Nic dobrego nie można na temat pana doktora napisać. Bardzo nieuprzejmy, odmówił wykonania pomocy. Wszystko na zero, czego dowodem jest sposób badania pacjenta.

W zeszlym roku trafilam w rece tego lekarza po utracie przytomnosci szyl mi usta zajal sie mna bardzo delikatnie duzo do mnie mowil tlumaczyl jak to bedzie wygladalo. Polecam kazdemu tak znakomitego oraz zyczliwego lekarza. Pozdrawiam serdecznie.

byłam z chorym mężem na SOR u d-ra Kijonki-profesjonalny,uprzejmy,super kontakt z pacjentem-dziękujemy!!!!

Wspaniały lekarz. Trafiłam do niego na SOR w Sosnowcu. Kompetentny, życzliwy, uprzejmy. Przejmuje się losem pacjenta. Wszystko na najwyższym poziomie. Oby więcej takich lekarzy!!!!

Bardzo uprzejmy i delikatny lekarz. Życzliwy i kompetentny, podobnie jak reszta personelu SOR-u. Potrafi rozmawiać nie tylko na tematy około-medyczne, ale też codzienne, dzięki czemu nawiązuje dobry kontakt.

może i ma kompetencje i wiedze,ale jest nieuprzejmym gburem i nie liczy sie z pacjentem, ważne tylko zeby pokazać swoją wyższość i władze

Bylem pacjentem po wypadku na SOR-rze, jesli chodzi o Pana doktora Kijonkę to można powiedzieć, że zaskoczył mnie profesjonalizmem na najwyższym światowym poziomie.

Miałam, niestety, nieprzyjemność trafić na tego lekarza. Nie polecam. Niesympatyczny, niekontaktowy - gdybym nie zapytała co mi jest, pewnie nie dowiedziałabym się niczego, poza tym co było do wyczytania z wypisu. Mnóstwo straconego czasu, bólu, niepewności i oschły, niegrzeczny lekarz;-(

Bardzo dobry lekarz. Zależy mu na tym żeby pomóc.

Bardzo dobry lekarz. Zależy mu na tym żeby pomóc.

Naprawdę bardzo fajny i uprzejmy lekarz. Zapewnia bardzo dobrą i fachową opiekę na SORze. Wszystko wytłumaczy i w razie potrzeby załatwi konsultację u innego specjalisty. Oby więcej takich lekarzy.