lek. dent. Dagmara Cebrzyńska

Pewnego dnia nadszedł czas, udać się do gabinetu dentystycznego i wyleczyć dwa dziurawe zęby, które coraz bardziej nie dawały mi spokoju i przeszkadzały mi w normalnym spożywaniu posiłków. Lęk przed dentystą( wiertłami, igłami, dźwiękiem urządzeń dentystycznych itp.) był ogromny i wynikał z złego leczenia zęba w przychodni, parę ładnych lat temu. Pani Dagmara w profesjonalny sposób wyleczyła moje zęby (leczenie kanałowe),dodatkowo mój lęk oraz obawa przed wizytą u dentysty całkowicie zniknęły. Z efektów jej pracy jestem Bardzo zadowolony. W skrócie: profesjonalna, zaangażowana, bardzo sympatyczna. Dziękuje Pani Dagmarze za pomoc. Polecam ...

W skrócie: profesjonalna, zaangażowana, bardzo sympatyczna.
Dziękuje Pani Dagmarze za pomoc.
Polecam !

Byłem na wizycie, trafiłem dosłownie przez przypadek ponieważ była śnieżyca i nie chciałem i nie miałem czasu szukać innego gabinetu, a ząb bolał. Początkowo na fotelu czułem się lekko zestresowany ale po kilku minutach strach minął. Doktor Dagmara bardzo dobra dentystka i widać że z powołania bo ma super podejście do pacjenta, godna zaufania. Serdecznie pozdrawiam i polecam z całego serca! Baaardzo zadowolony pacjent :)

Obiecałam sobie, że napiszę kilka słów o mojej kochanej dentystce, a więc, trafiłam na fotel do doktor Dagmary troszkę przez przypadek, ząbek bolał, chciałam się umówić na wizytę do Ewy Mazurek ale na najbliższy wolny termin musiałabym czekać około tygodnia. Kiedy szłam na wizytę miałam mieszane uczucia ale teraz wiem, że dobrze trafiłam. Jestem bardzo zadowolona, Doktor Dagmara to młoda, sumienna i dokładna dentystka. Podejście wzorowe, problem rozwiązany, bólu nie ma, ząb wyleczony. Polecam i pozdrawiam, Kamila.

Profesjonalna lekarka, prawdziwa dentystka z powołania. Miałem do zaleczenia trzy ząbki. Wyleczone szybko i bezboleśnie. Serdecznie pozdrawiam, Maciej.

Jeśli mieliby moje zęby leczyć tacy lekarze jak Pani Cebrzyńska, to mogę do dentysty chodzić codziennie. Ale drugiego takiego ze świecą szukać. PROFESJONALISTKA. A do tego miła i ładna. ;)

Miałam leczenie kanałowe, poprawki po innych "super dentystach", bezboleśnie i w dobrej cenie. Z jakością też bez zastrzeżeń. Leczenie było 3-4 miesiące temu nic sie nie dzieje, wszystko szczelne i stabilne, polecam.

Wizyta była szybka tania i bezbolesna. Leczenie zakończone sukcesem.

Wizyta była szybka tania i bezbolesna. Leczenie zakończone sukcesem.

Bardzo fajna dentystka. Mila i dokladna.Wizyta bezbolesna.

Bardzo fajna dentystka. Mila i dokladna.Wizyta bezbolesna.

Doktor Dagmara ma według mnie bardzo dobre podejście do pacjenta.Siedząc u niej na fotelu czułam się pewnie.Jest delikatna i wyrozumiała.Zdecydowanie najlepszy dentysta u jakiego kiedykolwiek byłam.

Miałem wizytę u doktor Dagmary pod koniec Października, wizyta bez zastrzeżeń, podejście do pacjenta bardzo przyjazne.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Szczecin"?

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin