Choroby Narzadu Ruchu

Chirurg ortopeda Wrocław lek. med. Jacek Minkiewicz

Prywatny Gabinet Ortopedyczny Jacek Minkiewicz
Bolesławiecka 1
Wrocław

Bardzo miły i uprzejmy lekarz, ma ogromną wiedzę i jest godny zaufania. Jestem zadowolony z przebiegu wizyty , polecam
Opinia dodana przez: Jacek
Ortopeda Częstochowa lek. med. Tomasz Suchmiel

ORTHOmedyk
aleja Wolności 34
42-200 Częstochowa

Pan Doktor Suchmiel to prawdziwy ekspert w dziedzinie ortopedii. Mam szczęście być jego pacjentką od 3 lat , a więc mogę ocenić jego profesjonalizm i umiejętności z tej perspektywy czasu. Od ponad 2 lat już nic mi nie dolega,czuje się świetnie i do tego udało mi się uniknąć 2 operacji.
Obecnie biorę tylko regularnie, profilaktycznie zastrzyki z kwasu hialuronowego, bo przekonałam się,że są skuteczne, a schemat ich stosowania Pan ...
Opinia dodana przez: Teresa

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 w Sosnowcu Kliniczny Oddział Ortopedii
Plac Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Męczyłem się bardzo długo z zespołem cieśni nadgarstka, ale każdy lekarz u którego byłem twierdził, że nie ma sensu operować. W końcu doktor Pierchała zdecydował, że nie pozostaje nic innego i mnie zoperował. Teraz w końcu przestałem odczuwać ból w ręce i pewnie do końca życia będę mu wdzięczny. Polecam!
Opinia dodana przez: Patryk
Ortopeda dziecięcy Łódź dr n. med. Zbigniew Lipczyk

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Tatrzańska 109 (BiLMED, wejście od ul. Tatrzańskiej na przeciwko D.H. PIONIER)
93-279 Łódź

bardzo dobry lekarz, z powołaniem. Konkretnie i na temat wyjaśnione, ustalony plan leczenia, jestem po wizycie i badaniach u Pana Lipczyka. Lekarz ma ogromną wiedzę i wzbudza zaufanie, polecam, jestem pod kontrolą Pana Lipczyka
Traumatolog Sosnowiec prof. dr hab. n. med. Tomasz Bielecki

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 w Sosnowcu Kliniczny Oddział Ortopedii
Plac Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Nie zgadzam się nic, a nic z opiniami. Pan docent uratował moją nogę. Był niezwykle miły i sympatyczny. Wytłumaczył wszystko i jako jedyny na Śląsku podjął się leczenia, za co jestem mu niezwykle wdzięczna.
Opinia dodana przez: Judyta
Traumatolog Kraków lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Traumatolog, Specjalista leczenia bólu

wizyta już od 100

ul. Karola Szymanowskiego 4/8

Po dotkliwym upadku cierpiałam na bóle w kolanie. Ponieważ ból nie ustępował zlecono mi niestety nie przynoszącą rezultatów rehabilitacją. Dopiero niedawno trafiłam na Pana Doktora, który po wnikliwym przeanalizowaniu mojego przypadku stwierdził, że niestety kolano musi zostać zoperowane. Okazało się, że rzepka jest uszkodzona. Muszę przyznać, ze Pan doktor jest świetnym specjalistą i zarazem wspaniałym człowiekiem. Podejscie do pacjenta rewelacyjne, a po operacji wspaniała opieka. Dziękuje bardzo.
Opinia dodana przez: Marysia
Ortopeda Gdynia lek. med. Karol Janczewski

Karol Janczewski - Gabinet Ortopedyczny
Władysława IV 50
Śródmieście, Gdynia

Doktor Karol Janczewski jest niewątpliwie profesjonalistą w swoim fachu. Bardzo cieszę się, ze trafiłam na takiego kompetentnego ortopedę bo nie tylko poświecił mi cała uwagę, ale konsultował się również z innymi lekarzami na temat mojego uszczerbku jakim jest złamanie kostki. Rzetelnie podszedł do sytuacji, wziął pod uwagę opinie innych lekarzy i wykluczył nieprawidłowości. Przyjrzał się dokładnie urazowi, potrafił wysłuchać. Wyjaśnił bardzo detalicznie co mi dolega, opisał moja kontuzje i przyjrzał ...
Opinia dodana przez: Marta
Ortopeda Elbląg lekarz Gniewosław Zieliński

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37
82-300 Elbląg

Cudowny lekarz , a przede wszystkim człowiek. Kompetentny, życzliwy i wyrozumiały. Lekarz , przyjaciel pacjenta i psycholog w jednym . Diagnoza postawiona w punkt, całkowicie zbieżna z MRI , zastosowane leczenie również trafne. Tyle ile łez wylałam z powodu kolan to wie tylko Pan Doktor i ja, jednak tak jak obiecał wszystko jest ok. Polecam, polecam, polecam. :-)
Opinia dodana przez: Aleksandra Opalanko
Traumatolog Katowice dr n. med. Andrzej Barczyński

dr n. med. Andrzej Barczyński

Traumatolog, Ortopeda dziecięcy

wizyta już od 50

ulica Wrocławska 36/24
40-217 Katowice

Brak serca i empatii dla umierającego w Zduńskiej Woli ojca a także nieobecność na jego pogrzebie. Smutne to Panie doktorze.!!!
Opinia dodana przez: Paulina
Neurolog Warszawa dr n. med. Przemysław Richter

Swissmed Poradnia Neurologiczna
wileńska

dr Richter na początku zaaplikował mi olbrzymią dawkę spokoju i pewności, potem zoperował w cudny sposób :) tętniaka, a teraz kieruje moją rehabilitacją i cóż tu dodać?
polecam. życzę wszystkim, którzy będą korzystać z jego umiejętności i wiedzy, aby tak szybko stanęli na nogi, jak ja ^-^
Opinia dodana przez: Alina