Choroby Uszu

Wolny termin: dzisiaj o 16:00. Sprawdź inny.

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Wolny termin: 20 Lip o 16:30. Sprawdź inny.
Foniatra Warszawa lek. med. Sylwia Baczyńska-Świerczyńska

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Do pani doktor Baczyńskiej zgłosiłam się, gdy po wizycie u innego laryngologa nic mi nie pomagało, dalej nie mogłam praktycznie mówić. Tutaj zostałam naprawdę przebadana, nie tylko za pomocą wzroku tak jak gdzie indziej. Pani doktor korzystała z fiberoskopu, wszystko było widać na ekranie telewizora. Wyjaśniła co mi jest, omówiła jak mam się leczyć, jakie lekarstwa brać. I pomogło. Na wizycie kontrolnej mogłam już mówić, a teraz już wszystko minęło. Jeżeli wybieracie lekarza aby was wyleczył, idźcie do dobrego tak jak pani doktor Baczyńska i wyposażonego w nowoczesne środki do diagnozy tak ja u pani doktor w Babicach.

Opinia dodana przez: Joanna
Wolny termin: 20 Lip o 18:00. Sprawdź inny.
Medycyna estetyczna Łódź lek. med. Krystian Rozmus

lek. med. Krystian Rozmus

Medycyna estetyczna, Laryngolog

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Rozmusa. Poświęcił mi czas, wysłuchał, nie zbagatelizował moich problemów i pomógł ! Chciałabym, żeby wszyscy byli tak profesjonalni jak doktor. Naprawdę polecam !

Opinia dodana przez: Jula
Internista Warszawa - Mokotów dr n. med. Radosław Chądzyński

IMEDI CENTRUM STOMATOLOGICZNE
Marynarska 15
02-674 Warszawa - Mokotów

Przez przypadek trafiłam na Pana Doktora. Potrzebowałam zrobić EKG babci i tak się poznaliśmy.
Cudowny, ciepły człowiek. Tłumaczy zagrożenia, tłumaczy jak działają zapisane lekarstwa i czego się można spodziewać. Nie śpieszy się, odpowiada na wszystkie pytania. Słowny, kompetentny, wrażliwy. Znamy się już kilka lat i nie zamierzamy Go wymieniać na nikogo innego.
Polecam gorąco.

Polecam gorąco.

Opinia dodana przez: Mirka
Otolaryngolog dziecięcy Warszawa lek. med. Leszek Sitarz

lek. med. Leszek Sitarz

Otolaryngolog dziecięcy, Otolaryngolog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Chcę tą drogą podziękować pani doktor Baczyńskiej i panu doktorowi Sitarzowi z Formmedu za wspaniałą opiekę nad moim dzieckiem. Oboje mają bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i świetnie wyposażony gabinet. Pani doktor zdiagnozowała problemy mojego synka, a pan doktor wspaniale zoperował go. Oboje bardzo konkretni i rzeczowi, a pani doktor jest wprost przemiła i bardzo, bardzo cierpliwa. Odpowiedziała na mnóstwo moich pytań z uśmiechem i życzliwością. Takich lekarzy potrzebujemy – dziękuję.

Opinia dodana przez: Hania W hawe0
Laryngolog Bydgoszcz dr n. med. Piotr Sawicki

Poradnia Laryngologiczna Clinic Derm
Łabiszyńska 2
00-000 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz. Posiada dużą wiedzę teoretyczną, którą świetnie wykorzystuje za równo w diagnozie schorzenia, jak i leczeniu pacjenta. Charakteryzuje się ogromną cierpliwością w tłumaczeniu choroby i sposobu leczenia nawet tak spanikowanym pacjentom, jak ja. Bardziej kompetentny niż lekarze u których leczyłam się do tej pory. Aby dowiedzieć się co mi dolega, musiałam odwiedzić sąsiednie województwo. Szybka diagnoza, leczenie i dziś jest o niebo lepiej. Problem, z którym zmagałam się od lat zniknął po miesiącu od rozpoczęcia leczenia. Pozdrawiam i polecam 😊

Opinia dodana przez: Roksana
Laryngolog Piaseczno lekarz Małgorzata Grzesik

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Pani doktor godna polecenia, przeprowadza bardzo dokładny wywiad, przepisuje nieobciążające leki, ma świetnie podejście do dzieci. Godny polecenia specjalista.

Opinia dodana przez: Maja

Gabinet otolaryngologiczny - choroby gardła, nosa, uszu, krtani
Poznańska 1b
78-500 Drawsko Pomorskie

Troszkę sobie u Pani Doktor poczekaliśmy w poczekalni ale to tylko dlatego, że Pani Doktor obce jest pojęcie pośpiechu. Cierpliwie wszystko wytłumaczy, odpowie na każde pytanie i poświęci tyle czasu, ile pacjent go potrzebuje. Trafiłem do Pani Doktor z 5-cio letnim synem, który był ulokował sobie w uchu pop-corn. Pani Doktor delikwenta poinstruowała co się z nim będzie działo, cierpliwie wysłuchała jego uwag a następnie ucho w mig wyczyściła. Wielki szacun za podejście do dzieci. Polecam gorąco wszystkim rodzicom szukającym dobrego laryngologa. A przy okazji raz jeszcze dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
Piotr Disterhoft

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Wrzeszcz, Gdańsk

Widzę tu same pozytywne opinie i aż mi wierzyć się nie chce, że zostałam tak źle potraktowana. Ale to są opinie z prywatnej praktyki lekarskiej. Miałam zupełnie inne doświadczenia. Po dwóch krwotokach z nosa, na początku lutego 2016 r. musiałam skorzystać z pomocy SOR UCK w Gdańsku. Po wstępnej selekcji skierowano mnie na konsultację laryngologiczną. Na zapytanie lekarza: co mam zrobić? - co można odpowiedzieć? Po badaniu usłyszałam, że nie nadaję się do konsultacji na ostry dyżur, bo nie ma krwawienia. Lekarz był zdenerwowany, niezadowolony i niemiły. Zanim zeszłam z 1. piętra na parter, dostałam kolejnego krwotoku po dosyć niedelikatnym badaniu. Niestety, musiałam wrócić. Specjalista zastosował tamponadę, zabieg mi zupełnie nieznany (nie wyjaśnił, co to jest, na czym polega), ale bardzo nieprzyjemny i jak się okazało, wcale niekonieczny. Stojąc w gabinecie, z dwiema garściami zakrwawionych chusteczek higienicznych i gazy, zapytałam, gdzie to mogę wyrzucić, nie doczekałam się odpowiedzi, dopiero pielęgniarka wskazała pojemnik. Tak aroganckiego, niedelikatnego i niezadowolonego lekarza nie spotkałam w swoim długim życiu.

Opinia dodana przez: Anna
Laryngolog Piaseczno lekarz Zbigniew Pacuła

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Borykałem się z problemami usznymi przez dwa lata. Ilu lekarzy - tyle diagnoz, czasem sprzecznych. Gdy trafiłem do P. Doktora - po trzech wizytach ustapiło uporczywe zapalenie i została usunieta przyczyna - grzybica na błonie bębenkowej i w przewodzie ucha. Lekarz bardzo konkretny i małomówny. Werbalnie wizyta ogranicza się do monosylab i rzetelnego dokładnego badania. Jeżeli chce się pogadać o problemach - to nie ten adres.
Z pełna odpowiedzialnościa polecam.

Z pełna odpowiedzialnościa polecam.

Opinia dodana przez: bartłomiej