dr n. med. Czesław Drozd

Reumatolog, Internista

1-bardzo miły dr. 2-zlecił odpowiednie badania. 3-wykluczył poprzednią diagnozę na którą leczono mnie od 1996r.- która doprowadziła mnie do kalectwa najwyższej grupy. 4-super

Bardzo dobry lekarz, zawsze znajdzie chwilkę dla pacjenta. Bez problemu można dzwonić do niego, jeżeli nie odbierze to na pewno oddzwoni. Leczę się już 2 rok na RZS.Polecam Monika

Cierpię na ZZSK. Dotąd miałem wysięki w kolanach, ale nie bolało i jak się dużo nie nachodziłem, to nie było bardzo uciążliwe. Po dwóch wizytach u tego lekarza i punkcji lewego stawu kolanowego oraz podaniu do niego sterydu, kolano cały czas jest spuchnięte jak balon, obrzęk nie chce ustąpić, choć bardzo się oszczędzam i pojawiło się coś czego nie było wcześniej - ból... Efekt tragiczny - właśnie szukam ratunku u kogoś innego. Nie polecam. PS. Nie wspomniałem, że do zabiegu lekarz nie założył nawet rękawiczek ani nie położył na stole prześcieradła a pomagała mu jakaś pani (pielęgniarka?), która nawet nie umyła rąk... W czasie jego trwania wychodził z sali chwytając za klamki... mam nadzieję, że czegoś przez to nie złapałem:(

Przypisał leki przeciwbólowe, nie zlecił badań poszukujących przyczyny, nie dał skierowania nawet na prześwietlenie. Bazował tylko na podstawowych badaniach od lekarza rodzinnego. Czułam się zlekceważona takim podejściem. Przecież do specjalisty nie idzie sie od razu, leczył mnie wcześniej lekarz rodzinny. Zmiany postępują. Należę do osó, którym wizyta u lekarza jest ostatecznością, liczyłam na pomoc a pan tylko na wstepie poinformował, że "ważny jest pacjent a nie papierki" Słuchał,zbadał i stwierdził, zemnie nic nie jest... A ja ledwo do niego weszłam na piętro do gabinetu. Nie potrzebowałam powiernika,liczyłam na fachową pomoc!

Tacy powinni być wszyscy lekarze. Moja babcia się u Niego leczy i to wyjątkowy lekarz, a przede wszystkim wyjątkowy człowiek.