Lekarze Chirurg urazowy Płock

dr Lech Paćkowski

09-400 Płock

Gdyby wszyscy lekarze mieli tyle empatii, co Pan Doktor Paćkowski, bylibyśmy chyba zdrowsi... Profesjonalizm, zaangażowanie i duuuużo ciepła oraz cierpliwości - za to Panu dziękuję najserdeczniej.

lekarz Wacław Wyborski

Chirurg ogólny, Gastroenterolog

09-400 Płock

Naprawdę nie pomyślałabym , że spotkam takiego lekarza w publicznym szpitalu.. Normalny , uprzejmy - o dziwo ma czas dla pacjenta któremu potrafi wytłumaczyć jak wygląda i działa jego jelito.... Pełne zaufanie dla jego kompetencji . Włocławek zaczął pielgrzymować do Lipna do dr Wyborskiego. Czapki z głów.....
Opinia dodana przez: Beata

Mariusz Motyka

Chirurgicum Sp. z o.o.
ul. Gen. T. Kutrzeby 11
09-410 Płock

Wspaniały lekarz. Operował moją mamę, dzięki Niemu mama nadal jest z nami. Jestem Mu bardzo wdzięczna.

lek. dent. Izabela Grabowska-Fighiera

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Kwiatka 5 A m. 8
09-400 Płock

szczerze polecam dr grabowską ! dzięki niej juz nie boję się iść do stomatologa, po ponad 20 latach mnie z tego strachu wyleczyła. wyrozumiała, delikatna! wspaniały specjalista ! polecam ja każdemu ! !!!!!!!!!!!!

lekarz Agnieszka Lemiec

Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacji Ogólnoustrojowej ARS - MED
Królewiecka 2/P-25
09-400 Płock

Świetny fachowiec - z wielkim doświadczeniem. Uważnie kontroluje przebieg leczenia. Szybka bezbłędna diagnoza i delikatność. Dzięki Pani doktor moje dziecko przestało bać się badań i zabiegów. Świetnie nawiązuje kontakt z małymi pacjentami, cierpliwie tłumaczy. Polecam.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Przemysław Galbfach

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "MEDIKARD"
Kolegialna 47
09-402 Płock

Lekarz, który rozmawia z pacjentem.Omawia i proponuje najlepsze rozwiązanie problemu.Profesjonalista .W tym co robi jest najlepszy.Leczy do końca.Najlepszy lekarz.Dziekuje bardzo za profesjonalne przeprowadzenie operacji przetoki odbytu .28.05.2021 . Robert Kawecki
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Adam Lewandowski

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku
ul. Gwardii Ludowej 5
09-400 Płock

Bardzo dobry specjalista i jednocześnie super jako człowiek, z bardzo dobrym, przyjaznym podejściem do pacjenta. Operował moją nogę - stripping żył, w trakcie konsultacji w poradni wszystko dokładnie wytłumaczył, z zaangażowaniem, uśmiechem na twarzy i poczuciem humoru. Operowałem się w szpitalu pod Gostyninem, gdzie pan doktor pracuje, przyjechałem tam z Warszawy i nie żałuję. Oby więcej lekarzy z taką wiedzą i takim ukierunkowaniem na pacjenta :)
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Michał Rogozik

Chirurg naczyniowy

Medic Park Płockie Centrum Medyczne
ul. Kolegialna 18
09-402 Płock

Super lekarz-chirurg naczyniowy -interesuje się pacjentem od momentu przyjęcia , poprzez błyskawiczny zabieg trambolizy az do momentu wyjścia pacjenta do domu-oby więcej takich lekarzy. Serdecznie dziekuje i pozdrawiam Pana doktora
Opinia dodana przez: Alfred

lekarz Jarosław Kapciuch

09-400 Płock

Bardzo dobry lekarz. Dokładny, wszystko wytłumaczy. Poświęca dużo czasu dla pacjenta. Uprzejmy, kulturalny, polecam.

lekarz Piotr Podolski

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku
ul. Gwardii Ludowej 5
09-400 Płock

Polecam. 17.02.2016 trafiłam na oddzial, dawno już nie spotkałam tak miłego,uprzejmego i profesjonalnego lekarza. Potrafi słuchać pacjenta i nie bagatelizuje niczego. Niczego nie robi na oddwal, nie szkoda mu czasu na pacjenta i pieniędzy na badania.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Szymon Głowacki

Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku
09-400 Płock

To super lekarz , jak widać można dobrych fachowców spotkać na swojej ścieżce życia . Okazję do korzystania z pracy tego fantastycznego człowieka miało wielu moich bliskich i znajomych stąd moje decyzja na zabieg w Żurominie. Daje pomoc wielu pacjentom i robi to bez zarzutu. Nie mam pojęcia skąd bierze siłę, ale postawa energicznego i zdecydowanego człowieka jest tu odpowiedzią. Posiada wielką wiedzę i intuicję. Jest w swoim podejściu do ...
Opinia dodana przez: Marek B

Anna Kot-Jedynak

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Jesienna 20
Płock

Leczę u pani doktor zęby odkąd pamiętam. Szukałam dentysty bliżej mojego obecnego miejsca zamieszkania, ale po złych doświadczeniach nie zaufam już nikomu innemu! Pani doktor jest NIEZWYKLE staranna, delikatna, posiada wszechstronną wiedzę i nie bagatelizuje problemu. Dostrzega nie tylko chory ząb, ale także przytwierdzonego do tego zęba pacjenta, dlatego leczy naprawdę kompleksowo i wyjaśnia wszystko dokładnie. W gabinecie można wykonać zdjęcie i obejrzeć ząb na ekranie komputera. Piorunująco skuteczne połączenie ...
Opinia dodana przez: wheelwright

lek. dent. Bożena Załęska-Walczak

Chirurg stomatolog

ulica Mickiewicza 10/2
09-402 Płock

Fantastyczne podejście do pacjenta Pani dr sprawdza czy znieczulenie działa Wszystko tłumaczy,uspokaja Polecam

Izabela Miecznik

Chirurg stomatolog, Protetyk

ul. Kwiatka 5a/8
Płock

Pani stomatolog to bardzo miła i delikatna kobieta, w 2010 roku miałam u niej pierwsze w życiu leczenie kanałowe zęba, przyznaję, że bólu nie odczułam ani trochę i byłam zadowolona. Obecnie jednak, gdy wykonałam zdjęcie panoramiczne uzębienia okazało się, że ząb nadal kwalifikuje się do leczenia kanałowego, gdyż Pani Miecznik wykonała to leczenie źle, kanały nie zostały wypełnione do końca i mam stan zapalny. Leczenie przebiegało w trzech wizytach, za ...

Krystyna Nowakowska-Struzik

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Mickiewicza 10
Płock

Profesionalna obsluga Odwiedzam doktor Struzik od 20 lat Uprzejma,profesjonalna,na podejscie do dzieci Po prostu urodzony dentysta:)
Opinia dodana przez: Alina

lekarz Leszek Wcisło

Orlen Medica
Płock

zdecydowanie polecam, zwłaszcza przy ostrzykiwaniu żylaków

lekarz Adam Wideński

Leszczynowa 7a
Płock

Na konsultacji doktor był uprzejmy, ale gdy przyszłam na zabieg (bardzo krótki, bo trwał 30min) już taki uprzejmy nie był. Wzbudzał we mnie wyrzuty sumienia ze sama doprowadziłam do takiego stanu rzeczy i rzucał komentarze (niekoniecznie miłe) na ten temat, po czym w połowie zabiegu rozmawiając z pielęgniarką udawał jakby mnie nie było w pomieszczeniu. Bardzo mnie nastraszył mówiąc o nowotworze (gdzie lekarz nie powinien bez podstaw straszyć pacjenta, a ...

Jarosław Kosmaczewski

Chirurg stomatolog, Protetyk

gabinet stomatologiczny
Kolberga 2a
09-407 Płock

Podejście lekarzy do pacjentów oceniam na 6+ Poświęcają tyle czasu ile potrzeba. Tłumaczą wszystko bardzo dokładnie. Cały personel jest bardzo uprzejmy, panuje tam cudowna atmosfera. Od samego wejścia Pani z recepcji wita z uśmiechem, jest anielsko miła. Jako wizytówka tego miejsca sprawdza się świetnie. Wszystko jest na plus.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Marek Guszkowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Jana Pawła II 86 lok. 18
09-410 Płock

To nie odpowiednia osoba na tak odpowiedzialnym stanowisku. Oby jak najmniej takich ludzi. Zamiast wspierać pacjenta i sprawnie wystawić skierowanie na badania prawi bezsensowne morały, mając bardzo duże opòźnienie w pracy. Nie polecam ,, lekarza,,.
Opinia dodana przez: Ewa Aneta

lekarz Mirosław Malewicz

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Medic Park Płockie Centrum Medyczne
ul. Kolegialna 18
09-402 Płock

Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Miałam dobry kontakt z Lekarzem i wszystko szczegółowo wyjaśnione w sprawie choroby. Pan Doktor jest świetnym specjalistą i szczerze zachęcam Państwa do kontaktu z nim. M. Gołębiewska.
Opinia dodana przez: Mariola