dr Tomasz Sowiński

Świetny lekarz, dobry człowiek, wielki smutek, że nie ma go już wśród nas i dla nas............................................

[*] Ogromny żal i smutek.Wspaniały lekarz i bardzo dobry człowiek.Na zawsze pozostanie w mej pamięci.

Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą.Był dobrym,ciepłym człowiekiem i wspaniałym lekarzem.Dbał o innych a zapomniał o sobie. Do zobaczenia Panie Doktorze po tamtej stronie.

Niestety już Ś.P ['] . Wyrazy współczucia dla rodziny..........................................................

Wielka szkoda jako faceta a tym bardziej lekarza. Za bardzo dbał o wszystkich a najmniej chyba o siebie. Teraz będzie składał skrzydła aniołom

teraz z nieba może nas tylko leczyć.....tych Dobrych zabierają wcześniej......za bardzo dbał o innych mniej o siebie

Najlepszy lekarz, którego kiedykolwiek znałam. Widać, że się na tym zna. Leczy mnie od kilku lat. Po jednej, krótkiej wizycie wiedziałam co mi jest i dzięki temu mogłam szybko wrócić do formy. Gorąco polecam!

Dr Tomasz Sowiński to wyjątkowy lekarz wykazujący się tak rzadko spotykaną empatią do swoich pacjentów. Spokojem oraz jasnym i zrozumiałym przekazem informacji wzbudza ogromne zaufanie. Podczas rehabilitacji spotkałam się z uznaniem jakie w tym środowisku wzbudza nazwisko dr Sowińskiego jak i podziw, co do samej techniki jaką wykonuje operacje. Chciałabym spotykać tylko tak oddanych i fachowych lekarzy w każdej specjalizacji!!!

Dr Tomasz Sowiński przyjmuje w Poradni Kolana w Multi Medica w Zielonce k. Warszawy przy ul.Poniatowskiego 97. Koszt 140zł.(Pracuje także w Klinice Ortopedii Szpitala przy ul. Szaserów w Warszawie). Bardzo dużo osób oczekujących na wizytę u niego pod drzwiami i wszystkie wypowiadały się w samych superlatywach. Szczególne podejście zarówno do osób starszych, jak i młodszych wiekiem. Ostoja spokoju, kultury i fachowości. Polecam.

znakomity lekarz. ostani zabieg moj to wszczepienia endoprotezy kolna efekt; mistrzowstwo. wielki szacunek mam do doktora, leczyl takze maja zone i syna. andrzej