Choroby Chirurgiczne

RTG Katowice lek. stom. Piotr Puchała

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Pacjentką dr Piotra Puchały jestem od wielu lat. Od samego początku obdarzona zostałam przez niego profesjonalną opieką stomatologiczna. To profesjonalista w każdym calu z olbrzymia wiedza, cierpliwy, perfekcyjny, korzystający z najnowocześniejszych technologii, dbający o dobre samopoczucie pacjenta podczas leczenia, delikatny. Wizyty odbywają się w pięknych, estetycznych wnętrzach kliniki. Moim problemem były odsłonięte szyjki zębowe i leczenie kanałowe. Zabiegi były wykonywane pod mikroskopem z niezwykła precyzja, a leczenie kanałowe było całkowicie ...
Opinia dodana przez: Iwona
Lekarz medycyny estetycznej Gliwice lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

Lekarz medycyny estetycznej, Proktolog

wizyta już od 150

Klinika Akmed
Piwna 17A
Centrum, Gliwice

Pani Doktor bardzo profesjonalnie, rzetelnie i z empatią skonsultowała moją chorobę. Prawdziwa lekarka z powołania. Delikatne i rzeczowe podejście do pacjenta. Z całą pewnością polecam i dziękuję
Opinia dodana przez: Hala
Proktolog Katowice lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Proktolog, Medycyna estetyczna

wizyta już od 100

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

Miałam szczęście że w moim życiu pojawił się Dr.Alex Balogun.Jest profesjonalistą przez duże P! Przeprowadził u mnie zabieg onkologiczny,był moim lekarzem prowadzącym.Na wszelkie pytania udzielał szczegółowych odpowiedzi.Podczas dalszego leczenia dał się poznać nie tylko jako wspaniały lekarz ale także jako bardzo ciepły,miły i sympatyczny człowiek. Swoim zachowaniem utwierdza pacjenta w tym że warto walczyć o swoje życie i zdrowie. Pomagając powrócić do zdrowia robi to rzetelnie z pełnym oddaniem i ...
Opinia dodana przez: Halina

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Nie tylko doskonały lekarz ale także bardzo dobry człowiek. Pod jego opieką otrzymujemy wszystko co niezbędne. Na pewno polecę go wszystkim potrzebującym.
Dermatolog Warszawa lek. med. Barbara Bojar

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Kompetentna, bardzo mi pomogła, wyleczyła: trafna diagnoza + odpowiednie leki, a przy tym przemiła! Bardzo polecam!
USG ginekologiczne Warszawa dr n. med. Krzysztof Kucharski

dr n. med. Krzysztof Kucharski

USG ginekologiczne, Ginekolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Najlepszy lekarz ginekolog -położnik jakiego znam. Przesympatyczny z doskonałym podejściem do pacjentów. Dzięki niemu mam dwoje przecudownych dzieci - a podobno wg innych lekarzy miałam małe szanse na to żeby być mamą. Prowadził obie moje ciąże. Wizyta u Dr Kucharskiego to sama przyjemność. Szczerze polecam każdej kobiecie, która jest pełna obaw co do swoich wizyt u ginekologa.
Opinia dodana przez: monab1
Proktolog Kraków lek. med. Jerzy Wszołek

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne
Cieszyńska 16

Pełen profesjonalizm, kompleksowa i wyczerpująca informacja, niesamowita kultura osobista i ogromna wiedza.. Indywidualne podejście do pacjenta i rzeczywiste pochylenie się nad problemem. Polecam!
Opinia dodana przez: Alicja
Urolog Szczecin lekarz Wojciech Bychawski

Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
70-786 Szczecin

Uważam Pana Bychawskiego za lekarza godnego polecenia i potwierdzam poniższe opinie. Wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Można powiedzieć taki z krwi i kości. Mile tez zaskoczony jestem iż lekarz z taką wiedzą ( wymagającą czasu aby ją zdobyć ) jest obecny w internecie. Duży plus, bardzo duże podziękowania za sprawną diagnozę i dalszą część leczenia.
Opinia dodana przez: Mariusz
Okulista Warszawa lekarz Marek Czubak

Ośrodek Mikrochirurgii Oka Mega-Lens
Polna 30

Trafiłem do Dr. Czubaka przez przypadek. Mogę potwierdzić to co piszą inni, że ma "złotą" rękę.
Mój zabieg odbył się bez najmniejszego problemu. Zdecydowałem się na droższą soczewkę wieloogniskową. Efekt jest niesamowity. Wzrok mam skorygowany do zera.
Operację przeszedłem w lutym 2010. Stosowałem się przez pierwsze miesiące do ogólnych zaleceń aby nie dźwigać, nie schylać się itd. Odbyło się bez jakichkolwiek komplikacji.
Dr. Czubak jest bardzo konkretnym człowiekiem i nie ...

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne
Cieszyńska 16

Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, podczas wizyty interesuje sie pacjentem, celnie stawia diagnozy.