Choroby Narzadow Plciowych

Ginekolog położnik, Ginekolog

Centrum Medyczne Medeus
Powstańców Wielkopolskich 7
61-131 Śrem

Doktor Joanna Krygowska - Zielińska to przemiła kobieta. Niezmiernie troskliwa, ciepła i dbajaca o pacjentów. Zawsze ma w zanadrzu dobre slowo i potrafi pocieszyc nawet w tak trudnej sytuacji jak moja :( Bardzo mi pomogła po stracie dziecka i przekonała do tego abym się dalej starała o kolejne.. Swoim uśmiechem i podejściem do pacjenta potrafi sprawić że człowiek pod jej opieką czuje się całkowicie bezpieczny w szpitalu. Dziękuję Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Anna
Starogard Gdański Ginekolog położnik dr Marek Dawicki

dr Marek Dawicki

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gabinet Marek Dawicki
Gdańska 34a
83-200 Starogard Gdański

wizyta już od 100
Prowadził moją ciążę i wszystko przebiegło bez problemów. Doskonały fachowiec, przeprowadził badanie, wszystko dokładnie wyjaśnił. Polecam!

Opinia dodana przez: Agata
Szczecin Urolog lekarz Wojciech Bychawski

lekarz Wojciech Bychawski

Urolog, Chirurg ogólny

NZOZ URONEX (w przychodni MEDICA)
Traugutta 101
71-300 Szczecin

Uważam Pana Bychawskiego za lekarza godnego polecenia i potwierdzam poniższe opinie. Wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Można powiedzieć taki z krwi i kości. Mile tez zaskoczony jestem iż lekarz z taką wiedzą ( wymagającą czasu aby ją zdobyć ) jest obecny w internecie. Duży plus, bardzo duże podziękowania za sprawną diagnozę i dalszą część leczenia.
Opinia dodana przez: Mariusz
Grudziądz Urolog dziecięcy dr n. med. Tomasz Hilger

dr n. med. Tomasz Hilger

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Świetny specjalista i lekarz z powołania. Dzięki Panu Doktorowi nasza roczna córcia w mgnieniu oka doszła do siebie po operacji usunięcia nerki. Dał się także poznać jako przemily człowiek, dla którego milion pytan dociekliwych rodziców nie stanowił problemu:)
Dziękujemy!!
Opinia dodana przez: Magdalena Chmiel
Sopot Urolog lekarz Narcyz Kiejna

lekarz Narcyz Kiejna

Urolog

Medycyna Specjalistyczna Zakład Opieki Zdrowotnej
Grunwaldzka 36 A
81-754 Sopot

U Pana Doktora Kiejny wykonywałem zabieg plastyki napletka. Jak dla mnie to lekarz numer 1:)
Mimo wielkiego stresu przed, zabieg przeszedłem bez większej nerwówki. Doktor wzbudzający zaufanie wśród ludzi, widać że zna się na rzeczy a w połączeniu ze swoją asystentką zabieg to już zupełnie bezstresowa czynność:)
Nawet podczas leżenia na stole lekarz wraz z asystentką potrafią rozbawić tak, że całe napięcie i stres mijają bardzo szybko:)
Panie Doktorze bardzo ...
Opinia dodana przez: T....z
Kraków Ginekolog onkolog lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

wizyta już od 60
Doktor! Najpierw: dziękuję :) A teraz opis historii: Moja diagnoza to była endometrioza. Przez nią nie tylko czułam się źle, ale także nie mogłam zajść w wymarzoną ciążę. Doktor przeprowadziła zabieg laparoskopowy. Sprawdzała także drożność moich jajników. Dzisiaj nie tylko nie cierpię, ale także jestem w ciąży.
Opinia dodana przez: daria
Gdynia Dermatolog lekarz Aleksander Olsztyński

lekarz Aleksander Olsztyński

Dermatolog

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej Aleksander Olsztyński
Zygmunta Augusta 6/70
81-359 Gdynia

wizyta już od 120
Witam. Ja niestety nie moge zgdzic sie z pozytywnymi komentarzami. jedyne co trzeba przyznac to rzeczywiscie Pan doktor odpowiadal na miale i byl do dyspozycji. ja mialam robiany zabieg laserowy., po ktorym pojawily sie komplikacje, najpierw 2 dni po zabiegu dostalam opryszczke(z czym od razu poszlam do doktora, wypisal mi recepte za darmo) pozniej dostalam rumien. Napisalam do Pana ze moja skora dalje wyglada jak w krateke itp. Oczywiscie odpowiedzial ...
Opinia dodana przez: justyna

dr n. med. Monika Englert-Golon

CENTRUM MEDYCZNE ENG-MED Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Monika Englert-Golon
63-000 Środa Wielkopolska ul. Czerwonego Krzyża 3/1
Środa Wielkopolska

Pani Doktor godna polecenia, bardzo delikatna podczas badań. Dla mnie jest to bardzo ważne, ponieważ badania ginekologiczne bywały dla mnie bolesne. U pani doktor odczuwam jedynie mały dyskomfort. Jedyny minus to starsza pani w rejestracji w Środzie Wlkp. Jest marudna i zrzędliwa, rozmawiając z nią odczuwa się jakby robiła łaskę umawiając na wizytę.
Ja rozumiem, że jest dużo chętnych i terminy odległe, ale bez przesady. Powinna w milszy sposób rozmawiać ...
Opinia dodana przez: Aleksandra
 Ginekolog onkolog dr n. med. Bartłomiej Galarowicz

dr n. med. Bartłomiej Galarowicz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Myślę, że mogłabym napisać wszystko co najlepsze o Panu doktorze. Lekarz bardzo profesjonalny, rzeczowy, przemiły. Podczas wizyty nie ma nawet chwili skrępowania, panuje przyjazna atmosfera. Bada delikatnie, ale dokładnie. Usg trwa długo i nie zbywa pacjentki i odpowie na każde pytanie jak najbardziej wyczerpująco, doradzi ale nic nie narzuca. Trafiłam przypadkiem, od razu zdecydowałam się prowadzić całą ciążę i na pewno zostanę na dłużej, bo niewielu lekarzy traktuje pacjenta z ...
Opinia dodana przez: Magdalena
Warszawa Radiolog dr Michał Ciebiera

dr Michał Ciebiera

Radiolog, Ginekolog

Centrum Medyczne Unicare
PRYMASA AUGUSTA HLONDA 2/U8

wizyta już od 150
Wspaniały lekarz. Wykonuje wszystkie ważne badania. Świetnie prowadzi ciążę. Naprawdę polecam. Dobrze wszystko objaśnia na usg i odpowiada na pytania. Sam z siebie udziela informacji. Jako jego pacjentka czuje się zaopiekowana i naprawde spokojna. Wizyty sympatyczne. Nigdy nie czuć jakiegoś złego podejścia zmęczenia czy pośpiechu. Można mu zaufać. Niedługo poród :)
Opinia dodana przez: Karina