lekarz Christoforos Rebucikas

Nie spotkałam na swojej drodze bardziej kompetentnego lekarza. Zajmował się mną podczas operacji. Było trochę komplikacji, ale tak potrafił opanować wszystko , że przestałam się bać. Po 2 latach zobaczyłam, że Pan doktor( bo takie osoby się zapamietuje) zajmuje się również medycyna estetyczną. Umówiłam się. Jestem bardzo zadowolona. Pan doktor doradza, tłumaczy. Człowiek czuje że jest w dobrych rękach!!!! Mam piękne usta. Moja mamę już umówiłam na toksyne botulinowa.

Pan doktor zawsze ma czas dla pacjenta. Wszystko tłumaczy, omawia. Po konsultacji lekarsko- kosmetologicznej zdecydowałam się na zabiegi. Z czystym sumieniem polecam!!! Atmosfera w gabinecie jest super. Człowiek wie, że dobrze trafił. Zabiegi uzupełniają się. Szukałam medycyny estetycznej daleko.. a znalazłam ,,pod nosem,, i tu już zostanę!

Wykonywałam u Pana doktora toksynę botulinową oraz usta. Po 2 tygodniach odbyła się wizyta kontrolna. Wszystko zgodnie z planem. Polecam!!!