Lekarze Chojnice

lekarz Justyna Kwaśna

Drzymały 33
89-600 Chojnice

Polecam panią stomatolog! Bardzo miła i sympatyczna pani, po pierwszej wizycie zdecydowałem się na leczenie, miałem usunięte 6 zębów, 8 wyleczonych plus proteza, wszystkie te zabiegi zrobione bezboleśnie i fachowo. Jestem bardzo zadowolony i polecam panią stomatolog
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Jaromir Sołtysiak

ul. Wiśniowa 2
89-600 Chojnice

Zawdzięczam bardzo dużo doktorkowi.Chciałabym Panu bardzo podziękować za bardzo dobrą opiekę podczas prowadzenia ciąży oraz poza nią.Wiem że jako Pana pacjentka zawsze mogę się do Pana zwrócić z każdym problemem dotyczącym mojego zdrowia i zawsze otrzymam fachową pomoc.Naprawdę jestem Panu wdzięczna życzę Panu wszystkiego dobrego w życiu jest Pan tego warty nie ma w okolicy lepszego lekarza i polecam Pana każdej mojej koleżance oraz znajomej i każda tak jak ja ...

lek. dent. Daria Borzyszkowska-Kowalska

Angowicka 4/gab.1
89-600 Chojnice

Panią stomatolog polecam w 100% Gdzie indziej chcieli mi wyrwać ząb, a Pani Kowalska zrobiła go w 2002 r. i do dnia dzisiejszego nie mam(odpukać)z tym zębem problemu. Tylko u Niej leczę zęby.

lek. dent. Łukasz Wierzgacz

Gabinet Stomatologiczny
Sambora 3
89-620 Chojnice

Polecam, jak najbardziej. Jestem bardzo zadowolona jest moim dentysta od dwoch lat.

lekarz Franciszek Długołęcki

Drzymały 24a
89-620 Chojnice

Przez 8 miesięcy twierdził że będzie dziewczynka.
Na koniec okazało się że chłopiec, całą ciążę na wizycie słyszałam "widzę że chce Pani mieć wielkie dziecko"
"Ale to będzie duże dziecko"
"Zdaje sobie pani sprawę że dziecko będzie bardzo duże" itd
Synek urodził się z wagą 3440...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Beata Zielińska

Ginekolog

89-600 Chojnice

Tylko nie ta kobieta ,wyslala mine do szpitala gdzie jestem zdrowa moje dziecko rowniez zdrowo sie rozwijalo I rozwija a tam podali mi lek celestone I tylko zmarnowali mi zdrowie niepotrzebnie ,gdzie to ona mogla zalozyc tylko pesar bo 28mm szyjka to nie powod do szpitala,gdzie nigdy nie krwawilam zero bolu brzucha ,a po szpitalu ciagle kontrole u niej bo chce zarobic .Masakra wszedzie tylko nie do tej kobiety,a do ...

lekarz Krzysztof Nowaczyk

ul. Spółdzielcza 1/35
89-600 Chojnice

Naprawdę świetny lekarz. Dzięki niemu udało mi się szybko pozbyć torbiela i zajść w ciążę. A do tego bardzo sympatyczny.
Opinia dodana przez: Lenka

dr n. med. Jarosław Lewandowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Szpital Specjalisyczny
Chojnice
89-600 Chojnice

Bardzo dobry fachowiec, wszystko szczegółowo tłumaczy, wyjątkowo cierpliwy o czy się przekonałam ;-) potrafi świetnie doradzić a jak trzeba odradzić. A efekty pracy rewelacja!
Opinia dodana przez: Basia Maciejewska

mgr Maria Wilk

Psycholog

Praktyka Psychologiczna
ul.Kilińskiego 2
89-600 Chojnice

Jestem długoletnim pacjentem p. Marii. Razem z nią przeszedłem długą i owocną terapię indywidualną. Właśnie Ona pomogła mi dojść do źródła swoich problemów, a jest ich sporo. Mogę tylko polecić jako najlepszego psychologa z jakim miałem do czynienia[ a było ich sporo
Opinia dodana przez: Robert S

mgr Katarzyna Grąbska

Psycholog, Psychoterapeuta

ARBOR Gabinet Psychoterapeutyczny
ul.Podmurna 10
89-600 Chojnice

Zaczynało się bardzo dobrze. Pani psycholog miała inne podejście od moich poprzednich psychologów, bardzo skupiała się nad pracą z przerobieniem emocji, myśli i podejścia, dość dobra pamięć do szczegółów itp itd. Ale potem zaczęły się problemy z umawianiem terminów, praktycznie za każdym razem inny, obarczając winą mnie że ciężko się do mnie dostosować mimo że praktycznie za każdym razem zgadzałem się na propozycje i dostosywałem się do nich. Mieliśmy się ...
Opinia dodana przez: Patryk