Choroby Narzadu Ruchu

Wolny termin: dzisiaj o 12:50. Sprawdź inny.
Ortopeda Częstochowa lek. med. Tomasz Suchmiel

ORTHOmedyk
aleja Wolności 34
42-200 Częstochowa

Doktor Tomasz Suchmiel to przesympatyczny lekarz oddany pacjentom podejmujący trafne decyzje i wykonujący swoją pracę od początku do końca z pełnym zaangażowaniem.Operowałem kolano, które nadawało się tylko do endoprotezy. Doktor, zrobił wszystko aby je uratować. Nie mam endoprotezy, po 2 miesiącach wróciłem do pracy. Do Doktora przyjeżdżam aż z Wrocławia i choć śmieją się w Częstochowie że "wielkie miasto przyjeżdża do małego miasteczka" to mogę wszystkim powiedzieć że WARTO. Lekarz rehabilitant z Wrocławia kiedy zobaczył wypis ze szpitala i ile Doktor zrobił to powiedział mi, że ile lat już pracuje to nie widział jeszcze tak dobrze, tak wiele i tak dokładnie zrobionego zabiegu. I to świadczy o tym jakim lekarzem jest Doktor Tomasz Suchmiel.
Moja odpowiedź na pytanie Doktora jak tam kolano zawsze jest jedna "NIEBO A ZIEMIA" co oznacza było bardzo źle a jest cudownie.
Wszystkim polecam Doktora z całego serca, warto do Niego przyjeżdżać nawet z drugiego końca świata.

Opinia dodana przez: Urszula Janiszyn

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 w Sosnowcu Kliniczny Oddział Ortopedii
Plac Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Męczyłem się bardzo długo z zespołem cieśni nadgarstka, ale każdy lekarz u którego byłem twierdził, że nie ma sensu operować. W końcu doktor Pierchała zdecydował, że nie pozostaje nic innego i mnie zoperował. Teraz w końcu przestałem odczuwać ból w ręce i pewnie do końca życia będę mu wdzięczny. Polecam!

Opinia dodana przez: Patryk
Ortopeda dziecięcy Łódź dr n. med. Zbigniew Lipczyk

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Tatrzańska 109 (BiLMED, wejście od ul. Tatrzańskiej na przeciwko D.H. PIONIER)
93-279 Łódź

bardzo dobry lekarz, z powołaniem. Konkretnie i na temat wyjaśnione, ustalony plan leczenia, jestem po wizycie i badaniach u Pana Lipczyka. Lekarz ma ogromną wiedzę i wzbudza zaufanie, polecam, jestem pod kontrolą Pana Lipczyka

Traumatolog Sosnowiec dr hab. n. med. Tomasz Bielecki

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 w Sosnowcu Kliniczny Oddział Ortopedii
Plac Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Nie zgadzam się nic, a nic z opiniami. Pan docent uratował moją nogę. Był niezwykle miły i sympatyczny. Wytłumaczył wszystko i jako jedyny na Śląsku podjął się leczenia, za co jestem mu niezwykle wdzięczna.

Opinia dodana przez: Judyta
Traumatolog Kraków lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Traumatolog, Specjalista leczenia bólu

ul. Karola Szymanowskiego 4/8

Po dotkliwym upadku cierpiałam na bóle w kolanie. Ponieważ ból nie ustępował zlecono mi niestety nie przynoszącą rezultatów rehabilitacją. Dopiero niedawno trafiłam na Pana Doktora, który po wnikliwym przeanalizowaniu mojego przypadku stwierdził, że niestety kolano musi zostać zoperowane. Okazało się, że rzepka jest uszkodzona. Muszę przyznać, ze Pan doktor jest świetnym specjalistą i zarazem wspaniałym człowiekiem. Podejscie do pacjenta rewelacyjne, a po operacji wspaniała opieka. Dziękuje bardzo.

Opinia dodana przez: Marysia
Ortopeda Gdynia lek. med. Karol Janczewski

Karol Janczewski - Gabinet Ortopedyczny
Władysława IV 50
Śródmieście, Gdynia

Doktor Karol Janczewski jest niewątpliwie profesjonalistą w swoim fachu. Bardzo cieszę się, ze trafiłam na takiego kompetentnego ortopedę bo nie tylko poświecił mi cała uwagę, ale konsultował się również z innymi lekarzami na temat mojego uszczerbku jakim jest złamanie kostki. Rzetelnie podszedł do sytuacji, wziął pod uwagę opinie innych lekarzy i wykluczył nieprawidłowości. Przyjrzał się dokładnie urazowi, potrafił wysłuchać. Wyjaśnił bardzo detalicznie co mi dolega, opisał moja kontuzje i przyjrzał się dokładnie zdjęciom rtg. Szeroki zasób wiedzy widać po chwili rozmowy. Aktualnie jestem w trakcie leczenia u Pana Doktora i nie zamierzam zmieniac, ponieważ jako jedyny z dwóch poprzednich ortopedów dał konkretna diagnozę. Co więcej zrozumiał moja sytuacje i nie potraktował przedmiotowo, wręcz przeciwnie bardzo empatycznie. Polecam lekarza zwłaszcza w trudnych, skomplikowanych, czy niepewnych urazach.

Opinia dodana przez: Marta
Ortopeda Elbląg lekarz Gniewosław Zieliński

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37
82-300 Elbląg

Miałam okazję korzystać z usług Pana Doktora - w zasadzie korzystał mój 7 letni synek. Ja byłam tylko słuchaczem. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Pan Doktor jest kompetentny, miły, uprzejmy - wszystko dokładnie tłumaczy, do tego jego diagnoza była w 100% trafiona ( choć poprzednicy całkowicie ją wykluczali). Leczenie nie trwało wiec za długo. Jesteśmy bardzo szczęśliwi!!! POLECAMY Ja i mój Synek Szymon.

Opinia dodana przez: Ewa

Centrum Onkologii
Bydgoszcz
85-796 Bydgoszcz

Pani Natalia jest niezwykle uprzejma i ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Bardzo dobrze umie wytłumaczyć co trzeba robić. Jest godna polecenia.

Opinia dodana przez: Barbara
Traumatolog Katowice dr n. med. Andrzej Barczyński

dr n. med. Andrzej Barczyński

Traumatolog, Ortopeda dziecięcy

ulica Wrocławska 36/24
40-217 Katowice

Rewelacyjny Ortopeda! Zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Diagnozuje wnikliwie. Gabinet wyposażony m.in. w USG. Gabinet i poczekalnia - dostosowane również dla najmłodszych. Każdemu pacjentowi poświęca sporo czasu i uwagi, trafnie diagnozuje, dokładnie przedstawia plan leczenia. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Aleksandra

NZOZ VITAMED
Tadeusza Kościuszki 35
85-079 Bydgoszcz

To lekarz godny polecenia! zrobione i wytłumaczone badanie USG bez zbędnego biegania. Lekarz wyjaśnia co się dzieje i dlaczego prawdopodobnie tak jest. Widać, że lubi swój zawód, kontakt z pacjentem ma dobry i wzbudza zaufanie swoją wiedzą i osobą. Oby więcej takich ludzi!

Opinia dodana przez: Łukasz