Lekarze Chojnice

dr n. med. Maciej Swierblewski

Onkolog

szpital specjalistyczny

89-600 Chojnice

doktor bardzo przyjazny pacjentowi oraz osobie opiekującej się chorym pomógł w dokonaniu zabiegu brachyterapii przy raku przełyku gdzie w Szczecinie pozostawiono pacjenta po radioterapii bez kontroli na etapie tylko wizyt w celu pokazania się w poradnii chyba czy pacjent jeszcze żyje

dr Beata Korbal

Okulista

Chojnice

Pani doktor sympatyczna kompleksowo i rzetelnie bada wyjaśni wytłumaczy. Trafnie zdiagnozowała chorobę leki już przy pierwszym podaniu dały widoczny efekt. Najlepsza okulistka jaką w życiu spotkałam polecam.
Opinia dodana przez: Gabriela

Ewa Groszewska

Okulista

Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza w Chojnicach

89-600 Chojnice

Fachowiec to mało powiedziane. Konkretna, rzetelna, poświęca pacjentowi bardzo dużo uwagi i czasu. Dokładnie bada, trafnie diagnozuje. Polecam
Opinia dodana przez: lena

mgr Agata Obuchowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Ośrodek Leczenia Nerwic MAWIKO
ul.Lesna 8, Chojnice
89-600 Chojnice

Polecam, proszę spróbować, ręczę, że jest to osoba kompetentna.

lekarz Bernadeta Klunder

Internista

Młyńska 4
89-600 Chojnice

Polecam pani dr. jest bardzo miła , kompetentna i rzeczowa .

lekarz Adam Małecki

Psychiatra

ISPL Adam Małecki

89-600 Chojnice

Muszę iść do lekarza jednak nie rozumiem jednej rzeczy, dlaczego oni ze mną nie rozmawiają np. Skupiają się wyłącznie na moim zachowaniu, mówiąc co robię lub przerywają rozmowy głównie na czatach. Jeżeli coś mówią to zawsze znajdą jakiś pretekst, aby zakończyć rozmowę.
Rozmawiałam z jednym kolega przez prawie 3 miesiące i dialog dobiegł końca, sam powiedział ze nie wie czy wróci do mnie na czat.
Niestety to ja ...

lekarz Jaromir Jurgawka

Chirurg ogólny

Bytowska 3
Chojnice

Lekarz, który do pacjenta (nawet w podeszłym wieku) zwraca się per "Ty", który potrafi powiedzieć "jesteś stary", "tłusty", "po co do mnie przychodzisz" oraz "poczytaj sobie w internecie o chorobie bo nie mam czasu Ci tłumaczyć".

lekarz Paweł Przybyłowski

Neurolog

Centrum Medyczne Salus
ulica Kościerska 9
89-604 Chojnice

Pierwszy lekarz, który potraktował mnie z moją chorobą w sposób wzbudzający zaufanie. Jestem bardzo zadowolona z całego przebiegu wizyty.

lek. dent. Jacek Graczyk

HAHS Spółka z o.o. Filia Chojnice
Prusa 4
89-600 Chojnice

Z pełnym przekonaniem polecam leczenie zębów w tym gabinecie. Fachowość i profesjonalizm poparty dużym doświadczeniem.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Piotr Bondarenko

Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza w Chojnicach
ulica  Leśna 10
89-600 Chojnice

Wspaniały lekarz! Rzeczowy, jasno omawia problem schorzenia. Jestem panu doktorowi wdzięczny za pomoc. Polecam w 100% !