Dagmara Danielczyk-Słomian

Psycholog, Psychoterapeuta

Dagmara, dziękuję Ci za to, że widziałaś we mnie tylko dobro i piękno – nawet wtedy, gdy ja sama zupełnie nie byłam w stanie go zobaczyć. Wierzyłaś we mnie, pozwoliłaś mi dojść do tych części mnie które były głęboko zakopane, zamknięte i straciły nadzieję, że ktokolwiek kiedyś je dostrzeże. Byłaś przy mnie, towarzyszyłaś mi w trudnościach - wiedz jak wiele to dla mnie znaczyło. Wszystkie najcenniejsze chwile i wspomnienia zabieram ze sobą na zawsze. Bądź szczęśliwa, niech dobro które wysyłasz w świat nieustannie do Ciebie powraca. Przyjmij proszę moją szczerą wdzięczność za wszystko.

„Między tym co «właściwe» i «niewłaściwie» istnieje przestrzeń. Tam się spotkamy.”
Rumi

Pani Dagmara jest po prostu dobrym człowiekiem. Rzetelna i godna zaufania terapeutka.

Po raz pierwszy udało mi się w pełni otworzyć przed terapeutą. Pewnie dlatego, że pani Dagmara potrafiła słuchać, towarzyszyła mi cały czas w mojej podróży w głąb siebie, ale nienachalnie. Pomagała nazywać pewne problemy i stany, ale pozwalała, abym to ja w dużej mierze dochodziła do ważnych dla mnie wniosków. Dzięki niej wiem, że nie jestem sama ze swoimi problemami.

Absolutnie nie polecam!!! W moim poczuciu brak kompetencji i podejście do klienta wyłącznie biznesowe. Uprzejmość pozorna i udawana.

Bardzo dobry specjalista. Polecam z czystym sumieniem.

Bardzo dobry specjalista. Polecam z czystym sumieniem.