lekarz Czesław Bajer

Laryngolog

Doskonały diagnosta z właściwym podejściem do pacjenta Zdecydowanie polecam! Na podkreślenie zasługuje super stosunek do dzieci.

Doskonały diagnosta z właściwym podejściem do pacjenta Zdecydowanie polecam!
Na podkreślenie zasługuje super stosunek do dzieci.

Doskonały lekarz Widać , że kocha swój zawód( a raczej powołanie ) Zdecydowanie polecam.Bardzo dobre podejście do najmłodszych pacjentów. Moja córka pierwszy raz nie płakała u lekarza.

Moja córka pierwszy raz nie płakała u lekarza.

Bardzo,fajny i profesjonalny lekarz,z podejsciem do dzieci.. a charakter pisma no cóż pan doktor ma żonę farmaceutke, :-) ogólnie bardzo polecam.

Wspaniały lekarz z podejściem do dziecka. Zaskoczył nas poczuciem humoru. Potrafił zdiagnozować dziecko czego nie mogli zrobic inni lekarze. Polecam.

Wczoraj byłam na wizycie u doktora i uwazam ze jest to jeden z najlepszych pabianickich lekarzy o bardzo wysokiej kulturze .Dodatkowo to co wyróznia pana doktora to piekne i wyrażne pismo które zawsze było czytelne dla pań mgr w aptekach

Taki powinien być każdy lekarz. Bardzo polecam

Taki powinien być każdy lekarz.
Bardzo polecam

Parę lat temu moje dziecko długo chorowało gdzie pediatra sobie nie radził. Pan Doktor postawił trafioną diagnozę i szybko dziecko wyleczył.Była to wizyta prywatna. Jestem wdzięczna.Nie wiem jak jest teraz. Polecam.

Pan doktor swoich pacjentów traktuje jak zło konieczne. Spóźnia się, w trakcie pracy w przychodni przyjmuje innych pacjentów poza kolejnością (pewnie za pieniądze), co skutkuje nawet 2 godzinnymi opóźnieniami. Jest niemiły, arogancki i uważa pacjenta za idiotę, który i tak do niego przyjdzie. Byłam tylko na 1 wizycie i więcej moja noga tam nie postanie. Kategorycznie odradzam.

Super choć nieco zbyt rubaszny.Dobry fachowiec

Super choć nieco zbyt rubaszny.Dobry fachowiec

Dr jest kompetentnym, miłym i kochającym swój zawód lekarzem.Zawsze poświęcał dużo czasu na rozpoznanie i leczenie dolegliwości.Polecam.