lekarz Czesław Stefaniak

Internista

2,8
2,8

Nie wiem jak taki lekarz jeszcze funkcjonuje. Chamski nieprzyjemny, zarozumiały. Diagnoza okazała się inna tutaj stwierdzono. Szkoda zdrowia na takie diagnozy

Człowiek z ogromną wiedzą, doświadczeniem i empatią. Bardzo miła atmosfera wizyty. Klasa i profesjonalizm! Polecam.

Przychylam się do opinii : " ...nieprzyjemny i zarozumiały... nie polecam tego pana, ponieważ mało ma wspólnego z prawdziwym powołaniem medycznym..."

nie rozumiem skąd jakakolwiek dobra opinia o tym człowieku.... ja i moi bliscy mieliśmy okazję mieć kontakt z tym panem... nieprzyjemny, zwłaszcza kiedy jest to wizyta z nfz... pozatym bardzo często jest chamski w czasie wizyty, zreszta poza pracą też nieprzyjemny i zarozumiały... nie polecam tego pana, ponieważ mało ma wspólnego z prawdziwym powołaniem medycznym

Naprawdę pełen profesjonalizm.Polecam!

Naprawdę pełen profesjonalizm.Polecam!

wizyte wspominam bardzo miło.Polecam.

wizyte wspominam bardzo miło.Polecam.