Choroby I Bole Kregoslupa

Pediatra Warszawa lek. med. Bożena Ryczkowska

Przyjazna Medycyna dla dzieci i dorosłych
Koprzywiańska 37

Pani doktór bardzo kompetentnie i przystępnie wytłumaczyła mi przyczyny choroby i sposób jej leczenia.Czułem iż posiada dużą wiedzę i pasjonuje ją proces leczenia.Diagnozę postawiła po wszechstronnym i długotrwałym badaniu.Gorąco polecam
Opinia dodana przez: AndrzejBagiński
Traumatolog Katowice dr n. med. Andrzej Barczyński

dr n. med. Andrzej Barczyński

Traumatolog, Ortopeda dziecięcy

wizyta już od 50

ulica Wrocławska 36/24
40-217 Katowice

Brak serca i empatii dla umierającego w Zduńskiej Woli ojca a także nieobecność na jego pogrzebie. Smutne to Panie doktorze.!!!
Opinia dodana przez: Paulina
Neurolog Warszawa dr n. med. Przemysław Richter

Swissmed Poradnia Neurologiczna
wileńska

dr Richter na początku zaaplikował mi olbrzymią dawkę spokoju i pewności, potem zoperował w cudny sposób :) tętniaka, a teraz kieruje moją rehabilitacją i cóż tu dodać?
polecam. życzę wszystkim, którzy będą korzystać z jego umiejętności i wiedzy, aby tak szybko stanęli na nogi, jak ja ^-^
Opinia dodana przez: Alina
Neurolog Poznań lekarz Magdalena Domańska

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Pani Domańska to jeden z lepszych neurologów w poznaniu - jest to moja subiektywna opinia, ale moge spokojnie ja wystawic ponieważ byłam juz u wielu lekarzy i żaden nie potrafił zdiagnozować mojej choroby. Poglebiony wywiad, skierowanie na szczegółowe badania i pozniejsze lecznie uśmierzyło mój ból
Opinia dodana przez: Iza
Fizjoterapeuta Kraków mgr Przemysław Sekuła

Kinesia Osteopatia
al. Kijowska 24/26
Kraków

Od dziecka mam problemy z kręgosłupem, często korzystając z rehabilitacji, masaży problem znikał zaledwie na 2 tygodnie, a następnie wracał. Dopiero wizyty u Pana Przemysława sprawiły, że czuję się lepiej i mogę normalnie funkcjonować - teraz na wizyty chodzę profilaktycznie co pół roku, a nie z konieczności. Dodatkowym atutem były porady jak funkcjonować w życiu codziennym i jakie ćwiczenia mogę wykonywać w domu. Pan Przemysław jest osobą bardzo sympatyczną i ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
Terapeuta Zabrze mgr Joanna Zawodniak

mgr Joanna Zawodniak

Terapeuta, Rehabilitant dziecięcy

FIZJO-WIKI REHABILITACJA DZIECI I DOROSŁYCH
ULSOSNOWA 8
41-800 Zabrze

Pani Joanna to świetny specjalista, posiada olbrzymią wiedzę z fizjoterapii, którą potrafi przekazać w sposób prosty i zrozumiały. Polecam metodę Vojty, która wymaga poświęcenia ale jest efektywna a o to przecież nam chodzi w rehabilitacji, szczególnie u małych dzieci.
Kochani rodzice rehabilitując tą metodą swoje dzieci przywracacie im sprawność .
Opinia dodana przez: Elżbieta

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Klinika Medpark
Dworcowa 3
62-051 Łęczyca

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POZ - "EBW"
Słoneczna 4
78-230 Karlino

Pani doktor uważnie słucha pacjenta, dokładnie i skrupulatnie przeprowadza badanie. Od paru miesięcy odwiedziłam wielu specjalistów- wszyscy badali mnie powierzchownie i tylko pod kątem swojej specjalności, lecząc objawy bez dociekania przyczyn choroby. Pani Karolina stara się znaleźć przyczynę mojej choroby zlecając różne badania nie tylko pod kątem neurologicznym. Po wizycie mogę szczerze polecić- wreszcie znalazłam kompetentnego lekarza, który interesuje się pacjentem i naprawdę chce mu pomóc. To pierwszy lekarz do ...
Opinia dodana przez: Anna

Centrum Onkologii
Bydgoszcz
85-796 Bydgoszcz

Pani Natalia jest niezwykle uprzejma i ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Bardzo dobrze umie wytłumaczyć co trzeba robić. Jest godna polecenia.
Opinia dodana przez: Barbara