Lekarze Chirurg urazowy Lublin

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Chorób Tętnic i Żył Lublin
Kunickiego 204
20-436 Lublin

Godny polecenia lekarz, w pełni zaangażowany w każdego pacjenta. Indywidualne podejście do problemu. Specjalista z dużym poczuciem chumoru. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Leszek
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Chirurg onkolog
                                       dr n. med. Ryszard Wierzbicki

dr n. med. Ryszard Wierzbicki

Chirurg onkolog, Gastrolog

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Super czlowiek,polecam z calego serca. Bylam dzisiaj z mama. Poswiecił nam bardzo dużo czasu. A przede wszystkim dał nam nadzieję. Leczenie zaplanowane.
Opinia dodana przez: Sylwia
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Chirurg szczękowo twarzowy
                                       prof. dr hab. n. med. Mansur Rahnama

prof. dr hab. n. med. Mansur Rahnama

Chirurg szczękowo twarzowy

Katedra i Zakład Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
20-081 Lublin

Wspaniały człowiek i fachowiec,naprawdę wiem co piszę jestem jego pacjentem od niedawna ale zabiegi które mi robił wykonał profesjonalnie,anie było to zwykłe usuniecie zęba.Polecam wszystkim majacym skomplikowane problemy z zębami.
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Urolog
                                       lekarz Paweł Iberszer

lekarz Paweł Iberszer

Urolog, Chirurg ogólny

20-250 Lublin

Leczę się u doktora drugi rok. Zawsze uśmiechnięty i z konkretnym podejściem do pacjenta. Profesjonalista w 100%.Życzyłbym wszystkim takich specjalistów także w innych przychodniach lekarskich.
Opinia dodana przez: Henryk
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Urolog
                                       dr n. med. Robert Klijer

dr n. med. Robert Klijer

Urolog, Chirurg ogólny

20-250 Lublin

Wiedza, umiejętności i zaangażowanie są nieocenione. Dzięki Pana profesjonalizmowi miałem poczucie bezpieczeństwa, zaufania i wsparcia. Dziękuję za oddanie, które wkłada Pan w swoją pracę i za życzliwe podejście. Jestem bardzo wdzięczny za Pański wkłada i oddanie w moje zdrowie.
Opinia dodana przez: Marek
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Wojciech Chromiński

dr n. med. Wojciech Chromiński

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Długo zastanawiałem się nad przeszczepem włosów. Z reguły nie wystawiam opinii. Jednak wkurza mnie oczernianie anonimowo i wystawianie negatywnych opinii osobom całkowicie kompetentnym. Dla mnie dr Chromiński dokononał cudu. Byłem łysy i nie jestem łysy. Konsultacja była bardzo długa. Lekarz odpowiedział na wszystkie pytania. Kto pyta nie błądzi! Nie było niejasności.
Opinia dodana przez: Paweł
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Marcin Zając

lek. med. Marcin Zając

Chirurg ogólny, Onkolog

20-250 Lublin

Świetny lekarz: konkretny, fachowy, komunikatywny i z błyskotliwym (czasem mocnym) humorem - to wszystko pozwoliło mi odsunąć czarne myśli i skupić się na leczeniu tu i teraz. Odebrałam go też jako fajnego człowieka, którego intencje to nieco nas chorych zdystansować, zmobilizować do działania i trochę rozweselić w niewesołej sytuacji. Na pewno psychicznie dużo mi pomogło, że trafiłam (a właściwie wybrałam ;)) jego. Każdemu będę polecać doktora Zająca. P. S. Pozdrawiam ...
Opinia dodana przez: M.

lek. med. Lechosław Budzyński

Specjalistyczny Zespół Medyczny "INTERMED"
Głowackiego 35
20-060 Lublin

Doktor Lechosław Budzyński to doskonały chirurg, o zmianach estetycznych na ciele wie chyba wszystko. Bardzo dobrze postawił diagnozę, miałem do usunięcia brodawki. Zabieg lekarz przeprowadził tak, że nie ma ani śladu. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Piotr Piwowarek

Niecala 20
Lublin

W dniu 6 pażdzirnika 2013 r.mija pierwsza rocznica śmierci dr Piotra Piwowarka.Żył wśród nas wspaniały i życzliwy ludziom lekarz. Odszedł, ale stale jest obecny w naszych sercach i myślach. Monika Łukasiewcz
Opinia dodana przez: Monika Łukasiewicz

lek. med. Andrzej Niedobit

1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie Oddział Chirurgii Onkologicznej Poradnia Chirurgiczna
Al. Racławickie 23
20-630 Lublin

Niezwykle kompetentny , z ogromną wiedzą i doświadczeniem chirurg.A przy tym niesamowicie ciepły , z poczuciem humoru i wzbudzający zaufanie człowiek .Pacjenci i personel go uwielbiają. Cały proces leczenia przebiegł u mnie wzorcowo i co ważne bezstresowo za co bardzo dziękuję .

Piotr Jurkowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Lublin

Dziś pierwszy raz miajem styczność z Panem Piotrem Jurkowskim , usuwał mi szóstke , a właściwie to co zniej pozostało , czyli korzenie tylko , aż trzy sztuki. Mogę napisać tylko tyle MISTRZ !!! MISTRZ !!! MISTRZ !!! W końcu zetknołem się ze Stomatologiem który nie zadał mi wogóle bólu. Schodząc z fotela byłem uradowany jak małe dziecko , z ręka na sercu oświadczam że Pan Piotr jest z innej ...
Opinia dodana przez: Jacek

lek. dent. Tomasz Jachewicz

Chirurg stomatolog

Instytut Stomatologii UM w Lublinie
Karmelicka 7
Lublin

Dr. Jachewicz usuwał mi ósemkę dolną i jestem zachwycona przebiegiem zabiegu, jak i z czasu po usunięciu. Gdybym wiedziała, że ten zabieg może być całkiem bezbolesny, nie przekładałabym tego tyle czasu. Jestem już po dwóch usuniętych zatrzymanych ósemek, z tego jedna u dr. Jachewicza. Po pierwszym usunięciu ósemki u innego lekarza byłam załamana, to był najgorszy ból w moim życiu, krwotok okropny a o gojeniu nie wspomnę, obiecałam sobie, że ...
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Tomasz Jaworski

II Klinika Chirurgii Ogólnej
Lublin, ul Staszica 16
Lublin

Panie Doktorze serdecznie dziękuję za zmianę mojego życia. Dla Pana to kolejna operacja zmniejszenia żołądka a dla mnie szansa na nowe, lepsze życie w zdrowiu i sprawności fizycznej. Proces przygotowania był mozolny ale zawsze, o każdej porze mogłam na Pana liczyć. Operacja i opieka Pana i Pana personelu z Lubartowa dawała mi siłę i motywację. Bardzo dziękuję. Wyniki przerastają moje oczekiwania z każdym dniem. Tak jak Pan powiedział na pierwszej ...
Opinia dodana przez: Paulina

dr hab. n. med. Andrzej Wolski

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Doktora Wolskiego polecił mojej mamie inny lekarz-to już świadczy o jego fachowości. Doktor wyleczył u mojej mamy żylaki, a konkretnie jednego, pierwszego u niej. Do tej pory żaden więcej się nie pojawił ale jeśli tak będzie mama na pewno znów uda się do Doktora Wolskiego

dr n. med. Elżbieta Dacka

Gabinet
Lublin

Moje doświadczenie związane z chirurgami było dość nieprzyjemne, więc obawiałam się trochę i tej wizyty. Na szczęście wszystko było SUPER! Pani doktor jest bardzo miła i sprawiła, że od razu zapomniałam o stresie. Fachowo udzieliła mi pomocy. BARDZO POLECAM!!!

dr n. med. Henryk Gomuła

Chirurg ogólny, Gastroenterolog

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
Jaczewskiego 7
20-090 Lublin

Bardzo polecam! Generalnie zarówno wizyta jak i badania na bardzo wysokim poziomie. Rzeczowe wyjaśnianie problemu, wywiad, proponowane rozwiązania w pełni konsultowane ze mną w trakcie wizyty. Zaangażowanie, poświecony czas i analiza mojego problemu, i wyników badań dają poczucie, że dla Pana Henryka to pacjent jest najważniejszy. Jestem ma prawdę bardzo zadowolony i szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Dariusz Bocheński

Żelazowej Woli 24
Lublin

Rozpozna każdą dolegliwość - POLECAM :)

dr n. med. Marek Mijal

Gabinet
Lublin

Wspaniały chirurg. Godny polecenia specjalista. Potrafi rozmawiać z pacjentem/pacjentką, tłumaczy w jaki sposób będzie leczona choroba. Opanowany i kulturalny.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Jarosław Szkurłatowicz

Podstacja Czechów
Kompozytorów Polskich 8
20-848 Lublin

Bardzo polecam. Byłam pacjentką Dr Szkurłatowicza I bardzo miło wspominam okres leczenia I rekonwalescencji. Naprawdę warto. Jest po prostu dobry.

lekarz Wacław Karakuła

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

CENTRUM MEDYCZNE SANITAS SZPITAL SP. Z O.O.
ul. Jana Hempla 5
20-008 Lublin

świetny lekarz, szczery, otwarty, empatyczny.Słucha pacjenta uważnie i tłumaczy zrozumiale o dolegliwości. Bardzo pomocny. Przywrócił mi przyjemność chodzenia.