dr hab. n. med. Czesława Dąbrowska łukaszuk

1,5
1,4

niesamowity lekarz! POMUGŁ MI! !!!!!!!!!!!! najlepszy pracownik ZUS w Olasztynie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

niesamowity lekarz!
POMUGŁ MI! !!!!!!!!!!!!

ja cie stara babo przed komisja urzudze dzwonilam do glownego orzecznika poczytaj swoja opinie na swoj temat na forum nie powinnas lezec w trumnie a nie orzekac?????????????????????????????????odwolanie juz poznal glowny orzecznik zniszcze cie caly zus sie o tobie dowie

ja cie stara babo przed komisja urzudze
dzwonilam do glownego orzecznika
zniszcze cie caly zus sie o tobie dowie

Pani lekarz, która jest orzecznikiem w ZUS Olsztyn to kpina z pacjenta i jego praw. Kobieta ta przede wszystkim jest niezwykle nieuprzejma, co nie jest tylko moim odczuciem, ale także pacjentów, którzy od niej z gabinetu wychodzili przed moją osobą. Zupełnie nie zaznajomiła się z historią moich chorób, jakie niestety w moim wieku mnie dopadły. Dokumentację medyczną z kilku dobrych lat zdążyła przejrzeć w niecałą minutę. Potraktowała mnie jak natrętnego klienta, którego trzeba jak najszybciej pozbyć się z gabinetu. Bardzo nieuczciwa i niezwykle nieuprzejma. Mam głęboką nadzieję że ktoś wreszcie zainteresuje się tą "panią lekarz" i odsunie ją od tego stanowiska. Przecież jako lekarz powinna traktować człowieka z szacunkiem i godnością, a nie pomiatać nim niczym psem.

Wyjątkowo nieuczciwa lekarka. Wydaje negatywne opinie nie zaglądając w dokumenty. Szydzi z pacjentów. Miałem kilkakrotnie "przyjemność" rozmawiać i być "badanym" przez tą Panią. Zarejestrowałem medialnie całe wizyty, w których szanowna Pani doktor łamie drastycznie prawo i zamierzam zgłosić fakt łamania prawa do prokuratury, aby odpowiedziała za swoje przestępstwa i krzywdę niewinnych pacjentów. Wszystkim radzę zrobić to samo, aby dochodzić swoich praw - można zarejestrować wizytę choćby za pomocą telefonu z funkcją dyktafonu. To nasz obywatelski obowiązek, aby pilnować przestrzegania prawa.

niesympatyczna i wredna.Nie zaglada w dokumentacje nie bada a wydaje orzeczenie.Na jakiej podstawie?Nie powinna pracowac w tym zawodzie

Niemiła,wręcz wredna i nieuczciwa lekarka - kłamie i bezczelnie obraża pacjentów. Powinna mieć zakaz wykonywania zawodu za nieuczciwość, niegrzeczność i nieposzanowanie człowieka. To katastrofa, że taka lekarka pracuje w służbie zdrowia. Moja opinia jest niestety zbieżna z opiniami wielu innych pacjentów.

To katastrofa, że taka lekarka pracuje w służbie zdrowia.
Moja opinia jest niestety zbieżna z opiniami wielu innych pacjentów.

taki lekarz to pomyłka, po wizycie w ZUSie tracę nadzieję na ludzkie podejście do pacjenta, nic dziwnego, że ludzie umierają pod opieką lekarzy a mogliby jeszcze żyć. Jestem w szoku podejściem PANI DOKTOR!

pani doktor ma zniszczone nerwy i dlatego powinna maszerować na zwolnienie lub emeryturkę póki co bo tak dłużej nie wytrzyma Ludzie psy wieszają aż szkoda kobiety.Ale w życiu jest tak że każdy kiedyś trafi do lekarza i dostanie takie traktowanie na jakie sam zasłużył.BO KIEDY JEST SIĘ WYSOKO TRZEBA POMYŚLEĆ JAK BĘDZIE SIĘ NA DOLE CZUĆ.

Bezduszna szkoda słów.Niemam nic do dodania.

Bezduszna szkoda słów.Niemam nic do dodania.

Pani orzecznik bardzo niesympatyczna. Brak szacunku dla ludzi, niekompetentna. Oschła. Nie przegląda dokumentacji medycznej.