lek. dent. Consuelo Caraballo-Cortes

Jestem bardzo zadowolona z uslug Pani Dr. Zloty czlowiek o wielkim sercu. Profesjonalistka! Zdecydowanie polecam.

Dzięki takim lekarzom odzyskuje się wiarę w ludzi. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Teraz wiem, że kanałowe leczenie zęba nie powinno trwać jedną wizytę (jak u innych stomatologów), że wymaga zrobienia zdjęcia, aby sprawdzić ile ząb ma kanałów, że wymaga użycia endometru, że przy odpowienim znieczuleniu może być ono całkowicie BEZBOLESNE. Pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Polecam.

Najlepszy stomatolog z jakim miałam do czynienia. Bardzo kompetentna i przyjazna pani doktor, zawsze uśmiechnięta i pamięta swoich pacjentów. Wyratowała mi zęba do wyrwania, a ostatnio, kiedy byłam na wizycie kontrolnej, nie było zębów do leczenia :-) Tak perfekcyjnie wyprowadziła mi moje zęby.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6