Stawu Biodrowego

Traumatolog Warszawa dr n. med. Tomasz Poboży

Szpital Medicover
Aleja Rzeczypospolitej 5

wizyta była konsultacją gdyż wcześniej byłem u innego lekarza. Pan Poboży widzę, że podchodzi do pacjenta bardzo otwarcie, szczegółowo zbadał, zlecił badania, wypytał się aby poznać moją dolegliwość, aż byłem zaskoczony. Widać u niego zainteresowanie pacjentem, wzbudza spokój i zaufanie. Zdecydowałem się na leczenie u Pana Pobożego i mogę polecić lekarza

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 w Sosnowcu Kliniczny Oddział Ortopedii
Plac Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Męczyłem się bardzo długo z zespołem cieśni nadgarstka, ale każdy lekarz u którego byłem twierdził, że nie ma sensu operować. W końcu doktor Pierchała zdecydował, że nie pozostaje nic innego i mnie zoperował. Teraz w końcu przestałem odczuwać ból w ręce i pewnie do końca życia będę mu wdzięczny. Polecam!
Opinia dodana przez: Patryk
Ortopeda Bolesławiec lekarz Krzysztof Uszyński

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec

Na oddział ortopedii Łużyckiego Centrum Medycznego w Lubaniu trafiłem po raz pierwszy w 2009 roku kiedy bóle w lewym stawie biodrowym wymagały chodzenia przy pomocy kul łokciowych. Wykonane rtg miednicy wskazywało na zmiany chorobowe w obrębie stawu biodrowego lewego. Szukając pomocy zwróciłem się do jednego z zaprzyjaźnionych kolegów o pomoc. Zaproponował mi właśnie konsultację i leczenie w w/w ośrodku gdyż jest tam bardzo dobry zespół ortopedów wykonujących tego typu operacje. ...
Opinia dodana przez: Jacek
Ortopeda dziecięcy Łódź dr n. med. Zbigniew Lipczyk

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Tatrzańska 109 (BiLMED, wejście od ul. Tatrzańskiej na przeciwko D.H. PIONIER)
93-279 Łódź

bardzo dobry lekarz, z powołaniem. Konkretnie i na temat wyjaśnione, ustalony plan leczenia, jestem po wizycie i badaniach u Pana Lipczyka. Lekarz ma ogromną wiedzę i wzbudza zaufanie, polecam, jestem pod kontrolą Pana Lipczyka
Traumatolog Sosnowiec prof. dr hab. n. med. Tomasz Bielecki

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 w Sosnowcu Kliniczny Oddział Ortopedii
Plac Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Nie zgadzam się nic, a nic z opiniami. Pan docent uratował moją nogę. Był niezwykle miły i sympatyczny. Wytłumaczył wszystko i jako jedyny na Śląsku podjął się leczenia, za co jestem mu niezwykle wdzięczna.
Opinia dodana przez: Judyta
Traumatolog Kraków lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Traumatolog, Specjalista leczenia bólu

wizyta już od 100

ul. Karola Szymanowskiego 4/8

Po dotkliwym upadku cierpiałam na bóle w kolanie. Ponieważ ból nie ustępował zlecono mi niestety nie przynoszącą rezultatów rehabilitacją. Dopiero niedawno trafiłam na Pana Doktora, który po wnikliwym przeanalizowaniu mojego przypadku stwierdził, że niestety kolano musi zostać zoperowane. Okazało się, że rzepka jest uszkodzona. Muszę przyznać, ze Pan doktor jest świetnym specjalistą i zarazem wspaniałym człowiekiem. Podejscie do pacjenta rewelacyjne, a po operacji wspaniała opieka. Dziękuje bardzo.
Opinia dodana przez: Marysia
Fizjoterapeuta Łask mgr Dawid Żak

Columna Medica
Wakacyjna 8
98-100 Łask

Z Panem Dawidem spotkałam się po raz pierwszy w sierpniu 2017 roku, przed kolejną artroskopią stawu kolanowego. Z trudem się poruszałam, ból nie pozwalał mi normalnie funkcjonować. Pan Dawid był moim terapeutą wiodącym – opiekunem, który nie tylko bardzo intensywnie pracował nad poprawą ruchomości mojego stawu kolanowego, przygotowując mnie do operacji, ale który nieustępliwie, lecz równocześnie sposób niezwykle taktowny, mobilizował mnie do ćwiczeń i zwiększonego wysiłku.
Znakomity fachowiec, o bardzo ...
Opinia dodana przez: Irena
Ortopeda Brudzowice lekarz Wojciech Koniec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRIMUS" - SZPITAL
Szkolna 12
42-470 Brudzowice

Doktor Wojciech Koniec to wspaniały lekarz, doskonały fachowiec.
11.05.2017r przeprowadził u mnie zabieg rekonstrukcji ACL + czyszczenie łękotki
w NZOZ Primus Brudzowice.
Operacja przebiegła sprawnie w przemiłej atmosferze. Pan doktor od pierwszej wizyty w jego gabinecie okazał mi dużo zrozumienia. Dokładnie objaśnił moją kontuzję, narysował, pokazał.
Wojciech Koniec to specjalista nastawiony na pacjenta, komunikatywny, zawsze uśmiechnięty, nie liczy czasu podczas wizyty, słucha i jest świetnym psychologiem motywującym do leczenia ...
Opinia dodana przez: Ewelina
Fizjoterapeuta Łask mgr Kamila Sekula

Columna Medica
Wakacyjna 8
98-100 Łask

Miałam szczęście być pacjentką p.Kamili.Jestem pełna uznania dla jej profesjonalizmu,życzliwości dla pacjenta,cierpliwości.Pani Kamila reaguje na bieżąco na stan bólu,sprawności i możliwiści przy wykonywanych zabiegach
Traumatolog Poznań dr n. med. Szymon Kujawiak

dr n. med. Szymon Kujawiak

Traumatolog, Ortopeda

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Bardzo godny zaufania lekarz ! Widać, że chce zbadać problem i umie pomóc. U mnie ból kolana, jak sporo ludzi więzadła, ale ten lekarz umie też człowieka na duchu podnieść, a nie tylko patrzeć przez pryzmat banknotów. Szczerze mogę polecić gdyż można zaufać jego wiedzy i kompetencjom. Dziękuję za pomoc.