lekarz Czesław Niedzielak

2,5
2,7
2,6
2,4

dzień dobry, nigdy nie piszę opinii ale teraz postanowiłam to zrobić. Wczoraj byłam na usunięciu 2.znamion u doktora Niedzielskiego. Jestem bardzo zadowolona, był uprzejmy i rzeczowy, uprzedzał co będzie robić, ze teraz będzie ukłucie, czy boli, bo jeżeli tak to doda znieczulenie itp. Na zdjęcie szwów mam przyjść za 2.tygodnie ale jeżeli coś by się działo niepokojącego to mam niezwłocznie przyjść. Asystująca Pani pielęgniarka też była bardzo miła, jak również Pani w recepcji, która wprowadzała dane Pani z Ukrainy i przepraszała, ze tak to długo trwa, bo pierwszy raz to ...

dzień dobry, nigdy nie piszę opinii ale teraz postanowiłam to zrobić.
Wczoraj byłam na usunięciu 2.znamion u doktora Niedzielskiego. Jestem bardzo zadowolona, był uprzejmy i rzeczowy, uprzedzał co będzie robić, ze teraz będzie ukłucie, czy boli, bo jeżeli tak to doda znieczulenie itp. Na zdjęcie szwów mam przyjść za 2.tygodnie ale jeżeli coś by się działo niepokojącego to mam niezwłocznie przyjść. Asystująca Pani pielęgniarka też była bardzo miła, jak również Pani w recepcji, która wprowadzała dane Pani z Ukrainy i przepraszała, ze tak to długo trwa, bo pierwszy raz to robi.
Jestem bardzo zadowolona z wizyty, a mam swoje lata i nie u jednego lekarza byłam.

Niesamowicie nieprofesjonalne podejście do pacjenta. Musiałam wjeżdżać na wózku do gabinetu, a Niedzielski podchodził do mnie jak to pełnosprawnej osoby, kazał mi wstawać, okładał mnie bo zwichnięciach, obtłuczeniach, skręceniach i naderwanych mięśniach. Miałam wrażenie że moje krzyki z bólu sprawiały mu przyjemność. Podczas całej wizyty nic nie mówił, nie powiedział co mi jest, zapomniał wysłać dokumenty na rentgen, przez co musiałam się tam cofać parę razy. Po upadku z trzech metrów na beton i praktycznym braku możliwości samodzielnego chodzenia i ruszania jedną ręką, wystawił mi zwolnienie (w pracy fizycznej) na TRZY dni i skierowanie na wizytę tydzień później. Okropnie niesympatyczny, niekomunikatywny i nieprzyjemny człowiek. Pacjent idzie do niego po wypadku tylko po to, żeby nie usłyszeć NIC, zostać dosłownie pobitym i zwyzywanym. Kilkukrotnie powtórzył mi że przesadzam (tak jak mówiłam - musiałam wjechać na wózku!) i komentował rzeczy niezwiązane z powodem mojej wizyty.
Absolutnie nie polecam i jeżeli ktoś na niego trafi to naprawdę lepiej się pomęczyć chwilę dłużej i spróbować dostać się do kogoś innego, bo wyjdziecie w gorszym stanie fizycznym i psychicznym niż jak weszliście.

Okropny lekarz! Najbardziej nieuprzejma wizyta w moim zyciu. Gość nasmiewal sie z moich objawow i mowil abym przestal udawac. Przed wyjsciem nie udzielił mi zadnej porady - o wszystko musiałem sam wyptac. Po niedoslyszeniu jednej z odpowiedzi zaczal mi ja pisac na kartce sugerując, ze jestem gluchy. Nie polecam nikomu 😑

Nie polecam nikomu 😑

Żyję już sporo lat, ale NIGDY nie spotkałam się z tak: - nieprofesjonalnym - nieuprzejmym - nieempatycznym - niekompetentnym - po prostu złym lekarzem. Podczas dyżuru na pogotowiu (czekałam na swoją kolej przez kilka godzin w ulewnym deszczu) pan Czesław Niedziela nie tylko nie udzielił mi ŻADNEJ porady, nie odpowiedział na żadne pytanie, nie pomógł w żaden sposób, ale wyśmiewał się ze mnie, upokarzał mnie i obrażał. Znam wielu wspaniałych, prawdziwych, normalnych lekarzy i nie waham się tu napisać, że pan Niedziela przynosi wstyd temu środowisku. Ten człowiek w żadnym ...

Żyję już sporo lat, ale NIGDY nie spotkałam się z tak:
- nieprofesjonalnym
- nieuprzejmym
- nieempatycznym
- niekompetentnym
- po prostu złym lekarzem.
Podczas dyżuru na pogotowiu (czekałam na swoją kolej przez kilka godzin w ulewnym deszczu) pan Czesław Niedziela nie tylko nie udzielił mi ŻADNEJ porady, nie odpowiedział na żadne pytanie, nie pomógł w żaden sposób, ale wyśmiewał się ze mnie, upokarzał mnie i obrażał. Znam wielu wspaniałych, prawdziwych, normalnych lekarzy i nie waham się tu napisać, że pan Niedziela przynosi wstyd temu środowisku. Ten człowiek w żadnym razie nie nadaje się na lekarza! Nie posiada wymaganych umiejętności, ani kompetencji. Z gabinetu wyszłam po kilku godzinach czekania z płaczem i bez porady. ODRADZAM!!!!!!

Lekarz wirtuoz z pasją i najlepszym podejściem do pacjenta. Tydzień temu groziła mi utrata kończyny ale Pan Czesław zrobił wszystko co w jego mocy i mnie uratował od tego okropnego koszmaru. Od teraz moge wreszcie robić to co kocham czyli chodzić po górach.

Witam, chciałbym serdecznie pozdrowić Pana lekarza, i podziękować za to, że pomógł mi uporać się z moim wstydliwym problemem.

Super specjalista można powiedzieć,że magik przyszedłem z obawą o długotrwałą utratę sprawności a po wizycie u tego wspaniałego doktora stan mojego zdrowia poprawił się na tyle dobrze,że już pod dwóch dniach mogłem jechać w góry.

Nieuprzejmy lekarz. W pracy był za karę. Czyszczenie rany w głowie zrobił bez znieczulenia. Nie zrobił zresztą tego dokładnie pozostawiając coś czego nie powinien zostawić. Jego praca została skomentowana przez inny personel medyczny przy zmianie opatrunku. Katastrofa. Naśmiewał się z pacjenta bo coś w tym bólu niedokładnie usłyszał. Nie wiem jak to można nazwać . Okazywał swoje góru nad pacjentem.

Moja wizyta to byla prawdziwa katastrofa. Lekarz nie słuchał co się do niego mówiło. Pytał, kilka razy o który palec chodzi choć z daleka było widać, gdyż był zabandażowany. Kazał mi sam sobie ściągać opatrunek. Nie mogłam go ściągnąć (zaschnieta krew) to kazał moczyć w wodzie z kranu. Następnie na żywca bez jakiegokolwiek znieczulenia zmieniał mi dren w palcu. Wyciągnął stare i nożyczkami przez dziury jakie miałam w palcu przeciagal kolejne ,,tasiemki". Następnie przeciął mi skórę od jednego otworu do drugiego. Wylam z bólu. Pan doktor nie wzruszony. Poprosiłam o jakiś lek przeciwbólowy na receptę - nie dostałam. Po zabiegu pół godziny skręcałam się z bólu.

bardzo indywidualne poejscie lekarza, pierwszy raz trafilam na sympatycznego i uprzejmego chirurga. Opienie dodaja najwyrazniej tylko osoby niezadowolone, a szkoda. Swietny specjalista. Polecam