Chirurg Ogólny

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

wizyta już od 200
2 miesiące temu miałam wykonywaną przez panią doktor w Formmed es korektę powiek górnych. Zabieg przeprowadzany był w znieczuleniu miejscowym. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest bardzo miła i delikatną osobą, a jednocześnie zręcznym i kompetentnym chirurgiem. Przyjemnie sie z nią rozmawia w trakcie zabiegu. Po operacji powieki nie mają nawisików, wyglądają młodziej. Po zabiegu nie miałam praktycznie żadnych siniaków i jeszcze tego samego dnia wróciłam do domu, a po ...
Opinia dodana przez: Maria
Warszawa Chirurg ogólny dr n. med. Andrzej Sankowski

dr n. med. Andrzej Sankowski

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Andrzej Sankowski
ul. Zgrupowania AK Żmija 12
01-875 Żoliborz, Warszawa

wizyta już od 300
Bardzo dobry fachowiec, wszystko szczegółowo tłumaczy, wyjątkowo cierpliwy o czy się przekonałam ;-)
potrafi świetnie doradzić a jak trzeba odradzić.
A efekty pracy rewelacja!

Opinia dodana przez: Ela
Łódź Chirurg ogólny lek. med. Przemysław Lipiński

lek. med. Przemysław Lipiński

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

wizyta już od 120
W Łodzi jest masa chirurgów ale tylko dr Lipiński jest lekarzem specjalizującym się w leczeniu ran. W szpitalu chciano mi już amputować nogę ale na moje szczęście trafiłam do pana doktora który tak długo zajmował się moją nogą, że rana się zagoiła. Jestem dozgonnie wdzięczna i wszystkim gorąco polecam. Ponadto jest człowiekiem wyjątkowo sympatycznym, punktualnym i cierpliwym.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Rafał Kieszek

Best-Med
al. Jerozolimskie 87
02-001 Śródmieście, Warszawa

wizyta już od 160
Bardzo empatyczny Pan Doktor, doskonale wyczuwa lęki i obawy pacjenta. Potrafi rozwiać wątpliwości. Można bez lęku poddać się Jego kunsztownym umiejętnościom chirurgicznym. Z wręcz anielską cierpliwością wytłumaczy zrozumiałym dla pacjenta językiem przebieg leczenia i samego zabiegu. A najważniejsze, że rany po zabiegu pięknie, bez żadnego zakażenia powracają do zdrowia. Dzięki Panu Doktorowi mam uratowany paluch u nogi. Anna, lat 60
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Ryszard Kujawski

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

wizyta już od 100
Doktor godny polecenia, prawdziwy profesjonalista w swojej dziedzinie,a przy tym
przeuroczy człowiek - zbiegi wykonywane przez niego są wykonywane bezboleśnie z dużym zaangażowaniem, jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Włodzimierz Hendiger

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

HENDIMED CENTRUM MEDYCZNE
Kondratowicza 25

dr n. med. Jacek Waligóra

HENDIMED CENTRUM MEDYCZNE
Kondratowicza 25

Jestem wdzięczna Panu doktorowi Jackowi Waligórze za znakomicie przeprowadzoną operację usunięcia tarczycy. Blizna niewielka, ładnie się goi, żadnych powikłań. Pan doktor przy pierwszym kontakcie precyzyjnie wyjaśnił na czym polega operacja, przedstawił wszystkie ryzyka, nie bagatelizował zabiegu. Jest w kontakcie z pacjentem rzeczowy a przy tym uprzejmy. 2 tygodnie po operacji spotkany przypadkiem na oddziale spokojnie wyjaśnia wyniki badania histopatologicznego, osobiście instruuje jak masować bliznę, nie irytuje się, że były pacjent ...
Opinia dodana przez: Grażyna Cidyło

lek. med. Paweł Dybiec

Kos-Med
Pl. Konstytucji 3 m. 60

wizyta już od 100
Bardzo chamski lekarz odzywki typu proszę siadać, nie dyskutować. Nie na miejscu tym bardziej w Placówce Luxmed. Świadczy to o kulturze. Nie polecam. W Luxmed wizyta trwa 3 min a od wyjścia pacjenta na wezwanie następnego 3-5 min
Opinia dodana przez: Mariusz
Wrocław Chirurg ogólny prof. dr hab. n. med. Andrzej Dorobisz

prof. dr hab. n. med. Andrzej Dorobisz

Flebolog, Chirurg ogólny

Atd-med. NZOZ. Lancet prof. Andrzej T. Dorobisz
bulwar Ikara 16
54-130 Wrocław

wizyta już od 200
Doskonały lekarz. Polecam doktora z całego serca, troskliwość, dociekliwość, fachowość plus ogromna wiedza.