lekarz Czesław Ożarek

Miałam teleporadę u tego pseudolekarza. Podczas teleporady niby wystawił mi skierowanie i kazał odebrać je w rejestracji. Jakież było moje zdziwienie gdy pojawiłam się w przychodni po skierowanie, ale uprzejma Pani poinformowała mnie że owszem wizyta była ale lekarz żadnego skierowania nie wystawił. Na kolejnej wizycie gdy miałam gorączkę katar oraz kaszel i byłam strasznie osłabiona zwyzywał mnie że po co do niego przychodzę skoro dopiero 3 dni choruję i odesłał mnie z kwitkiem . Nie polecam nawet do leczenia psa.

Nie polecam tego lekarza. Nie przyjął mnie w nagłym przypadku gdzie miałam duży skok ciśnienia. Prosiłam o mówiłam że jestem po operacji do tego to ciśnienie wysokie sprawia że z trudem oddycham bez maski. Lekarz wyrzucił mnie z gabinetu. Napisałam skargę na którą miałam otrzymać odpowiedź w ciągu 2 tygodni. Do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi. Natomiast dziś w kopi karty leczenia przeczytałam opis lekarza. Same kłamstwa. Napisał że nie przyjął mnie bo nie miałam maski. No i że powiedziałam że mam prawo jej nie mieć. Nie było takiej sytuacji. Ale jeśli chodzi o maski to mam nagranie z pokoju w którym składałam skargę, tam pracownicy nie mieli masek pozakładanych. Zakładali je dopiero w momencie, kiedy dowiedzieli się za co lekarz mnie nie przyjął.

Ta osoba nie powinna nazywać się lekarzem! Dziś miałam teleporadę, powiedziałam, że ostatnio męczy mnie suchy kaszel i nie wiem jakie leki mogę przyjmować, ponieważ jestem w 12 tygodniu ciąży. Usłyszałam tylko ,,Jesteś zaszczepiona przeciwko covid?” Odpowiedziałam, że nie, lekarz na to „Gratuluję pomysłu, czemu się nie zaszczepilas?” Mówię, że nie czułam takiej potrzeby.. „To teraz odbije się to na tobie i dziecku, bierz acodin w tabletkach i flegamine” Acodin w ciąży?! Czy ten lekarz chciał zrobić mi na złość? Jeśli ktoś nie pomyśli bądź nie ma kogo innego dopytać ...

Ta osoba nie powinna nazywać się lekarzem!
Dziś miałam teleporadę, powiedziałam, że ostatnio męczy mnie suchy kaszel i nie wiem jakie leki mogę przyjmować, ponieważ jestem w 12 tygodniu ciąży. Usłyszałam tylko ,,Jesteś zaszczepiona przeciwko covid?” Odpowiedziałam, że nie, lekarz na to „Gratuluję pomysłu, czemu się nie zaszczepilas?” Mówię, że nie czułam takiej potrzeby.. „To teraz odbije się to na tobie i dziecku, bierz acodin w tabletkach i flegamine” Acodin w ciąży?! Czy ten lekarz chciał zrobić mi na złość? Jeśli ktoś nie pomyśli bądź nie ma kogo innego dopytać to może zrobić sobie krzywdę słuchając tego człowieka… NIE POLECAM!

Nie czytalam opinii o tym lekarzu, i to bład, lekarz bez empatii, nawet mnie nie zbadał, a gdy skierował mnie na ekg, otworzył wszytskie okna, bo na jego oko mam covid i oczywiście test, poza tym powinnam zadzwonić na teleporade i nie przychodzić do przychodni, bo roznoszę wirusa. Odniosłam wrażenie, ze lekceważenie drugiego człowieka to norma.

Najgorszy lekarz medycyny - nie ma pojęcia o leczeniu, naraża zdrowie pacjenta , mimo choroby mówi że nie trzeba tego leczyć .

Porażka! Lekarz, który zna tylko jedną chorobę: Covid 19 i zwiększa statystyki wykonywanych testów. Zero empatii, nie przepisuje lekarstw. Na skierowaniu do sanatorium napisał np., że pacjent jest chory na raka, co jest bzdurą!!

Zgadzam się z opinią innych , najgorszy lekarz w Bełchatowie. Unikajcie tego lekarza. Nie rozumiem dlaczego po tylu skargach pacjentów ta osoba jest dalej lekarzem... Dramat

Zgadzam się z opinią innych , najgorszy lekarz w Bełchatowie.
Unikajcie tego lekarza.
Dramat

brak negatywnej skali by opisać tego człowieka. zero empati, wyczucia i kultury osobistej.DRAMAT!!!!

Najgorszy lekarz w bełchatowie? Jesli bylby taki ranking, ten pan ma w nim pierwsze miejsce! Ten człowiek zepsuł zycie niejednemu, czemu nikt sie za niego nie wezmie??!