mgr Dagmara Kalczyńska

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Konsultowalam u p.Dagmary 4miesiecznego synka. Od poczatku chcialam karmic piersia, niestety caly czas bylo pod gorke. Pani Dagmara dodala mi wiary! Dlugi wywiad, obserwacja, zabawa. Przyjrzala sie karmieniu, poprawila wszystkie bledy. Pani Dagmara ma duza wiedze i fajne podejscie do dzieci. Szczerze polecam!

Gdyby nie wizyta u Pani Dagmary nie dowiedzielibyśmy się pewnie, że jest jakiś problem - w przedszkolu niestety nie otrzymaliśmy żadnych zaleceń :( Bardzo miła wizyta, wiemy teraz na co zwracać uwagę i najważniejsze córci też się podobało. Bardzo dziękujemy i będziemy polecać znajomym :)

Bardzo polecam. Indywidualne podejście do pacjenta, dopasowanie godzin wizyt a przede wszystkim rezultaty które widać u dziecka to główne zalety Pani Dagmary.

Szczerze polecam !!! Dzieci w 100% oddają się w ręce Pani Dagmary. Genialne podejście do dzieci sprawia, że mali pacjenci chętnie spędzają czas w gabinecie w pełni koncentrując się na zadaniach!!!! A różnorodność wykorzystanych przedmiotów- zabaw sprawia, że nie trudno zachęcić dzieci do "zabawy" w domu.

Bardzo dobry specjalista. Dzięki Pani Dagmarze nasza córka zachowuje się jak normalnie rozwijające się dziecko, podczas kiedy jeszcze rok temu wielu specjalistów diagnozowało u córki autyzm. Mimo ciężkiemu początkowi Pani Dagmara nie zraziła się i z uporem kontynuowała terapię, czego efekty są takie, że mamy teraz wesołą, rozśpiewaną i niesamowicie rozgadaną trzylatkę, która uwielbia zajęcia z Panią Dagmarą i zawsze z utęsknieniem czeka na kolejne :) Zdecydowanie polecam, bo u nas postępy są olbrzymie. Pani Dagmara to specjalista z powołania.

Logopeda z powołania, wykształcenia i działania ;) Córka z radością uczęszcza na terapię , a co najważniejsze z niemowy w domu mamy gadule:) polecam wszystkim - super gabinet, Pani Dagmara bardzo dobrze "lapie" kontakt z dziećmi i rodzicami . Polecam

Bardzo przyjazna i otwarta na dzieci osoba, pelna entuzjazmu i zrozumienia. Szeroka wiedza w zakresie logopedii i psychologii dzieciecej. Serdecznie polecam.

Polecam Panią Dagmarę. Duża wiedza, profesjonalne podejście do rodzica i do dziecka. Bardzo dobre warunki w gabinecie, w którym Pani Dagmara przyjmuje, mnóstwo ciekawych pomocy edukacyjnych, które sprawiają, że efektywna terapia przez zabawę jest możliwa. Polecam jak najbardziej.

Bardzo polecam Panią Dagmarę - jest prawdziwą profesjonalistką z pasją - widać, że kocha to czym się zajmuje i ma wspaniały kontakt z dziećmi. Jest świetnym logopedą - u mojej 3 latki niemal od razu widziałam postępy. Ogromne wrażenie zrobiło na mnie już pierwsze - rozpoznawcze - spotkanie Pani Dagmary z moja córa - spędziły razem dużo czasu i mała została bardzo dokładnie zdiagnozowana. Dodatkowo Pani Dagmara to fajny, mądry człowiek, a moja córeczka zawsze chodzi na zajęcia z radością :)

Miałam przyjemność skorzystać z konsultacji logopedycznej u Pani Dagmary i choć była to tylko jedna wizyta ,mogę śmiało stwierdzić,że jest to lekarz z wielkim sercem. Ma podejście do dziecka ,jak również do rodzica. Jej zaangażowanie i wiedza pozwalają szybko nabrać zaufanie.