Choroba Afektywna Dwubiegunowa

dr n. med. Maciej Kopera

wizyta już od 140

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Wspaniały lekarz. Dobry, empatyczny i miły. Pomógł mi ogromnie (miałam straszna depresję). Dzięki temu że mi pomógł to też i mojej rodzinie. Dziękuję i będę zawsze wdzięczna.
Opinia dodana przez: Joanna
Wizyty domowe Gliwice lekarz Łukasz Kilarski

lekarz Łukasz Kilarski

Wizyty domowe, Psychiatra

wizyta już od 150

Przychodnia "Medicus" Przemysław Wilczewski
Joachima Lelewela 1/1
44-100 Gliwice

bardzo pomocny, miły i rzeczowy człowiek. Widać wiedzę, profesjonalizm lekarza i odpowiednie podejście nie tylko do problemu ale do człwoieka. Dziękuję Panie doktorze za pomoc
Psychiatra Warszawa lek. med. Andrzej Wakarow

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Ogromna wiedza, przekazan jano i przejrzyście pacjentowi. No i skuteczność też ok-polecam!!!!!!!!!!!
Terapeuta Warszawa lekarz Jarosław Lenartowicz

lekarz Jarosław Lenartowicz

Terapeuta, Seksuolog

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508
Śródmieście, Warszawa

Jestem pacjentem doktora Lenartowicza od około roku. Jest lekarzem, jakich mało: uwaznym, punktualnym, pozostający w kontakcie z pacjentem nawet mailową. Jest bardzo dobrym terapeutą. Pomógł mi w moim złożonym zaniedbanym od wielu lat przypadku, kiedy reszta lekarzy nie potrafiła mi pomóc, tylo dr Lenartowicz wyprowadził mnie z moich chorób. Zgadzam się całkowicie z pozytywami. Sam doktor jest niezwykle pozytywnym, taktownym i życzliwym człowiekiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, ma świetne ...
Opinia dodana przez: Ryszard
Psychiatra Warszawa prof. dr hab. n. med. Agata Szulc

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Lekarz godny polecenia trafne i szybkie diagnozy do tego duża kultura osobista a pasję profesjonalizm i doświadczenie słychać w każdym zdaniu.
Opinia dodana przez: Agnieszka P
Psychiatra Warszawa lek. med. Joanna Sadowska-Mazuryk

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Aleja Wilanowska 43a
02-765 Mokotów, Warszawa

Polecam terapię u Pani doktor. Mi pomogła stanąć na nogi. Miałam silne stany lekowe, które dzięki spotkaniom i wskazówkom od Pani doktor udało się zwalczyć.
Opinia dodana przez: Ewa
Psychiatra Warszawa dr Anna Nowak (Szkaradek)

dr Anna Nowak (Szkaradek)

wizyta już od 70

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Pani Ania jest cudownym człowiekiem a przede wszystkim cudownym oddanym lekarzem.
podchodzi do pacjenta ze zrozumienie i oddaniem.
Leczyła się u niej państwowo (jak jeszcze przyjmowała w przychodni przyszpitalnej, jak i teraz co jakiś czas chodzę prywatnie) polecam każdej osobie takiego lekarza a przede wszystkim wspaniałego człowieka niosącego pomoc.
karolina D
Psycholog Poznań dr Bartosz Piasecki

Centrum Rozwoju i Psychoterapii "Poznać Siebie"
Kochanowskiego 17/3
61-896 Rynek Jeżycki, Poznań

dobry człowiek. świetny psycholog. skuteczny. subtelny. szybko pomaga. ma poczucie humoru i korzysta z niego :) polecam.
Opinia dodana przez: monika
Psychiatra Warszawa lek. med. Magdalena Pyrich-Pacholska

Gabinet Psychologiczno-Psychiatryczny Syntonia
Elektoralna 13/118

Byłam już jakiś czas temu i gorąco polecam Panią doktor. Pomogła mi z moją depresją zktórą nie mogłam sobie poradzić od dłuższego czasu. Ania
Psychiatra Warszawa dr Paweł Kaczmarek

dr Paweł Kaczmarek

wizyta już od 100

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Wilanów, Warszawa

Namiar do Pana Dra dostałam od przyjaciółki, która sama była bardzo zadowolona z leczenia. Pan Dr prawidłowo zdiagnozował chorobę (poprzedniemu się nie udało), wzbudził zaufanie już na pierwszej wizycie. Jest bardzo zaangażowany i prowadząc wywiad dopytuje o wszystko wprowadzając jednocześnie elementy terapii. Znajduje czas nawet jeśli chcę się zapisać na ostatnią chwilę. Bardzo dba o to aby przepisywane leki były optymalnie dobrane nawet jeśli wiąże się to z próbowaniem różnych ...
Opinia dodana przez: ewa