Lekarze Opalenica

Dietetyk

Fit&Beauty
ul. Powstańca Kozaka 15
64-330 Opalenica

Nie mogłam się doczekać spotkania z Magdaleną (powrót z urlopu macierzyńskiego)!PIERWSZY RAZ W ŻYCIU TAK TUPAŁAM NOGAMI - MARKETING SZEPTANY MÓWIŁ "MAGDA CI POMOŻE" Jest to moje kolejne podejście w walce - nie tyle z wagą, co z pamiętaniem o jedzeniu w dzień a nie obżeraniu się w nocy. Magda idealnie dostosowała - jadłospis zarówno do upodobań spożywczych jak i systemu pracy! Jej podejście do "Walczących" to pełen profesjonalizm. *NIESPÓŹNIONA ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Ewa Kupś-Kaczmarek

Lekarz rodzinny

64-330 Opalenica

Świetny lekarz.Kilkanaście lat temu uratowała mi życie. Długo się czeka,ale warto.Każdy jest traktowany indywidualnie, wszystko wytłumaczy. wszystkim polecam

Agnieszka Bręk-Świtalska

Logopeda

Poprzeczna 6
64-330 Opalenica

Pani Agnieszka zasługuje na najwyższą notę

lek. dent. Paweł Mieduszewski

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

MIED-DENT
Sienkiewicza 27
64-330 Opalenica

Pełen profesjonalizm !!! Świetne podejście do pacjenta, nowoczesny sprzęt. Bezboleśnie. Polecam wszystkim!
Napisałam już piękną opinię o profesjonalizmie i dobroci Pani doktor ale coś nie wyszło z tymi gwiazdkami, chciałam dać wszędzie maksymalnie 5. Jeszcze raz pozdrawiam i dziękuję. Anna Kotlarczyk
Opinia dodana przez: Anna Kotlarczyk

lekarz Jacek Grabias

64-330 Opalenica

Lekarz uprzejmy,wyjaśnia wszystko dokładnie, odpowiada na każde pytanie.Cierpliwy i z empatią dla pacjenta.Bardzo dobry chirurg.Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Izabela

lek. dent. Magdalena Patro

Przychodnia Stomatologiczna Joanna Lisek
ul. Władysława Stanisława Reymonta 1 A
64-330 Opalenica

Bardzo sympatyczna a za razem kompetentna Pani Stomatolog , profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo dokładna, serdecznie polecam!

lekarz Andrzej Śmiałek

64-330 Opalenica

Po prostu lekarz z powołania. Ma wspaniałe podejście do dzieci przede wszystkim cierpliwość i zrozumienie. Moje dzieci z chęcią chodziły na wizyty do dr Śmiałka, chociaż zawsze miały lęk przed wizytami lekarskimi. Wizyta na NFZ, ale zawsze uprzejma i wyczerpująca. Pacjent nie czuję się jak zło konieczne. I tak powinno być dlatego oby więcej było takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Zdzisław Kawczyński

Choroby zakaźne, Internista

64-330 Opalenica

Lekarz posiadający wiedzę medyczną[fachową] i ogólną.Lubi rozmawiać,tłumaczyć istotę choroby i sposób jej leczenia. Posiada duże doświadczenie zawodowe[wiele lat pracy]które stara sie wykorzystywać w leczeniu chorego.Jest niecierpliwy,szybki ale chce byc zawsze sympatyczny.

dr n. med. Paweł Koczewski

Traumatolog, Ortopeda

28 Czerwca
Opalenica

Bardzo dobry specjalista, pomógł mi w wielu sprawach związanych z urazami sportowymi. Spokojny, wszystko dokładnie opisane.

lekarz Przemysław Zimny

64-330 Opalenica

Bardzo dobry lekarz , należę do Pana doktora od małego i bardzo lubię Pana doktora ma dobre podejście do pacjenta wytłumaczy wszystko pan doktor jest punktualny zawsze stara się pomóc swoim pacjentom itp. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Ewa Dobryjanowicz-Trepińska

64-330 Opalenica

Pani ginekolog niepoważna. Wizyta po porodzie w celu kontroli, a kobieta pyta pretensjonalnym tonem po co się zjawiłam? Marnuje jej czas bo powinna mieć wolne?! Mój lekarz prowadzący zachorował i jest w szpitalu, a kontrolę powinnam przeprowadzić w 8 tygodniu po cesarskim cięciu. Wygadywanie głupot prze tą Panią cytując "twój doktor zachorował przez was, bo was tu tyle bez sensu przychodzi". Takie zachowanie uważam za karygodne, nieprofesjonalne i negatywnie świadczące ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Jolanta Miszczak-Śmiałek

Internista, Kardiolog

64-330 Opalenica

Chciałam podziękować Pani doktor za profesjonalne i pełne szacunku podejście do mnie - pacjenta. Badanie echo serca przez przełykowe wykonała tak szybko i sprawnie, że nie zdążyłam spanikować. Wszystko mi wyjaśniła i pokierowała dalej. Jeszcze raz z całego , dziurawego serca dziękuję:) Niech Bóg błogosławi. Anna Kotlarczyk
Opinia dodana przez: Anna Kotlarczyk

lek. dent. Joanna Lisek

RTG, Stomatolog

Przychodnia Stomatologiczna
Reymonta 1A
64-330 Opalenica

Bardzo drogo ceny kosmiczne . Na kasę chorych Pani lisek nie robi wiec trzeba mieć gruby portfel .Gabinet raczej dla ludzi bogatych

Sławomir Orzeł

Ortodonta, Stomatolog

Opalenica

Masakra. Na pierwszej wizycie stwierdził, że nie mam dużej wady zgryzu, więc aparat będę nosić około 2lat,dalam się jeszcze naciągnąć na ten droższy - samoligaturujący.... A aparat nosiłam 7lat!!!!i ściągałam, bo już miałam go dosyć. Ten Pan, bo lekarzem bym go nie nazwała, raz ciągnął zęby w jedną stronę, raz w drugą. Po kilku latach to ja już sama zwracałam mu uwagę na to co robi nie tak np. że ...
Opinia dodana przez: JOANNA

lekarz Barbara Ber

Reumatolog, Internista

64-330 Opalenica

Wizyta u Pani doktor nie należy do przyjemnych , ponieważ nie jest miłą osobą. To przykre ,bo w tym zawodzie to bardzo potrzebne.

lekarz Paweł Bolko

Internista, Endokrynolog

64-330 Opalenica

Bierze pieniądze za nic. Tyle lat żona się u niego leczył, gdyby nie operacja i fachowcy w poznaniu żona by się dawno udusila. A on cały czas powtarzał " PANI JEST ZA MŁODA NA OPERACJE"

lekarz Piotr Przybył

Chirurg ogólny, Anestezjolog