Choroby Narzadow Plciowych

Urolog Szczecin lekarz Wojciech Bychawski

Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
70-786 Szczecin

Uważam Pana Bychawskiego za lekarza godnego polecenia i potwierdzam poniższe opinie. Wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Można powiedzieć taki z krwi i kości. Mile tez zaskoczony jestem iż lekarz z taką wiedzą ( wymagającą czasu aby ją zdobyć ) jest obecny w internecie. Duży plus, bardzo duże podziękowania za sprawną diagnozę i dalszą część leczenia.
Opinia dodana przez: Mariusz

Centrum Medyczne Medeus
Powstańców Wielkopolskich 7
61-131 Śrem

Doktor Joanna Krygowska - Zielińska to przemiła kobieta. Niezmiernie troskliwa, ciepła i dbajaca o pacjentów. Zawsze ma w zanadrzu dobre slowo i potrafi pocieszyc nawet w tak trudnej sytuacji jak moja :( Bardzo mi pomogła po stracie dziecka i przekonała do tego abym się dalej starała o kolejne.. Swoim uśmiechem i podejściem do pacjenta potrafi sprawić że człowiek pod jej opieką czuje się całkowicie bezpieczny w szpitalu. Dziękuję Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Anna
Urolog Sopot lekarz Narcyz Kiejna

Medycyna Specjalistyczna Zakład Opieki Zdrowotnej
Grunwaldzka 36 A
81-754 Sopot

U Pana Doktora Kiejny wykonywałem zabieg plastyki napletka. Jak dla mnie to lekarz numer 1:)
Mimo wielkiego stresu przed, zabieg przeszedłem bez większej nerwówki. Doktor wzbudzający zaufanie wśród ludzi, widać że zna się na rzeczy a w połączeniu ze swoją asystentką zabieg to już zupełnie bezstresowa czynność:)
Nawet podczas leżenia na stole lekarz wraz z asystentką potrafią rozbawić tak, że całe napięcie i stres mijają bardzo szybko:)
Panie Doktorze bardzo ...
Opinia dodana przez: T....z
Ginekolog onkolog Kraków lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

wizyta już od 60

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Doktor! Najpierw: dziękuję :) A teraz opis historii: Moja diagnoza to była endometrioza. Przez nią nie tylko czułam się źle, ale także nie mogłam zajść w wymarzoną ciążę. Doktor przeprowadziła zabieg laparoskopowy. Sprawdzała także drożność moich jajników. Dzisiaj nie tylko nie cierpię, ale także jestem w ciąży.
Opinia dodana przez: daria
Ginekolog położnik Warszawa lek. med. Magdalena Grochecka

lek. med. Magdalena Grochecka

Ginekolog położnik, USG

Oddział Położniczy - Szpital Ginekologiczno-Położniczy im. Świętej Rodziny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Lekarz z powołania, precyzyjny, konkretny, stawiająca trafne decyzje, przemiła, i bardzo uprzejma, poświęca dużo czasu i bardzo dobrze tłumaczy co z czym:) Polecam naprawdę warto, w moim przypadku po 7 latach trafiona diagnoza!!!Jako jedyna wysłuchała jakie mam objawy, zrobiła jedno badanie i proszę!!
Super!!
Opinia dodana przez: Aga
Urolog dziecięcy Grudziądz dr n. med. Tomasz Hilger

dr n. med. Tomasz Hilger

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Świetny specjalista i lekarz z powołania. Dzięki Panu Doktorowi nasza roczna córcia w mgnieniu oka doszła do siebie po operacji usunięcia nerki. Dał się także poznać jako przemily człowiek, dla którego milion pytan dociekliwych rodziców nie stanowił problemu:)
Dziękujemy!!
Opinia dodana przez: Magdalena Chmiel

Orbimed
al Niepodległości 98
Tychy

Byłam u Pani Doktor na USG ciąży w 8 tyg aby stwierdzić czy dziecko dobrze się rozwija i czy jest już serduszko.Pani Doktor bardzo dokładnie opowiedziała mi etapy rozwoju zarodka i co zobaczę na kolejnych badaniach USG. Weszłam do gabinetu przerażona a wyszłam uśmiechnięta i spokojna. Pełen profesjonalizm i cudowne usposobienie!!
Opinia dodana przez: Kinga

CENTRUM MEDYCZNE ENG-MED Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Monika Englert-Golon
63-000 Środa Wielkopolska ul. Czerwonego Krzyża 3/1
Środa Wielkopolska

Pani Doktor godna polecenia, bardzo delikatna podczas badań. Dla mnie jest to bardzo ważne, ponieważ badania ginekologiczne bywały dla mnie bolesne. U pani doktor odczuwam jedynie mały dyskomfort. Jedyny minus to starsza pani w rejestracji w Środzie Wlkp. Jest marudna i zrzędliwa, rozmawiając z nią odczuwa się jakby robiła łaskę umawiając na wizytę.
Ja rozumiem, że jest dużo chętnych i terminy odległe, ale bez przesady. Powinna w milszy sposób rozmawiać ...
Opinia dodana przez: Aleksandra
Ginekolog onkolog  dr n. med. Bartłomiej Galarowicz

dr n. med. Bartłomiej Galarowicz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Myślę, że mogłabym napisać wszystko co najlepsze o Panu doktorze. Lekarz bardzo profesjonalny, rzeczowy, przemiły. Podczas wizyty nie ma nawet chwili skrępowania, panuje przyjazna atmosfera. Bada delikatnie, ale dokładnie. Usg trwa długo i nie zbywa pacjentki i odpowie na każde pytanie jak najbardziej wyczerpująco, doradzi ale nic nie narzuca. Trafiłam przypadkiem, od razu zdecydowałam się prowadzić całą ciążę i na pewno zostanę na dłużej, bo niewielu lekarzy traktuje pacjenta z ...
Opinia dodana przez: Magdalena
Radiolog Warszawa dr Michał Ciebiera

dr Michał Ciebiera

Radiolog, Ginekolog

wizyta już od 150

Centrum Medyczne Unicare
PRYMASA AUGUSTA HLONDA 2/U8

Wspaniały lekarz. Wykonuje wszystkie ważne badania. Świetnie prowadzi ciążę. Naprawdę polecam. Dobrze wszystko objaśnia na usg i odpowiada na pytania. Sam z siebie udziela informacji. Jako jego pacjentka czuje się zaopiekowana i naprawde spokojna. Wizyty sympatyczne. Nigdy nie czuć jakiegoś złego podejścia zmęczenia czy pośpiechu. Można mu zaufać. Niedługo poród :)
Opinia dodana przez: Karina