lek. dent. Dagmara Bujok

Zdecydowanie najlepszy stomatolog jakiego spotkałem - podejście do pacjenta, fachowość, właściwa diagnoza, odpowiedni sprzęt, zwracanie uwagi na ból pacjenta. Klasa sama w sobie. Jak porównuję z poprzednimi stomatologami to żałuję że trafiłem do Pani Doktor dopiero teraz. Życzę wszystkim takiej opieki stomatologicznej.

Najlepszy fachowiec, niezwykle doświadczony praktyk, z pełnym zasobem sprzętu i koniecznych środków w gabinecie. Pani doktor skrupulatnie wychwyci każdy, nawet najmniejszy sygnał nieprawidłowości chorobowej i z pewnością zaradzi. Mam pełne zaufanie do jej ręki, wiedzy i intuicji zawodowej. Osobiście zawdzięczam jej mój pełny i zdrowy uśmiech. Gorąco polecam. Małgorzata L.