Czesława Fąfara

Lekarz rodzinny

1,6
1,7
1,5

Nie polecam! Byłem dwa razy żeby dać szansę (skusiły mnie małe kolejki). Pani doktor bardzo niedouczona, nie daje dojść do słowa. Nie chciała dać skierowania do specjalisty, mimo iż problem z którym borykam się od wielu miesięcy nie ustępuje i jej metody i badania nic nie pomogły, ani nie zdiagnozowały. Nie uprzejma. Omijać szerokim łukiem, bo strata czasu. Przychodnia wiele traci mając takiego lekarza rodzinnego...

Nie polecam. Jestem na kuracji retinoidami, chciałam zrobić badania na cholesterol, gdzie przy tego typu lekach jest to konieczne, pani doktor odmówiła mi wypisania skierowania, twierdząc, że są mi niepotrzebne. Dodatkowo przy kolejnej wizycie poprosiłam o skierowanie na badania witamin, aby dowiedzieć się czy mam jakieś braki, na to pani dr powiedziała, że nie może mi wypisać takich badań, poza tym jestem za młoda na jakieś braki.. Studiuje kierunek medyczny, więc wiem, że pani dr mogła mi wypisać te badania Pozostawię to bez komentarza i nie polecam.

Ludzie, co wy wypisujecie. Do lekarza nie chodzi się w celach towarzyskich. Po co wam dywagacje na temat choroby, skoro się nie znacie, co studiowaliście medycynę???????????Ciekawe, czy chętnie prowadzilibyście dyskusje, gdybyście wypisali 200 druków dziennie dla 50 pacjentów??????Wchodzę, załatwiam problem i jestem zadowolona od prawie 30 lat. Chodzę za Panią Doktor po mieście.....czyli tam, gdzie akurat pracuje. CÓŻ POLACY TO NARÓD, KTÓRY ZNA SIĘ NA MEDYCYNIE !!!

Niestety nie można przyznać 0 A ta pani tylko do takiej oceny się kwalifikuje. Brak kultury. Niekompetentna. Złamanie Rodo.

Nie zgadzam się z poprzednią opinią, Panią doktor znam od kilkunastu lat, mam do niej pełne zaufanie i wieloktronie pomogła mnie i mojej rodzinie- zawsze skutecznie. Jest świetnym diganostą i lekarzem. Każdy z nas ma swoje gorsze dni, często pacjenci sami swoim zachowaniem mogą wywołać irytecję.Nie można na jedym incydentem psuć opinii o kompetencjach zawodowych, bo to są dwie różne rzeczy.

Ta Pani doktor jest straszna. Nic nie wie, na niczym się nie zna. Mimo, ze nie jestem wcale bardzo młody, mam 30 lat, ani też jakoś wyjątkowo młodo nie wyglądam, zwraca się na Ty. Śmieszne i głupkowate zachowanie. Do tego Pani Dr bardzo zarozumiała, wątpię, żeby wzięła do siebie uwagi, które wypisują tu ludzie a są prawdziwe. Jeśli Pani to czyta, proszę to przemyślec, nikt tu nie jest złośliwy, po prostu na prawdę Pani zachowanie jest nieodpowiednie.

Zdecydowanie odradzam wizyty u tej pani doktor! Arogancka, traktująca z góry, bez szacunku zwraca się na "ty". Mam poważny problem z kręgosłupem (dyskopatia) - odmówiła wypisania leków przeciwbólowych! zachowywała się tak, jakbym jej przeszkadzała w porze kawowo - śniadaniowej. Przez nią zmieniam przychodnię. Jest beznadziejna! Minęła się z powołaniem - powinna sprzedawac mięso w sklepie!

TRAGEDIA... Pani Doktor taka stara a nie douczona. Poprosiłem ją o skierowanie do poradni psychologicznej z powodu nerwicy natręctw. Odmówiła twierdząc że nie może takiego skierowania wystawić - nie ma uprawnień. Po rozmowie z Rzecznikiem Praw Pacjenta wiem, że jest ona bardzo niekompetentna. Boję się tylko że jej stan wiedzy medycznej jest podobny jak w kwestii przepisów z NFZ. Więcej do niej nie pójdę...

Gorąco odradzam.Z powodu tej pani zmieniłam przychodnię.Teraz chodzę na Dubiela i jestem zadowolona.

Arogancka, niemiła, pretensjonalna, gburowata, traktująca pacjenta z góry! Jeśli ktoś pragnie przypomnieć sobie jak to było za czasów głębokiej komuny to polecam wizytę u tej pani!