lekarz Czesław Straczyński

Chirurg dziecięcy

Bardzo dobry lekarz, Uratował mi dziecko. Nawet we Wrocławiu nie ma takich doktór na NFZ. Polecam wszystkim.

Bardzo dobry lekarz ,fachowo przeprowadzona wizyta.Badanie dokładne ,szczegółowy wywiad, bardzo precyzyjne Usg brzucha u dziecka- z każdej strony Doktor dokładnie oglądał narządy. Staranny ,spokojny i sympatyczny. Dziecko wizytę przeszło bez stresu,a nawet zasnęła podczas Usg. Polecam

Pan doktor przyjął nas od ręki, zanim podjął decyzję co do diagnozy i dalszego postępowania, wykonał usg. Wszystko na miejscu, podczas jednej wizyty i w ekspresowym tempie. Był delikatny, spokojny, uwzględnił moje prośby (wyjazd z dzieckiem na urlop tego samego dnia). Przeszkolił mnie, co do dalszego postępowania z raną dziecka. Złoty lekarz. Wszystkiego dobrego Panie Doktorze!

Polecam serdecznie. Bardzo miły ale za razem rzeczowy lekarz. Otwarty na pytania. Wszystko omawia ze szczegółami. Miły do małych pacjentów. Szczerze polecam.

Bardzo dokładne badanie, ma czas nie spieszy się, trzykrotnie wykonał USG przy jednej wizycie, raz jak przyszliśmy, drugi po napojeniu dziecka, trzeci po oddaniu moczu. Dziękuję z całego serca za takie podejście, fach, rzeczowość!!! Polecam wszystkim!!

Dwukrotnie miała przyjemność spotkać Pana Doktora w związku ze stulejka syna oraz z koniecznością wykonania usg jamy brzusznej. Pan Doktor doskonale nam wyjaśnił w czym leży problem, był bardzo delikatny i taktowny. Doktor przepisał lek po którym nieprawidłowość ustąpiła. Kolejna wizyta dotyczyła usg jamy brzusznej, Pan Doktor wykonał bardzo dokładnie badanie i mimo długiej kolejki pacjentów, poświecił dziecku tyle czasu ile było potrzeba by diagnoza była prawidłowa. Jestem szczerze wdzięczna, że moje dziecko ma tak doskonałą opiekę.