Lekarze Chojnice

dr Ewa Obtułowicz-Winiarek

Ortopeda

Szpital Chojnice

Chojnice

wspaniały lekarz, wzbudza zaufanie podejście do dzieci na 6 :-) bardzo uśmiechnięta i rzeczowa Pani Dr. tłumaczy wszystko w bardzo przystępny sposób. Ja po wizycie z moją córeczką jestem usatysfakcjonowana :-) Ja polecam :-)
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Alicja Orzałkiewicz

Okulista, Anestezjolog

89-600 Chojnice

Wyśmienita specjalistka, godna polecenia. Każda wizyta sprawia, ze czuję się bezpieczna pod opieką tak dobrego lekarza. We wszystkich kategoriach opinii mogę z przyjemnością wypowiedzieć się w samych superlatywach.
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Kamil Witkowski

89-600 Chojnice

Lekarz z powołania, nie mogliśmy lepiej trafić. Brat trafił na SOR z mocnym krwawieniem szczęki po wyrwaniu zęba. Zostaliśmy skierowani do Pana Doktora, którzy powiadomiony o tym, że pacjent przybędzie już na nas czekał. Przez godzinę zszywał ranę, wszystko tłumacząc. Po zabiegu zaprowadził brata na SOR, by podano mu kroplówkę. Powiadomił nawet lekarza przyjmującego, że pacjent nadal przebywa na oddziale. Na sam koniec czekał na nas na korytarzu szpitalnym. A ...
Opinia dodana przez: A.F.

lekarz Agnieszka Szeremeta

Medyk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Towarowa 2A
89-620 Chojnice

Pani Doktor godna polecenia, bardzo skrupulatna i uprzejma. Odbyłam wizytę w szpilalu, a zostałam potraktowana lepiej niż na prywatnej wizycie. Wyszłam doinformowana i zadowolona z przebiegu konsultacji.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Krzysztof Nowaczyk

Ginekolog

89-600 Chojnice

ekarz godny zaufania,leczyłam się w Poznaniu u profesorów i nikt nie potrafił mi pomóc a tu po drugiej wzyce i krótkim pobycie w szpitalu trafna diagnoza

Sylwia Sawicka-Lipińska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza w Chojnicach - Przychodnia podstawowej opieki zdrowotnej

89-600 Chojnice

Bardzo miła i kompetentna, przeznaczyła sporą ilość czasu na zdiagnozowanie mojego problemu. Polecam!
Opinia dodana przez: Julia

lek. dent. Małgorzata Darwish

Prywatny Gabinet Lekarski
Sportowa 1/31
89-600 Chojnice

Pani doktor jest miła. Każdy zabieg omawiała wpierw ze mną, pacjentem, wyjaśniając całą procedurę. Zawsze miała na względzie zdrowie pacjenta. Jedynym minusem może być pani asystentka, która czasami potrafi być niezbyt miła. Ale jako dentystka,doktor Darwish jest bardzo kompetentna i wykonuje swoją pracę dokładnie. Poleciłbym każdemu, tym bardziej, że zabiegi w tym gabinecie nie są wygórowane cenowo względem ich jakości.

lekarz Maciej Mączkowski

Ortopeda

89-600 Chojnice

Dr Mączkowski to lekarz z dużym doświadczeniem,bardzo pracowity i zaangażowany.
Uprzejmy i ma odpowiednie podejście do dzieci.
Zdecydowanie godny polecenia. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Ireneusz Osowicki

Chirurg ogólny

Kilińskiego 2
Chojnice

Bardzo dobry lekarz. Atmosfera w gabinecie przyjemna. Efekty leczenia widoczne - trzeba się tylko stosować do zaleceń. Polecam każdemu.

lekarz Bogumiła Marciniak

Internista, Lekarz rodzinny

ul. 31 Stycznia 20
89-600 Chojnice

Nie polecam tej starej bady wredna wydra omijac ja szerokim łukiem ona nie nadaje się do leczenia ludzi to na tyle