Choroba Afektywna Dwubiegunowa

dr n. med. Maciej Kopera

wizyta już od 140

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Wspaniały lekarz. Dobry, empatyczny i miły. Pomógł mi ogromnie (miałam straszna depresję). Dzięki temu że mi pomógł to też i mojej rodzinie. Dziękuję i będę zawsze wdzięczna.

Opinia dodana przez: Joanna
Wizyty domowe Gliwice lekarz Łukasz Kilarski

lekarz Łukasz Kilarski

Wizyty domowe, Psychiatra

wizyta już od 150

Przychodnia "Medicus" Przemysław Wilczewski
Joachima Lelewela 1/1
44-100 Gliwice

bardzo pomocny, miły i rzeczowy człowiek. Widać wiedzę, profesjonalizm lekarza i odpowiednie podejście nie tylko do problemu ale do człwoieka. Dziękuję Panie doktorze za pomoc

Psychiatra Warszawa lek. med. Andrzej Wakarow

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Ogromna wiedza, przekazan jano i przejrzyście pacjentowi. No i skuteczność też ok-polecam!!!!!!!!!!!

Terapeuta Warszawa lekarz Jarosław Lenartowicz

lekarz Jarosław Lenartowicz

Terapeuta, Seksuolog

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508
Śródmieście, Warszawa

Jestem pacjentem doktora Lenartowicza od około roku. Jest lekarzem, jakich mało: uwaznym, punktualnym, pozostający w kontakcie z pacjentem nawet mailową. Jest bardzo dobrym terapeutą. Pomógł mi w moim złożonym zaniedbanym od wielu lat przypadku, kiedy reszta lekarzy nie potrafiła mi pomóc, tylo dr Lenartowicz wyprowadził mnie z moich chorób. Zgadzam się całkowicie z pozytywami. Sam doktor jest niezwykle pozytywnym, taktownym i życzliwym człowiekiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, ma świetne podejście do pacjentów, no a przede wszystkim jest skuteczny, cierpliwy i profesjonalny. Dziękuje i pozdrawiam. Pacjent z Bielan.

Opinia dodana przez: Ryszard
Psychiatra Warszawa dr Paweł Kaczmarek

dr Paweł Kaczmarek

wizyta już od 100

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Wilanów, Warszawa

Namiar do Pana Dra dostałam od przyjaciółki, która sama była bardzo zadowolona z leczenia. Pan Dr prawidłowo zdiagnozował chorobę (poprzedniemu się nie udało), wzbudził zaufanie już na pierwszej wizycie. Jest bardzo zaangażowany i prowadząc wywiad dopytuje o wszystko wprowadzając jednocześnie elementy terapii. Znajduje czas nawet jeśli chcę się zapisać na ostatnią chwilę. Bardzo dba o to aby przepisywane leki były optymalnie dobrane nawet jeśli wiąże się to z próbowaniem różnych opcji. Zdecydowanie polecam!
Wiem, że osoby którym już poleciłam tego lekarza też są bardzo zadowolone i wyraźnie już się zmieniło ich podejście do wielu spraw (moje również).

Opinia dodana przez: ewa
Psychoterapeuta Warszawa dr Agnieszka Chojnowska

dr Agnieszka Chojnowska

Psychoterapeuta, Psychiatra

wizyta już od 70

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Znakomita lekarka. Naprawdę warto poddać się jej metodom leczenia.

Znakomita lekarka. Naprawdę warto poddać się jej metodom leczenia.

Psychiatra Łódź lek. med. Dariusz Janiak

lek. med. Dariusz Janiak

wizyta już od 150

Gabinety Psychiatryczne Entropia; Łódź
ul. Nawrot 19 m. 10, 90-091
Śródmieście, Łódź

Naprawdę bardzo dobry specjalista, polecam wszystkim. Charakteryzuje się kompetencjami oraz fachowością. Bardzo indywidualne podejście do każdego pacjenta. Moim zdaniem lekarz ma prawdziwe powołanie - oby więcej takich specjalistów.

Psychiatra Warszawa dr Daniel Dudek

dr Daniel Dudek

wizyta już od 100

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Dr Daniel Dudek – unikalny lekarz psychiatra godny uwagi i szczególnego polecenia.

Na przestrzeni wieloletniego leczenia nie spotkałam psychiatry takiego formatu. Na tle innych lekarzy doktora Daniela Dudka wyróżnia profesjonalizm, biegłość w swej specjalizacji, umiejętność analitycznego myślenia. Podejmuje dialog z pacjentem, słucha, jeżeli trzeba wyjaśnia, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Jest osobą niespotykanie komunikatywną i uczynną. Co więcej dr Daniela Dudka charakteryzują dobre maniery, wysoka kultura osobista, ówcześnie sporadycznie spotykane. W trakcie wizyty wykazuje empatię, człowieczeństwo i zainteresowanie. Cieszę się na każdą wizytę. Wiodące w tym wszystkim jest to, że moje życie zmienia się na lepsze. Pozdrawiam pana dr Daniela Dudka.

Opinia dodana przez: olivia marianna

Remedium Clinic
Gdańska 80A
Bydgoszcz

Świetna lekarka. Leczę się u Pani doktor od lutego 2010. Jest bardzo dobrym diagnostykiem i doświadczonym lekarzem, bardzo ciepłą osobą skupioną na pacjencie, ma fantastyczne poczucie humoru, co na pewno ułatwia jej przełamanie lodów i nawiązanie dobrego kontaktu z nowymi pacjentami. Na każdej wizycie pyta się o samopoczucie, objawy, zarówno te, które ustąpiły, jak i te, które doszły, pyta o skutki uboczne leków, w razie gdy jakiś lek ma ich za dużo lub nie działa zmienia go na inny, bierze pod uwagę sugestie odnośnie leków, które najlepiej na mnie działają (leczę się już prawie 9 lat, więc sporo już brałam i wiem, które mi pomagają i na co). Polecam tę lekarkę bez względu na to, z jakimi problemami się Państwo borykają. Naprawdę warto!

Opinia dodana przez: R_B romapk

lekarz Paweł Skrzycki

wizyta już od 130

Polecam z całych sił, świetny lekarz, specjalista w każdym zakresie. Pomocny człowiek, fachowiec. Pierwszy lekarz, który cokolwiek był w stanie pomóc mojej córce, na prawdę dobry i sumienny człowiek.

Opinia dodana przez: Paulina