Coach Warszawa

Wolny termin: 26 Lip o 08:00. Sprawdź inny.
Coach Warszawa mgr Marta  Pawłowska

Centrum Medyczne IPS Poradnia Psychosomatyczna
Mokotowska 3 lok. 6 (I piętro)

Coach Warszawa mgr Magdalena Nagrodzka

mgr Magdalena Nagrodzka

Psychoterapeuta, Psycholog kliniczny

GABINET PSYCHOTERAPII I COACHINGU MAGDALENA NAGRODZKA
ul. Korotyńskiego 42/34
Ochota, Warszawa

NAJLEPSZY PSYCHOLOG NA ŚWIECIE!!! Idąc nie swoją „scieżką” miałem już powyżej uszu psychologów wszelkiej maści, którzy tak naprawdę mieli mi nie wiele do zaoferowania, albo nie potrafili tej wiedzy przekazać?? Jedno z dwóch. Kiedy poznałem Panią Magister Nagrodzką, byłem zupełnie sam, chociaż wcześniej wydawało mi się, że otaczali mnie „przyjaciele”. Tak naprawdę żyłem w fałszu, złudzeniach i obłudzie. Teraz to wiem. Nigdy nie zapomnę pierwszej sesji z Panią Magdaleną. Była ostra. Tak ją pamiętam, pomimo, że Pani Magdalena jest osobą b. łagodną i ciepłą. Ostrzegła mnie na początku, że terapia to jest praca nie tylko psychoterapeuty, ale przede wszystkim moja i że da mi szanse, ale żebym wiedział, że nie robi wyjątków i „rezygnuje z ignorantów” - zapamiętałem te słowa Pani Magdaleno! Więc jeśli ktoś już podejmuje się terapii u Niej, niech wie, że nie jest u Niej lekko; od początku zmusza do pracy i do głębszego odkrywania. Wartościowa i mądra Kobieta!
Jestem Pani wdzięczny, bo dzięki Pani wyszedłem na prostą! I ma Pani w 100% rację, że nie o to chodzi, żeby było łatwo, tylko żeby było warto! Z Panią było warto, choć nie było łatwo… ;) Z Pani nieocenioną pomocą jestem wreszcie sobą i za to Pani SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!!!
Krzysztof N.

Opinia dodana przez: Krzysztof

mgr Joanna Mielniczuk

Terapeuta, Pomoc psychologiczna

ul. Narbutta 40/15
Mokotów, Warszawa

Jakiś czas temu trafiłam do Pani Asi, ponieważ czułam się dotychczas bardzo nieszczęśliwa i przytłoczona różnymi problemami. Dzięki rozmową zrozumiałam, że każdy problem można rozwiązać wystarczy uwierzyć w siebie. Moje udręczanie się nad sobą nic nie dawało, jednak motywacja którą wywołała Pani Asia pobudziła we mnie chęć do działania i dążenia do celów. To świetna osoba i doskonały specjalista w swej dziedzinie.

Opinia dodana przez: Renia81
Coach Warszawa  Justyna  Salamonowicz  -Gustaw

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Żoliborz, Warszawa

Do Pani Justyny trafiłam 4 miesiące temu. Zmiany w diecie i stylu życia zaczęłam wprowadzać już rok temu, po diagnozie Hashimoto. Czułam się już dużo lepiej, ale nadal miałam problemy z trawieniem i od kiedy zaczęłam brać hormony tarczycy i zmieniłam dietę, cały czas chudłam, mimo że miałam już kilka kg niedowagi. Z wynikami badań na nietolerancje pokarmowe, które okazały się być bardzo pomocne, trafiłam do Pani Justyny. Pani Justyna podeszła do mnie z dużym zaangażowaniem. Pomogła uporządkować dietę, przekazała sporo informacji i pomogła wprowadzić je w życie. Przestałam chudnąć, zaczęłam przybierać na wadze, ale jeszcze nie tyle, ile bym chciała. Kilka dni temu miałam usg tarczycy (u tego samego lekarza co w zeszłym roku), które wykazało że moja tarczyca wygląda wyraźnie zdrowiej, zwiększyła się jej objętość i zniknęła największa torbielka. Wyniki z krwi też mi się poprawiły. Okazało się, że duży wpływ na moje samopoczucie miały również niedobory witamin i minerałów, które Pani Justyna wraz z moją lekarką rodzinną pomogły mi zdiagnozować i uzupełnić. Polecam Panią Justynę ponieważ ma dużą wiedzę, poszerza ją, umie przekazać i zmotywować do wprowadzenia zmian w życiu. Jest osoba kontaktową i sympatyczną.

Opinia dodana przez: Joanna
Coach Warszawa mgr Agnieszka Jawornicka-Kazancew

mgr Agnieszka Jawornicka-Kazancew

Terapeuta, Trener