Dagmara Danielczyk-Słomian

Psycholog, Psychoterapeuta

3,3
3,7

Po raz pierwszy udało mi się w pełni otworzyć przed terapeutą. Pewnie dlatego, że pani Dagmara potrafiła słuchać, towarzyszyła mi cały czas w mojej podróży w głąb siebie, ale nienachalnie. Pomagała nazywać pewne problemy i stany, ale pozwalała, abym to ja w dużej mierze dochodziła do ważnych dla mnie wniosków. Dzięki niej wiem, że nie jestem sama ze swoimi problemami.

Absolutnie nie polecam!!! W moim poczuciu brak kompetencji i podejście do klienta wyłącznie biznesowe. Uprzejmość pozorna i udawana.

Bardzo dobry specjalista. Polecam z czystym sumieniem.

Bardzo dobry specjalista. Polecam z czystym sumieniem.