Choroby Tarczycy

USG Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin

Polecam Pan Doktor jest doskonałym ginekologiem i lekarzem.Moją wizytę oceniam bardzo wysoko.Interesuje się faktycznym stanem zdrowia pacjentki ,zajmuje się nią w sposób profesjonalny ,rzeczowy,skupiony na problemie.Lekarz z powołania.Bada bez pośpiechu,delikatnie wszystko świetnie objaśnia i odpowiada na każde pytanie.Atmosfera podczas wizyty bardzo miła i co najważniejsze trafna diagnoza i leczenie. Pierwsza wizyta u P.Doktora była ok.15 lat temu gdy miałam problem z piersią,szybka diagnoza .Pózniej P. prowadził moją drugą ciążę .Chciałam podkreślić ,że nie należała do najłatwiejszych.Właśnie wtedy ,jego życzliwość, otwartość , dyspozycyjność nawet w niedziele ,kompetencja były dla mnie ostoją .Gdyż moja pierwsza ciąża ,którą prowadził INNY LEKARZ skończyła się dla mnie tragicznie , ponieważ miałam kłopot z odklejającym się łożyskiem i zostało to zbagatelizowane ,urodziłam martwe dziecko miszet ,STRASZNE .P. Pajdowski prowadząc moją drugą ciążę dodawał mi otuchy i zawsze podnosił mnie na duchu .Wiedząc co przeżyłam.Jestem mu bardzo wdzięczna za to ,dzięki NIEMU donosiłam i urodziłam śliczną córeczkę 4 kg. z pełną punktacją .Pózniejsze wizyty były kontrolne ,badania USG,cytologia , badanie piersi i tarczycy . Moje zdrowie było w świetnej formie bez żadnych problemów .1 rok temu dostałam wys. ciśnienie zaczęłam leczyć się u p. kardiolog,która zrobiła mi TK i wyszło na niej , że mam małego torbiela na jajniku i wątrobie ,radziła aby to skontrolować u l. gin. Ponieważ , był to okres wakacyjny PDoktor umówił mnie na wizytę za tydzień . była u mnie moja koleż. która miała problemy z torbielami i była po 3 operacjach w ciągu 1 roku.Tak mnie przestraszyła , że nie powinnam czekać tylko jak najszybciej udać się do specjalisty S. Do dziś żałuję tej decyzji ,gdybym wiedziała ,że temu lekarzowi chodzi tylko o kasę i powikłań zamierzonych po operacji to co to jest TYDZIEŃ na czekanie na wizytę jak sobie o tym pomyślę to zastanawiam się gdzie ja miałam rozum .Jestem po operacji lekarza S. po wielkich przejściach , bólu który był narastający piekący ,zimny ,kujący ,ciągnący aż do pachwin, bólu w krzyżu ,płynach w miednicy stanu zapalnego ,który trwa 4 m-c , gorączce 39 c,wymiotach z krwią , biegunce z krwią ,plamieniach , krwotokach ze skrzepami ,po prostu piekło a lekarz S. wymagał wizyt co 3 tyg.za które płaciłam fortunę i nie dał nawet antybiotyku celowo ,aby dać diagnozę ,że jest nowotwór i chciał robić następną operację ,że nie wspomnę , że nie współżyjemy z mężem 6 m-c .dziękuję za wyrozumiałość i wsparcie .Teraz jestem po wizycie u Pana D. A. Pajdowskiego, która trwała ponad godzinę o póznej porze za co PRZEPRASZAM panie czekające za mną ,przemiłą panią w recepcji ,która troszczyła się o każdego pacjenta czekającego wspaniała osoba .Mam kłopoty po operacyjne. Moje leczenie potrwa ,jestem pewna , że P. Doktor A. P. mi pomoże . CDN...

Internista Kraków dr n. med. Grzegorz Sokołowski

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Do Doktora trafiłam przez żylaki, które męczyły moje łydki. Lekarz stwierdził, że najlepsza będzie laseroterapia i faktycznie miał rację. Dzisiaj nie tylko nie bolą mnie nogi, ale także wyglądają one dużo dużo lepiej.

Opinia dodana przez: daria
USG ginekologiczne Warszawa dr n. med. Krzysztof Kucharski

dr n. med. Krzysztof Kucharski

USG ginekologiczne, Ginekolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Najlepszy lekarz ginekolog -położnik jakiego znam. Przesympatyczny z doskonałym podejściem do pacjentów. Dzięki niemu mam dwoje przecudownych dzieci - a podobno wg innych lekarzy miałam małe szanse na to żeby być mamą. Prowadził obie moje ciąże. Wizyta u Dr Kucharskiego to sama przyjemność. Szczerze polecam każdej kobiecie, która jest pełna obaw co do swoich wizyt u ginekologa.

Opinia dodana przez: monab1 monab1
Dietetyk Lublin mgr Iwona Prażmo

Poradnia Dietetyczna NUTRI HEALTH w Centrum Terapii Narturalnych w Lublinie
Łabędzia 17
20-335 Lublin

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Nie tylko doskonały lekarz ale także bardzo dobry człowiek. Pod jego opieką otrzymujemy wszystko co niezbędne. Na pewno polecę go wszystkim potrzebującym.

Dermatolog Warszawa lek. med. Barbara Bojar

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Kompetentna, bardzo mi pomogła, wyleczyła: trafna diagnoza + odpowiednie leki, a przy tym przemiła! Bardzo polecam!

Internista Lublin dr n. med. Marek Derkacz

dr n. med. Marek Derkacz

Internista, Endokrynolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 200

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

Lekarz prosto z filmu po prostu :) Pierwszy, który zrobił na mnie takie dobre w wrażenie ! Pełna kultura, uśmiech, uprzejmość- każdego pacjenta odprowadza do drzwi i wita w nich nowego :) Pan Derkacz poświęcił mi dużo czasu (chyba około 40 minut !) .Miałam mnóstwo pytań, wątpliwości, dużo do powiedzenia - na każde dostałam odpowiedź ustną a nawet pokazową w materiałach Pana doktora. Przytulna atmosfera, nie bałam się zadawać pytań; nie bałam się że Pan doktor odbierze moje "stwierdzenia i pomysły" jako podważanie jego kompetencji - była to raczej rozmowa jak z równym kompanem :) . Wszystko co przyniosłam do wglądu zostało przez doktora skserowane i wnikliwie przejrzane. Bardzo cenię sobie takie zainteresowanie. Po zleceniu odpowiednich badań dostałam dodatkowo kartkę ze wskazówkami do nich, żeby po wyjściu z gabinetu mieć możliwość poukładania sobie w głowie co i kiedy powinnam zrobić.Była to moja pierwsza wizyta u doktora, ale na pewno nie ostatnia - jeśli będę potrzebować konsultacji . Wierzę, że następna będzie równie profesjonalna :) Tacy specjaliści potrafią dać nadzieję na zmianę obrazu polskiego lekarza - jako przemądrzałego buca, który chce tylko napchać swój portfel. Dlatego poprzez tą opinię chciałam podziękować Panu za danie tej nadziei :). Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
Katarzyna Śrut

Opinia dodana przez: Katarzyna Śrut
Proktolog Kraków lek. med. Jerzy Wszołek

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne
Cieszyńska 16

Pełen profesjonalizm, kompleksowa i wyczerpująca informacja, niesamowita kultura osobista i ogromna wiedza.. Indywidualne podejście do pacjenta i rzeczywiste pochylenie się nad problemem. Polecam!

Opinia dodana przez: Alicja

Psychodietetyk mgr Ewa Sakwa, alergie pokarmowe szczecin, choroby tarczycy dieta
Monte Cassino 16/5
70-466 Szczecin

Wyjątkowa osoba. Ciepła, konkretna i bardzo pozytywna;))) Współpraca przebiega bardzo dobrze i jestem zadowolona. Polecam.

Opinia dodana przez: erin
Gastrolog Warszawa dr n. med. Andrzej Marciniak

dr n. med. Andrzej Marciniak

Gastrolog, Internista

wizyta już od 100

LEKARSKIE WIZYTY DOMOWE Warszawa - Andrzej Marciniak

Pan doktor bardzo mi pomógł .Terapia była bardzo skuteczna. Bardzo życzliwy i konkretny lekarz. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania i ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: EDYTA