego.Zawsze służy pomocą. Najważniejsze brak buty i arogancji, która czasem towarzyszy lekarzom z dużo mniejszymi umiejętnościami.

Opinia dodana przez: Grażyna

Katowice

Super lekarz! Na prawdę kompetentny, zna się na rzeczy.

Super lekarz! Na prawdę kompetentny, zna się na rzeczy.

Łaziska

Z czystym sumieniem Bardzo Polecam Pana Doktora Świetny Specjalista !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Kasia

Piekary Śląskie

polecam wszystkim , dzięki Panu Doktorowi normalnie chodze , a gdyby nie Dr. Mielnik to pewnie już bym wylądował na wózku inwaidzkim.

Opinia dodana przez: borys

Rafal Ebisz

Chirurg naczyniowy, Chirurg plastyczny

Bańgów, Siemianowice Śląskie

wykonał operacje plastyczną i skorygował mi nosa. wg mnie lekarz jest dokładny. skutecznośc jego leczenia potwierdził lekarz prowadzący z przychodni na Wspólnej. Dodatkowo ekspresem i komfortowo pozbyłem się moich zębów mądrości, które w cale okazały się nie byc takie mądre, podobnie jak ja.

Opinia dodana przez: Andrzej

41-300 Dąbrowa Górnicza

Moim zdaniem bardzo dobry specjalista. Jest bardzo konkretny, nastawiony na działanie, a nie chorowanie i to jest dla mnie bardzo ważne.

Poradnia Ortopedyczna
ul.Ocicka58a
47-400 Racibórz

Bardzo fachowy lekarz, wzbudza zaufanie natychmiast, lekarz jakich mało, cierpliwy i traktuje pacjenta z szacunkiem, a nie z wyższością jak wielu innych. polecam