Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Psychiatra Warszawa dr n. med. Maciej Kopera

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Wspaniały lekarz. Dobry, empatyczny i miły. Pomógł mi ogromnie (miałam straszna depresję). Dzięki temu że mi pomógł to też i mojej rodzinie. Dziękuję i będę zawsze wdzięczna.

Opinia dodana przez: Joanna
Psychiatra Warszawa lek. med. Andrzej Wakarow

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Ogromna wiedza, przekazan jano i przejrzyście pacjentowi. No i skuteczność też ok-polecam!!!!!!!!!!!

Wizyty domowe Gliwice lekarz Łukasz Kilarski

Przychodnia "Medicus" Przemysław Wilczewski
Joachima Lelewela 1/1
44-100 Gliwice

Terapeuta Warszawa lekarz Jarosław Lenartowicz

lekarz Jarosław Lenartowicz

Terapeuta, Seksuolog

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508
Śródmieście, Warszawa

Jestem pacjentem doktora Lenartowicza od około roku. Jest lekarzem, jakich mało: uwaznym, punktualnym, pozostający w kontakcie z pacjentem nawet mailową. Jest bardzo dobrym terapeutą. Pomógł mi w moim złożonym zaniedbanym od wielu lat przypadku, kiedy reszta lekarzy nie potrafiła mi pomóc, tylo dr Lenartowicz wyprowadził mnie z moich chorób. Zgadzam się całkowicie z pozytywami. Sam doktor jest niezwykle pozytywnym, taktownym i życzliwym człowiekiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, ma świetne podejście do pacjentów, no a przede wszystkim jest skuteczny, cierpliwy i profesjonalny. Dziękuje i pozdrawiam. Pacjent z Bielan.

Opinia dodana przez: Ryszard

Remedium Clinic
Gdańska 80A
Bydgoszcz

Świetna lekarka. Leczę się u Pani doktor od lutego 2010. Jest bardzo dobrym diagnostykiem i doświadczonym lekarzem, bardzo ciepłą osobą skupioną na pacjencie, ma fantastyczne poczucie humoru, co na pewno ułatwia jej przełamanie lodów i nawiązanie dobrego kontaktu z nowymi pacjentami. Na każdej wizycie pyta się o samopoczucie, objawy, zarówno te, które ustąpiły, jak i te, które doszły, pyta o skutki uboczne leków, w razie gdy jakiś lek ma ich za dużo lub nie działa zmienia go na inny, bierze pod uwagę sugestie odnośnie leków, które najlepiej na mnie działają (leczę się już prawie 9 lat, więc sporo już brałam i wiem, które mi pomagają i na co). Polecam tę lekarkę bez względu na to, z jakimi problemami się Państwo borykają. Naprawdę warto!

Opinia dodana przez: R_B romapk

Polecam z całych sił, świetny lekarz, specjalista w każdym zakresie. Pomocny człowiek, fachowiec. Pierwszy lekarz, który cokolwiek był w stanie pomóc mojej córce, na prawdę dobry i sumienny człowiek.

Opinia dodana przez: Paulina
Psycholog dziecięcy Otrębusy mgr Joanna Kąkol

mgr Joanna Kąkol

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Psycholog dziecięcy i młodziezowy Joanna Kąkol
Łosia 18e
05-805 Otrębusy

Pani Joanna już na pierwszym spotkaniu wzbudziła moje zaufanie. Daje bardzo duży komfort wypowiedzi. Angażuje się w problemy pacjenta.
Przyszłam do Pani Joanny z kilkoma problemami, ale pomogła mi poukładać je w głowie oraz się z nimi uporać.
Polecam wizyty u Pani Joanny. Jest to bardzo dobry specjalista.

Polecam wizyty u Pani Joanny. Jest to bardzo dobry specjalista.

Opinia dodana przez: Patrycja
Psychoterapeuta  mgr Magdalena Witkowska

mgr Magdalena Witkowska

Psychoterapeuta, Psycholog

Pani doktor ma niesamowity kontakt z dziećmi. Mój syn bardzo nie chciał iść do psychologa i jest raczej skryty, a już po pierwszej wizycie był bardzo zadowolony, wyszedł w zupełnie innym nastroju niż wszedł i chciał dalej chodzić. nasze problemy zostały tez dość szybko i skutecznie rozwiązane - teraz jest zupełnie inaczej niż było

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Aleja Wilanowska 43a
02-765 Mokotów, Warszawa

Jeśli ktoś cierpi na poważne zaburzenia nastrojów to Pani Doktor jest osobą, która naprawdę potrafi pomóc. Uczęszczam na terapię w placówce na Wilanowskiej w Warszawie. Kompetentna osoba, bardzo miła, słuchająca. Daje szansę, aby naprawdę pozytywnie się wygadać.

Opinia dodana przez: Artur

Marta Widera-Kędryna

Psychoterapeuta, Psycholog

Gabinet Psychoterapii DIADA Marta Widera-Kędryna
40-087 Katowice, Sokolska 80 lok.4
Katowice

Szczerze polecam panią Martę jako terapeutę. Przynajmniej tą opinią mogę wyrazić swoją wdzięczność za pomoc i zmiany, które we mnie nastąpiły. Najważniejsze to takie,ze przestałam uciekać od problemów, przezwyciężyłam swoje lęki a przez to moje życie znacznie się zmieniło. To bardzo profesjonalna osoba.

Opinia dodana przez: Anna