Do dr Allecou chodzę od kilku lat i czuję, że należałby parę słów napisać...Każdy zabieg (a miałam ich sporo..zakładanie plomby, leczenie kanałowe, scaling itd.) wykonywany jest przez doktora bardzo rzetelnie i szczegółowo omawiany. Zawsze w trakcie zabiegu pyta czy wszystko dobrze, co wynika z jego troski o pacjenta. Ceny są bardzo konkurencyjne, a szczególnie, gdy skorzysta się z aktualnie obowiązujących promocji. Szczerze polecam.

Bez wątpienia jest to autorytet w dziedzinie stomatologii. Doświadczenie robi swoje....kompetentny, konkretny i profesjonalny lekarz. Dobrze wspominam wizyty u dr Christosa Allecou.

Wciąż poszukujesz "Chirurg szczękowo twarzowy Poznań"?

Katowicka 27/46
61-131 Poznań