lek. dent. Dagmara Bujok

Zwykle nie piszę opinii dobrych ani złych, ale w tym przypadku zrobię wyjatek, ponieważ Pani Dagmara jest pierwszą dentystką, która wyprowadziła mi wiele zębów z trudnych sytuacji. Każdy ząb dla Pani Doktor jest cenny, ratuje jeśli tylko można. Jest kompetentna, rzeczowa i logicznie wyjaśnia każdą sytuacje. Chodzę do Pani Dagmary od kilku lat i nigdy nie czułam dyskomfortu braku wiedzy, uważności i pełnej rzeczowej informacji. Ostatnio usuwałam implant w innej Klinice - ponieważ tam był zrobiony kilkanaście lat temu i mam skalę porównawczą lekarza dbającego o pacjenta i lekarza dbającego o swój portfel. Z płaczem przyszłam do Pani Dagmary, prosząc o kontynuacje leczenia po kilku tragicznych wizytach w innej klinice, w ktorej nawet nie rozpoznano stanu zapalnego , gdzie ropa dosłownie wychodziła z implantu. Polecam wszystkim Panią Doktor, zarówno tym, którzy mają większe jak i mniejsze mozliwości finansowe poprawy uśmiechu. Pani Doktor zawsze znajdzie rozwiązanie. Szkoda, że tak późno trafiłam do Pani Doktor ale dziekuję za każdy wyleczony ząb i za każdą rzeczową poradę.

Zdecydowanie najlepszy stomatolog jakiego spotkałem - podejście do pacjenta, fachowość, właściwa diagnoza, odpowiedni sprzęt, zwracanie uwagi na ból pacjenta. Klasa sama w sobie. Jak porównuję z poprzednimi stomatologami to żałuję że trafiłem do Pani Doktor dopiero teraz. Życzę wszystkim takiej opieki stomatologicznej.

Najlepszy fachowiec, niezwykle doświadczony praktyk, z pełnym zasobem sprzętu i koniecznych środków w gabinecie. Pani doktor skrupulatnie wychwyci każdy, nawet najmniejszy sygnał nieprawidłowości chorobowej i z pewnością zaradzi. Mam pełne zaufanie do jej ręki, wiedzy i intuicji zawodowej. Osobiście zawdzięczam jej mój pełny i zdrowy uśmiech. Gorąco polecam. Małgorzata L.