lekarz Czesława Gasik

Laryngolog

Pani Doktor Gasik wyleczyla moje dziecko 45 lat temu z bardzo ciezkiej i dlugotrwalej choroby. Byla to tylko jedna wizyta i zastosowanie jednego leku. Klaniam sie nisko w podziece. Serdecznosci mojej nie sposob opisac, a wdziecznosc jest pozytywnie nieskonczona.

Wyłudza pieniądze, oszukuje ludzi, przepisuje leki które można dostać bez recepty, leki przeciwbólowe. Które zawierają paracetamol ale są pod nazwą nie znaną, inaczej mówiąc lek ma skomplikowaną nazwę jest drogi a jego skład nie różni się od apapu. Nie polecam tego lekarza, chyba że ktoś chce zapłacić 150zł za rutinoscorbin (lek+wizyta)

Zdecydowanie polecam - zawsze znajdzie czas dla pacjenta i widać że lubi ludzi i swoją pracę. To lekarz z powołania a nie dla pieniędzy.

Polecam Panią doktor , ponieważ zawsze jak potrzebuję pomocy , Pani doktor nigdy mi nie odmówiła , a mam dwoje dzieci w różnym wieku.

Lekarz z dużym doświadczeniem i powołaniem, osoba u której zawsze znajdzie się pomoc, nawet w Wigilie.