lekarz Dagmara Dudzik

Psychiatra

Dzięki pani doktor Dudzik, pomimo swojego braku zaufania i lęku przed tzw."psychotropami"zdecydowałam się na leczenie i jestem jej za to niezmiernie wdzięczna. W sposób przystępny wyjaśniła mi mechanizm działania leków, ich zalety i wady tak abym mogła wspólnie z nią podjąć dalsze decyzje. Bardzo duże znaczenie przykłada do nieuzależniania pacjentów i minimalizacji ew. efektów ubocznych. Z każdego spotkania z nią wychodzę bogatsza o wiedzę, psychoterapeutyczne porady i ciepło, którym emanuje :) Psychicznie czuję się nieporównywalnie lepiej niż przed leczeniem. Bardzo Panią Doktor polecam!

Psychicznie czuję się nieporównywalnie lepiej niż przed leczeniem.
Bardzo Panią Doktor polecam!

Zanim trafiłam do pani doktor Dudzik leczyłam się w innych miejscach, więc mam porównanie. Po pierwsze - to przede wszystkim miła i po prostu ludzka, otwarta osoba, a nie naburmuszony "szpecjalysta" za biurkiem (to szczególnie ważne dla osób, które wybierają się do psychiatry po raz pierwszy i obawiają się wizyty - naprawdę, w tym przypadku nie ma czego :-)). Po drugie - można dowiedzieć się wiele o swojej chorobie, lekach, metodach leczenia, perspektywach, można po prostu zadawać pytania i wyrażać swoje wątpliwości i niepokoje z tym związane (a nie, jak ...

Po drugie - można dowiedzieć się wiele o swojej chorobie, lekach, metodach leczenia, perspektywach, można po prostu zadawać pytania i wyrażać swoje wątpliwości i niepokoje z tym związane (a nie, jak to czasem bywa gdzie indziej: "Cierpi pan/i na to i na to, zapiszę panu/pani te i te tabletki, dziękuję, do widzenia, następny pacjent proszę").
Po trzecie - czas przewidziany na wizytę jest sensowny i uczciwy, nie ma pośpiechu i nerwowej atmosfery. Znam miejsca, gdzie trzeba się streścić w 10 minut, a najlepiej po prostu tylko pojawiać się po recepty...
Polecam! Naprawdę :-)

Pani Doktor Dagmara jest wybitnym specjalistą,jest w niej coś magicznego,po rozmowie wychodzi się z uśmiechem na twarzy,odczuwa się spokój wiarę.Doskonały lekarz,uzdrowiciel cierpiących dusz z ogromnym darem empatii,swoim magicznym światłem i profesjonalnym podejściem wskazuje właściwą drogę powrotu do życia. Bardzo trafnie dobiera leki.Nie ogranicza się wyłącznie do diagnostyki-słucha z uwagą,rozmawia,wspiera,kochany człowiek,który nie tylko leczy,ale pochyla się nad pacjentem.Do tej pory nie spotkałam tak wspaniałego lekarza.Zawsze profesjonalna,ludzka w kontakcie,pogodna,sympatyczna,wizyta to naprawdę przyjemność.Pomogła mi przejść przez różne,trudne koleje losu.Była dla mnie światłem w tamtych ciemnych dniach,kiedy wydawało się,że nie ma niczego prócz mroku.Lekarz z powołaniem do wykonywania tego zawodu,profesjonalistka i specjalista z prawdziwego zdarzenia.Słowa ludzkie są zbyt małe aby powiedzieć "DZIĘKUJĘ"...

Pani Dagmara Dudzik spełniła w pełni moje oczekiwania, jest uprzejma, poświęca każdemu pacjentowi dużo czasu, jasno tłumaczy chorobę i metody jej leczenia. Omawia także rodzaje leków i ich wpływ na organizm. Zdecydowanie Pani Doktor Dudzik wzbudza zaufanie. Kompletnie wyłamuje się ze standardu psychiatry, co to leki głównie przepisuje i mówi "do następnej wizyty". Pani Dudzik, jest bardzo empatycznym, kompetentnym i życzliwym Człowiekiem. Stąd dziękuję serdecznie za okazane wsparcie, które traktuje jako wyraz dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym, a zarazem profesjonalizmu i zrozumienia cierpienia drugiej osoby. Zwykła życzliwość, uśmiech i ...

Kompletnie wyłamuje się ze standardu psychiatry, co to leki głównie przepisuje i mówi "do następnej wizyty". Pani Dudzik, jest bardzo empatycznym, kompetentnym i życzliwym Człowiekiem. Stąd dziękuję serdecznie za okazane wsparcie, które traktuje jako wyraz dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym, a zarazem profesjonalizmu i zrozumienia cierpienia drugiej osoby. Zwykła życzliwość, uśmiech i wyczuwalny, ciepły stosunek do pacjenta to atuty Pani Dudzik. Dziękuję także za wzorową i fachową opieką lekarską.Zatem Pani Dudzik budzi szczególne uznanie. Należy Ją stawiać za wzór dla innych, przede wszystkim lekarzy (zwłaszcza psychiatrów). Serdecznie i z pełną odpowiedzialnością polecam!

Do psychiatry skierował mnie lekarz rodzinny. Byłam naprawdę pełna obaw i lęku. To był mój pierwszy kontakt z tego rodzaju specjalistą.Pani doktor Dudzik to był najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać - profesjonalna i kompetentna, a zarazem miła i serdeczna. Spokojnie mnie wysłuchała i wyjaśniła mi wszystkie wątpliwości.Najważniejsze jednak to, że dzięki lekom, które mi przepisała dziś czuję się naprawdę dobrze. Jestem pani doktor bardzo wdzięczna.

Doktor Dudzik została mi polecona przez znajomą i faktycznie godna jest polecenia.Objawy, z którymi borykałam się już od długiego czasu, a które nasilały się stopniowo minęły dzięki leczeniu pani doktor.Odnalazłam wewnętrzny spokój w środku, a nastój jest naprawdę dobry. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna.

Pani doktor jest lekarzem z powołania. Nie patrzy na zegarek,wszystko dokładnie tłumaczy i podchodzi do człowieka jako do całości. Zawsze informuje o możliwych objawach ubocznych, a nawet o kosztach lecznia, choć stara się dobierać najtańsze preparaty. Bardzo polecam dr Dudzik jako psychiatrę

Bardzo polecam panią dr Dudzik. w zasadzie od razu trafiła w leki, i choć trochę musiałam poczekać na ich efekt jestem już w nieporównywalnie lepszym stanie. Poza tym jest bardzo miła i nie patrzy na zegarek,co zdarza się wielu lekarzom

Doktor Dudzik to psychiatra z powołania.Wcześniej byłam u kilku lekarzy, ale żaden nie poświęcił mi tyle czasu uwagi.Pani doktor odpowiada na wszystkie wątpliwości i pytania. Uważa, żeby leki nie uzależniały.Jestem bardzo zadowolona, a moje samopoczucie jest już dużo lepsze. Serdecznie polecam.

Pani doktor leczy nie tylko farmakologią, ale całą sobą. Od kiedy wiem,że zawsze mogę na nią liczyć, spotkać się i porozmawiać znacznie lepiej się czuję.Nie znaczy to,że odstawiłam leki, ale rzadziej sięgam po uspokajacze. Bardzo ją za to cenię

Pani doktor leczy nie tylko farmakologią, ale całą sobą.
Bardzo ją za to cenię