Chirurg Urazowy Legionowo

- 1 lekarz

Mediq

Legionowo

Od kilku lat miałem zdiagnozowany staw rzekomy kości łódeczkowatej. Uraz sprzed około 17 lat (ręka w gips i samo się zrośnie). Niestety z ta kosteczka się nie zrasta. Gdy już w dorosłym życiu w codziennych czynnościach takich jak naciskanie klamki, zmiana biegów, trzymanie kubka czułem duży ból, postanowiłem poszukać pomocy. Przez parę ostatnich lat byłem u kilku lekarzy w publicznej służbie zdrowia (nawet z tzw. "polecenia") i albo nie chcieli się podjąć operacji albo jak ostatnio po roku wizyt, badań, zmarnowanych dni urlopowych lekarz dał mi szanse powodzenia 50%, że kość się zrośnie wraz z efektem ubocznym - ograniczony ruch nadgarstka. Oczywiście się nie zdecydowałem.
Tego samego dnia natrafiłem w internecie na wywiad z Panem dr Pawłem Nowickim i od razu umówiłem się na wizytę we wrześniu 2017. Przynosiłem, ze sobą wszystkie badania jakie miałem (RTG, TK, MRI). Doktor Nowicki po wstępnym wywiadzie i przejrzeniu badań powiedział, iż podejmie się operacji dając mi 90% szans i sprawny nadgarstek. Dodatkowo wytłumaczył mi na czym będzie polegał zabieg i ile będzie trwać całe leczenie. Kolejne spotkanie z doktorem odbyło się po 1,5 miesiąca już na sali operacyjnej. Kość mam złączoną śrubą z przeszczepem z kości biodrowej. Zabieg się udał, śruba cały czas jest na miejscu. Cały czas jestem pod kontrolą Pana doktora i Pani rehabilitantki (współpracują ze sobą).

Reasumując czuję, że jestem w najlepszych rękach i z czystym sumieniem polecam Pana dr Pawła Nowickiego.

Opinia dodana przez: Michał D.