Lekarze Warszawa Cmd

dr n. med. Tomasz Grzelewski

Pediatra, Lekarz sportowy

01-838 Żoliborz, Warszawa

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i ...

01-838 Żoliborz, Warszawa

Świetny fachowiec i prawdziwy profesjonalista. Bardzo mi pomógł i uchronił przed dużo poważniejszymi problemami. Szczerze polecam!

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor poświęciła mi dużo czasu i dokładnie wysłuchała! Chciałabym żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście!
USG ginekologiczne Warszawa dr n. med. Krzysztof Kucharski

dr n. med. Krzysztof Kucharski

USG ginekologiczne, Ginekolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Najlepszy lekarz ginekolog -położnik jakiego znam. Przesympatyczny z doskonałym podejściem do pacjentów. Dzięki niemu mam dwoje przecudownych dzieci - a podobno wg innych lekarzy miałam małe szanse na to żeby być mamą. Prowadził obie moje ciąże. Wizyta u Dr Kucharskiego to sama przyjemność. Szczerze polecam każdej kobiecie, która jest pełna obaw co do swoich wizyt u ginekologa.
Opinia dodana przez: monab1

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Nie tylko doskonały lekarz ale także bardzo dobry człowiek. Pod jego opieką otrzymujemy wszystko co niezbędne. Na pewno polecę go wszystkim potrzebującym.
Dermatolog Warszawa lek. med. Barbara Bojar

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Kompetentna, bardzo mi pomogła, wyleczyła: trafna diagnoza + odpowiednie leki, a przy tym przemiła! Bardzo polecam!

01-838 Żoliborz, Warszawa

Lekarz ten leczy mojego dziadka,jesteśmy zadowoleni z leczenia,dziadkowi poprawiły się wyniki,stan ogólny też lepszy,widać że lekarz robi co może.To miły człowiek,wcale nie jest opryskliwy,a jeżeli dla kogoś był to ostatecznie nie jest od tego żeby być przemiłym i głupio uśmiechać się do każdego wchodzącego pacjenta,jego zadaniem jest dobrze leczyć.I proszę zwrócić uwagę na siebie,jak czasami zachowujecie się w poczekalniach,przed gabinetem!

lek. med. Sławomir Wędzicha

Pulmonolog, Internista

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Super lekarz, który słucha pacjenta co on mówi, tłumaczy co trzeba, podchodzi kompleksowo do pacjenta. Jest naprawdę sympatyczny i miły, fachowy. Bardzo miło idzie się na wizytę do takiego lekarza. Rzetelnie mówi co sądzi o dotychczasowym leczeniu, u mnie stwierdził że mam dobre leki nowoczesne a skoro czuję się rewelacyjnie na nich to nie potrzeby ich zmiany(nie potępia i nie krzyczy jak robili to inni lekarze którzy preferowali inne leki).

grupa lux med
racławicka 132 b

Pan doktor jest bardzo dobrym lekarze wie co zrobi na kazdej wizycie omawia moje badania. Jestem w 25 tygodniu ciazy i zawsze mam obawy przed wizyta czy wszystko jest w porzadku ale gdy widze usmiech na twarzy pana doktora kiedy przeglada moje badania to wiem ze nie mam powodow do niepokoju. Ciesze sie ze na doktora trafilam a nie na kogos innego jest bardzo dobrym i godnym polecenia lekarzem. M.A. ...
Opinia dodana przez: Malgorzata

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Medivita"
ul. Rejtana 15
02-516 Mokotów, Warszawa

Pani Doktor jest bardzo miła, konkretna, odpowiada chętnie na wszystkie pytania, widać ze ma sporą wiedzę i doświadczenie. Polecam tego lekarza wszystkim!