Cmd

01-838 Żoliborz, Warszawa

Świetny lekarz, lekarz z powołania, mówi ze lubi pracować i udowadnia to na każdym kroku. Brak mi słów dla Pani Doktor, gdybym mogła wystawić wyższa niż 5 ocenę, wystawiłabym bez zastanawiania. Absolutnie indywidualne podejście do pacjenta, pani doktor żaden szczegół nie umknie. Wszystko jest jasne i klarowne, pani Góra nie skąpi czasu swoim pacjentom, wytłumaczy dokładnie wyniki badań, działanie leków rodzaj schorzenia, możemy się czuć przy lekarzu bezpiecznie. Absolutnie polecam!

Opinia dodana przez: anonim

lek. med. Iwona Naziębło

CMD, Internista

ul. Wałbrzyska 46

Szukałam dobrego gastrologa i sugerując się opiniami, wybrałam Panią Doktor Iwonę Naziębło z Centrum Medycznego Damiana. W grudniu byłam leczona farmakologiczne na bakterie i wrzody dwunastnicy. Po miesiącu objawy wróciły. W marcu już pod opieką Pani doktor miałam wykonaną gastroskopię , mimo tego jak się wcześniej wydawało nieprzyjemnego badania. Byłam bardzo zaskoczona, bo dzięki podejściu Pani dr Iwony wyszłam z gabinetu uśmiechnięta . Oczywiście leczenie pomogło i dolegliwości minęły. Polecam jak najbardziej . Pani Doktor ma ogromną wiedzę i doświadczenie w swojej pracy.

Opinia dodana przez: Klaudia

Wiktorii Wiedeńskiej 7/10

Pani Agnieszka to wysokiej klasy specjalistka jako lekarz hematolog.Wzbudza zaufanie i wykazuje troskę o pacjenta.Zaliczyłem pierwszą wizytę ale chciałbym nadal być leczony przez Panią Agnieszkę bo swoją wiedzą daje pacjentowi nadzieje na skuteczne leczenie.
G.Strzelczyk

G.Strzelczyk

ul. Wałbrzyska 46

bardzo sympatyczny ,miły,poświęca sporo czasu dla chorego jest bardzo konkretny i myślę że to jest lekarz z powołania co dziś to już rzadkość .Szkoda tylko że musiał naprawiać to czego inni nie dopatrzyli . Dziękuję polecam. Janusz z Woli

Opinia dodana przez: janusz

01-838 Żoliborz, Warszawa

Cudowna Pani Doktor! Nie tylko kompetentna, ale przede wszystkim nastawiona na wysłuchanie pacjenta i kreatywne znalezienie rozwiązania. Byłam tak zdenerwowana przed wizytą, że myślałam, że zemdleję, a po 0,5 godziny wychodziłam uśmiechnięta od ucha do ucha :)

Opinia dodana przez: Anna

01-838 Żoliborz, Warszawa

Pani dr bardzo rzeczowa, konkretna, z dobrym podejściem do dzieci. Do tego podczas wizyty była bardzo miła i uprzejma. Poza tym trzeba przyznać, że wzbudza zaufanie. Polecam.

Opinia dodana przez: Monika

lek. med. Agnieszka Łuczak

CMD, Internista

01-838 Żoliborz, Warszawa

Doktor Łuczak to najwspanialszy lekarz, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Jest niesłychanie profesjonalna, zawsze trafia z diagnozą, przepisuje trafione leki. Przede wszystkim jednak dokładnie słucha pacjenta – każdemu poświęca tyle czasu, ile ten potrzebuje, niezależnie od obowiązujących w przychodniach standardów. Doktor Łuczak zawsze chętnie i cierpliwie odpowiada też na pytania, choćby były ich setki, i dokładnie wyjaśnia pacjentowi, na czym będzie polegać leczenie oraz co mogło być przyczyną zachorowania. Nigdy nie zostawia pacjenta w potrzebie – przyjmie każdego, kto o to prosi, choć numerki do niej rozchodzą się jak świeże bułeczki. Przez dwa miesiące tułałam się od lekarza do lekarza, leżałam w kilku szpitalach, gdzie nikt nie potrafił mnie zdiagnozować – i to dopiero doktor Łuczak wysłuchała mnie, poświęciła mi czas i zasugerowała depresję (co wkrótce potem potwierdziło się u psychiatry), dzięki czemu oszczędziła mi kolejnych miesięcy niepewności i cierpienia oraz doprowadziła do szybkiego rozpoczęcia skutecznego leczenia. To również do niej biegam z każdą moją infekcją, bo wiem, że wyleczy mnie szybko i bezpiecznie oraz potraktuje mnie z szacunkiem i troską. Uważam, że mam niewiarygodne szczęście, że trafiłam na takiego lekarza i każdemu życzę tego samego. Doktor Łuczak przywraca wiarę w sens płacenia składek na NFZ :)

Opinia dodana przez: Karolina

01-838 Żoliborz, Warszawa

Bardzo kompetentny i uprzejmy specjalista. Delikatny w wykonywaniu badań, szczegółowo tłumaczy chorobę i kieruje na niezbędne badania. Polecam.

Opinia dodana przez: Gosia

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

Jestem stałą pacjentka od lat i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Pani doktor jest najukochansza, super ciepła osoba z dużą wiedzą, a na pacjenta patrzy jak na całość a nie jedynie pojedyncza dolegliwość. Zdecydowanie polecam :)

Opinia dodana przez: Kasia

ul. Wałbrzyska 46

To bardzo sympatyczna pani doktor, połączenie wiedzy i fachowości z empatią, co zdarza się dość rzadko. Przy tym dobry diagnosta. Na pewno lekarz godny polecenia, któremu można zaufać.

Opinia dodana przez: Joanna