Choroby Neurologiczne

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Neurologii Dziecięcej
Kolska 11
Konin

witam , Pani doktor jest przede wszystkim bardzo dobrym specjalistą. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie szpitalne, wyczucie i intuicję. Ma również swoje dzieci co powoduje, że patrzy na pacjenta nie tylko z perspektywy lekarza ale i matki. Rozumie rodziców, szanuje ich zdanie, wątpliwości, zwraca uwagę na ich odczucia (kto inny jak nie rodzic zna dobrze swoje dziecko), cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia stawiane diagnozy. Jestem jej również bardzo wdzięczna za "psychologiczne wsparcie" ...
Neurolog Warszawa dr n. med. Przemysław Richter

Swissmed Poradnia Neurologiczna
wileńska

dr Richter na początku zaaplikował mi olbrzymią dawkę spokoju i pewności, potem zoperował w cudny sposób :) tętniaka, a teraz kieruje moją rehabilitacją i cóż tu dodać?
polecam. życzę wszystkim, którzy będą korzystać z jego umiejętności i wiedzy, aby tak szybko stanęli na nogi, jak ja ^-^
Opinia dodana przez: Alina
Terapeuta Zabrze mgr Joanna Zawodniak

mgr Joanna Zawodniak

Terapeuta, Rehabilitant dziecięcy

FIZJO-WIKI REHABILITACJA DZIECI I DOROSŁYCH
ULSOSNOWA 8
41-800 Zabrze

Pani Joanna to świetny specjalista, posiada olbrzymią wiedzę z fizjoterapii, którą potrafi przekazać w sposób prosty i zrozumiały. Polecam metodę Vojty, która wymaga poświęcenia ale jest efektywna a o to przecież nam chodzi w rehabilitacji, szczególnie u małych dzieci.
Kochani rodzice rehabilitując tą metodą swoje dzieci przywracacie im sprawność .
Opinia dodana przez: Elżbieta
Neurolog Gdynia lek. med. Beata Szczygielska-Smela

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Med-Reh
Tadeusza Wendy 15
81-350 Śródmieście, Gdynia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POZ - "EBW"
Słoneczna 4
78-230 Karlino

Pani doktor uważnie słucha pacjenta, dokładnie i skrupulatnie przeprowadza badanie. Od paru miesięcy odwiedziłam wielu specjalistów- wszyscy badali mnie powierzchownie i tylko pod kątem swojej specjalności, lecząc objawy bez dociekania przyczyn choroby. Pani Karolina stara się znaleźć przyczynę mojej choroby zlecając różne badania nie tylko pod kątem neurologicznym. Po wizycie mogę szczerze polecić- wreszcie znalazłam kompetentnego lekarza, który interesuje się pacjentem i naprawdę chce mu pomóc. To pierwszy lekarz do ...
Opinia dodana przez: Anna

Centrum Onkologii
Bydgoszcz
85-796 Bydgoszcz

Pani Natalia jest niezwykle uprzejma i ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Bardzo dobrze umie wytłumaczyć co trzeba robić. Jest godna polecenia.
Opinia dodana przez: Barbara
Okulista Katowice dr n. med. Halina Wykrota

Centrum Diagnostyki Optomed w Katowicach
ul. Żwirki i Wigury 4
40-063 Katowice

Lekarz z sercem,wszystko dokładnie wytłumaczy,pocieszy, chodzę już 3lata do P. doktor ponieważ dostaję zastrzyki (niestety muszę za nie płacić,gdyż program mnie odrzucił) ale P. doktor wykonuje je bardzo dobrze.Polecam
Opinia dodana przez: Krystyna

Lek.Daria Błaszkiewicz Specjalista Neurolog
Michała Drzymały 55
41-407 Imielin

Pani doktor jest wzorem lekarza. Zachowuje się jak zwykły człowiek i rozumie problemy zwykłego człowieka. Nie jest nadęta i nie chodzi z głowa zadartą do góry jak niektórzy. Traktuje ludzi bardzo dobrze, po ludzku no i potrafi słuchać. To jest lekarz z powołania. Tacy lekarze powinni być podawani jako przykład dla młodych medyków. Polecam panią Doktor przez duże D.
Opinia dodana przez: Zadowolony

Przychodnia Lekarzy Wojskowych
ul. Mokotowska 6a

Pani Doktor to miła i ciepła osoba. Cierpliwie słucha, pyta o wiele spraw.
Po wielu latach chodzenia po różnych lekarzach z bólem różnych części ciała przeczytałam w internecie artykuł Pani Doktor o bólu funkcjonalnym. Pani Doktor wyjaśniła mi wątpliwości oraz jak będzie wyglądało leczenie. Z niedowierzaniem rozpoczęłam leczenie.
Dziś jestem zupełnie innym człowiekiem, moje bóle znacznie się zmniejszyły. Wierzę, że będę zdrowa.
Opinia dodana przez: Alicja