Lekarze Dąbrowa Górnicza

Kardiolog, Internista

NZOZ Zdrowe Serce
al. Piłsudskiego 99
40-303 Dąbrowa Górnicza

Pani Doktor rozpoznała moją chorobę na pierwszej wizycie. 50 minut i wszystko wiedziała. A ja od kilku lat chodzę po różnych "specjalistach" i żaden nie wiedział co mi jest. Wizyta trwała ponad godzinę. Miałem EKG, echo serca i naczyń, pomiar ciśnienia. Konkretne badanie i konkretna diagnoza i najważniejsze: DOBRE LECZENIE. Poprawiło mi się już po kilku dniach. Pani Doktor wszystko mi wyjaśniła i wiem co mam dalej robić i jak ...

lekarz Małgorzata Góral-Sibielak

Pediatra

Leśna 5a (Medicus)

Szkoda słów.
Trafiamy do izby przyjęć w dąbrowskim szpitalu. Łaskawie pani dr schodzi po 20 min czekania.
Dziecko ( 20 miesięcy) ma skierowanie na oddział pediatryczny, z wpisaniem dużymi literami MOŻLIWE PODTRUCIE TLENKIEM WĘGLA. Po czym Pani dr zbadała dziecko "na siłę"- oczywiście dziecko zapłakane - i stwierdziła że dziecko ma katar, więc to będzie jakaś infekcja. Przepisała 3 czy 4 syropy i kazała iść do domu.

lekarz Robert Pańczyk

Chirurg urazowy

41-300 Dąbrowa Górnicza

Ortopeda Robert Pańczyk nie jest statystycznym lekarzem. Wyróżnia go od wielu lekarzy jego podejście do pacjenta. Podczas wizyty tłumaczy on związki przyczynowe-skutkowe, gdzie dokładnie wyjaśnia przyczyny powstania danego urazu/choroby. Dzięki temu iż skupia całą swoją uwagę na nas - pacjentach, jego diagnozy są trafne, a dobrane leczenie przynosi skutki. Mało jest tak kompetentnych lekarzy, traktujących pacjentów z szacunkiem.
Opinia dodana przez: Mateusz

dr n. med. Grażyna Kopeć-Pietkiewicz

Pediatra, Alergolog

Topolowa 10
41-303 Dąbrowa Górnicza

Serdecznie polecam Panią doktor! Leczymy u niej córkę z powodu astmy i do tej pory nie było zaostrzen!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Michał Domagała

USG, RTG

Pracownia USG
Dąbrowskiego 42
41-300 Dąbrowa Górnicza

Badania USG zostały wykonane bardzo dokładnie, a także szczegółowo omówione. Pan doktor ma profesjonalne i wspaniałe podejście do pacjenta. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: K

lekarz Santa Vanaga-Besser

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Lekarz bardzo dobry!! Umówiłem wizytę na NFZ i uważam że była przeprowadzona wyjątkowo fachowo! Wcale p. doktor nie unikała kontaktu z moją skórą(był to świerzb). Dostałem leki standardowe w leczeniu tej choroby, żadne wydziwnione ani drogie. Pani doktor dokładnie wyjaśniła mi ich stosowanie i jeszcze sama umówiła mi w recepcji kolejną wizytę! Nadmieniam że byłem prywatnie u innego lekarza i... tylko straciłem 120 zł.!!! Polecam Panią doktor!! Miła , sympatyczna ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Jadwiga Kołakowska

Dermatolog

Oświecenia 25
42-520 Dąbrowa Górnicza

ZNAM PANIA DOKTOR 30 LAT KIEDY TO WYLECZYLA MOJEGO KILKUMIESIECZNEGO SYNA.WYTLUMACZYLA MI CO MAM ZROBIC I OBESZLO SIE BEZ SKALPELA CHIRURGICZNEGO.MAM ZAUFANIE DO DOKTOR.CALA MOJA RODZINA SIE LECZY I WSZYSCY SA ZADOWOLENI.A OSOBY KTORYM POWIEDZIALAM O DOKTOR SA MI WDZIECZNE BO SA ROWNIEZ ZADOWOLONE.I TO CHYBA W ZYCIU JEST WAZNE.ZYCZYMY ZDROWIA PANI DOKTOR BO TAKICH LEKARZY JEST MALO.

dr Katarzyna Wodecka

Dąbrowa Górnicza ul.Sienkiewicza 25
41-300 Dąbrowa Górnicza

Zdecydowanie polecam dr Wodecką! Pani dr jest w pełni kompetentna, poświęca bardzo dużo czasu na fachową poradę, jasno wszystko tłumaczy. Przy tym jest bardzo miła, sympatyczna, zdecydowanie najlepszy ginekolog w Dąbrowie!

Marcin Branny

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DUODENT S. C. Marcin Branny Artur Przyniczyński
Dworcowa 9
42-520 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry stomatolog, śmiem twierdzić że najlepszy na jakiego trafiłem a trochę ich było.
Miły, cierpliwy i stara się robić z wyczuciem tak aby nie bolało, a na dodatek ceny jak na takiego fachowca nie są spore!
Gorąco Polecam!

Ewa Pieszczek

Pediatra

NZOZ "Nowa Radiologia"
aleja Piłsudskiego 34/634
41-303 Dąbrowa Górnicza

Pani doktor jest zdecydowanie najlepszym lekarzem jakiego poznałam! Miła,uprzejma,zawsze uśmiechnięta. Ma rewelacyjne podejście do dzieci,szczegółowo odpowie na pytania nurtujące pacjenta, zawsze trafnie stawia diagnozy. Polecam wszystkim serdecznie i oby więcej takich lekarzy z powołania.
Opinia dodana przez: Martyna