Lekarze Chojnice

lek. dent. Bożena Hajduk

Stomatolog, Ortodonta

Stary Rynek 2
89-600 Chojnice

Od dwóch lat chodziłam do pani Hajduk na konsultacje z synkiem. Stomatolog widząc problemy z wyrzynaniem się zębów u mojego synka polecił konsultacje u ortodonty.
Pani Hajduk ma super opinie, więc skorzystałam z jej usług. I bardzo żałuję. Nikomu nie polecam.
Po pierwsze czeka się na wizytę co najmniej godzinę, bo pani doktor nigdy nie zaczyna o czasie.
Po drugie przez 2 lata nie zrobiła nic oprócz zaproszenia na ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Ryszard Nowicki

Diabetolog

Ośrodek Leczenia Nerwic MAWIKO
ul.Lesna 8, Chojnice
89-600 Chojnice

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy tłumaczy wszystko i zawsze ma pozytywne nastawienie. Widać podczas wizyt że lubi to co robi i temu się poświęca. Dobrze dopasował mi diete i nauczył jak przetrwać ciążę z cukrzyca. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Agata Ragin

Ortodonta, Stomatolog

Centrum Medyczne "PROMEDICA" Ośrodek Wsparcia Psychicznego
Młodzieżowa 35
89-604 Chojnice

Witam! :) Noszę aparat stały i od początku Pani Agata jest bardzo uprzejma i jeśli ktoś chce wiedzieć coś dokladniej, to ona wszystko ładnie wytłumaczy :) Godna polecenia!
Opinia dodana przez: Aparatka

lek. dent. Joanna Mania-Chyrek

Gabinet Stomatologiczny
Sambora 3
89-620 Chojnice

Bardzo miła kobieta.Zawsze zapyta sie czy wszytsko w porzadku...W kazdej sytuacji pomoże.Nie ukrywam koszty sa ogromne....ale wszytsko kosztuje a ceny sa wszedzie podobne.Polecam

lek. dent. Janusz Supiński

Strzelecka 78
89-600 Chojnice

Jestem zaskoczona opiniami negatywnymi o tym gabinecie.Ja wymieniałam tam zęby i wybielałam.Jestem bardzo zadowolona! Otrzymałam wyczerpującą ilość informacji,super Pan Doktor mi doradził co i jak będzie mi wykonywał,jaka kolejność i ile czasu to mu zajmie.Moim zdaniem kompleksowo podchodzi do pacjenta i gabinet super wyposażony!!Już poleciłam ten gabinet gronu moich przyjaciół.

dr n. med. Monika Lica-Gorzynska

Kardiolog

Przychodnia Lekarska NOVA
ulica Drzymały 33
89-620 Chojnice

Bardzo dobra Pani doktor. Nie zlekceważyła moich dolegliwości, gdzie do tej pory wszyscy lekarze wmawiali mi, że jestem zdrowa, że nic mi nie jest. Po poleceniu mi Pani doktor przez mojego lekarza rodzinnego (którego w odpowiednim momencie zmieniłam), jestem dzisiaj szczęśliwą osobą. Mogę powiedzieć, że darowano mi drugie życie. Od momentu zdiagnozowania wrodzonej wady serca do zabiegu na sercu w Klinice Kardiochirurgii w Gdańsku minęły zaledwie 4 miesiące. A po ...
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Artur Sołtysiak

Chirurg ogólny, Gastrolog

ul. Mickiewicza 39

wizyta już od 150
Inni lekarze powinni uczyć się od Pana kultury i umiejętności zawodowych. Bardzo konkretny lekarz. Zadowolony pacjent.
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Witold Armada

Internista, Kardiolog

Żwirki i Wigury 5
89-620 Chojnice

Sympatyczny, ciepły człowiek. Zbiera szczegółowy wywiad, podpowiada, bardzo cierpliwy - odpowiedział na każde moje pytanie i uspokoił mnie. Polecam tego lekarza, nie tylko jako kardiologa, ponieważ do problemu podchodzi również z innych stron.
Opinia dodana przez: Dorota

dr Marek Korbal

Neurolog

Chojnice

Kompetentny i cierpliwy, dokładnie przekazał mi opis sytuacji mojego ojca. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

lek. dent. Katarzyna Wróbel-Lewandowska

ul. Gdańska 58/3,4,5
89-604 Chojnice

Najlepszy endodonta. Kilka lat temu dr Katarzyna przeleczyła kanałowo zęby mojej żonie i zęby te nie sprawiają już żadnych problemów. Super podejście, bardzo uprzejma. Polecam!
Opinia dodana przez: Mateusz