lekarz Czesław Sudewicz

Reumatolog, Internista

1,8
1,8

Traktuje pacjentów za nic uważa się za super lekarza A w rzeczywistości miernota lekarska pacjenta z nowotworem niechodzacego z trudnościami oddechowhmi wypisuję do domu gdzie lekarze przyjmujący na sor stwierdzają konieczność podania krwi i pozostawienie do leczenia szpitalnego nie polecam tego lekarza nikomu

Grubiański, posługujący się uprzedzeniami w stosunku do pacjentów, niedouczona parodia lekarza stanowczo odradzam!!

Nie ma żadnego pojęcia o leczeniu.Zgłosiłam się na izbę przyjęć z bólem głowy i wymiotami,nie robiąc żadnych badań odesłał do domu,mówiąc ze jestem zdrowa

Bardzo dziękuję Panu doktorowi za okazaną mnie pomoc.Jest Pan lekarzem, którego polecam osobom chorym, cierpiącym. Inteligencja, wyrozumiałość, życzliwość. Pan doktor jest kompetentny. Wzbudza zaufanie. Bardzo, bardzo dziękuję. Bożena Sokołowska

Bożena Sokołowska