Świetna specjalistka. Nasz synek Maciuś ma prawie 3 latka i jeszcze niedawno mówił bardzo niezrozumiale, nie sposób było się z nim dogadać. Bardzo się przy tym wstydził mówić, nie chciał się odzywać w przedszkolu, przy ludziach. Współpracę z panią Kalczyńską rozpoczęliśmy nieco miesiąc temu z zalecenia pana psychologa. Pani Kalczyńska bardzo dokładnie najpierw nas o wszystko wypytała, przejrzała dokumenty niczego nie bagatelizując, przebadała naszego synka, a później pozytywnie nas zaskoczyła sensownym i zrozumiałym dla nas podsumowaniem. Widać w jej pracy duże serce i bardzo rzetelną wiedzę na temat rozwoju dzieci, ich mowy. Nie ma w tym co robi jakiegoś szukania na oślep i improwizacji, żeby wypełnić czas. Bez trudu angażuje Maciusia w terapię i daje nam przy tym mnóstwo przydatnych wskazówek i informuje o tym, co mamy robić, żeby nasz synek mówił jeszcze wyraźniej. Nie wiedzieliśmy np. że karmienie i w ogóle jak synek je, czym pije ma takie znaczenie, dopiero od pani logopedki dowiedzieliśmy się, bo jest też terapeutką karmienia dzieci. Terapia z dzieckiem trwa różnie, od 15 minut do godziny, w zależności, jaki ma nastrój Maciuś i jakie ciężkie ćwiczenia robi. Dla niego wszystko wygląda jak zabawa, dużo się śmieje, "wygłupia". Mieliśmy szczęście trafić na dobrych specjalistów zapewniających kompleksowe podejście do sprawy i spore rezultaty już są - Maciuś nie wstydzi się już mówić, teraz "rozśpiewał się" świątecznie, lubi wierszyki i ćwiczenia, które ćwiczy z nim logopedka, mówi zdecydowanie więcej i dużo bardziej zrozumiale niż kiedyś. Teraz jest przerwa świąteczna, a nasz synek nie może się doczekać swojej "kochanej logopedki". Terapia logopedyczna jest jak dla nas bardzo skomplikowana i ciężka, dużo jest do zrobienia, trudne ćwiczenia, masażyki itd., ale dzięki pracy pani Dagmary, jej podejściu, wsparciu i dziecko, i my dajemy jakoś radę. Pozdrawiamy i do zobaczenia w nowym roku, M.N.

Polecam bardzo serdecznie Pania Dagmare! Bardzo ma dobre podejscie do malych dzieci i starannie podchodzi do problemu. Moj synek ktory ma dopiero 3,5 roku i ktory czasem bywa uparty gdy sie o cos go prosi, Pania Dagmare poslusznie sluchal. Polecam Pania Dagmare jako logopede gdyz na wiele pytan( dla mnie bardzo waznych) dala mi wiele wskazowek za co bardzo dziekuje i czesto to wykorzystuje w pracy z synem a nawet z corka u ktorej niezauwazylam raczej zadnych trudnosci mowy ale cwiczymy i przy tym jeszcze dobrze sie bawimy. Zachecam wszystkich ...

Polecam bardzo serdecznie Pania Dagmare!
Bardzo ma dobre podejscie do malych dzieci i starannie podchodzi do problemu.
Zachecam wszystkich rodzicow chcacych zaczerpnac opini dobrego logopedy ktorzy pochodza z Wroclawia i okolic ( w moim przypadku nawet ze Szwecji) do skontaktowania sie z Pania Dagmara Kalczynska:)
Pozdrawiam Pania Dagmare i Pana psychologa oraz dziekuje serdecznie za rozmowe:)

Konsultowalam u p.Dagmary 4miesiecznego synka. Od poczatku chcialam karmic piersia, niestety caly czas bylo pod gorke. Pani Dagmara dodala mi wiary! Dlugi wywiad, obserwacja, zabawa. Przyjrzala sie karmieniu, poprawila wszystkie bledy. Pani Dagmara ma duza wiedze i fajne podejscie do dzieci. Szczerze polecam!

Bardzo dobry specjalista. Dzięki Pani Dagmarze nasza córka zachowuje się jak normalnie rozwijające się dziecko, podczas kiedy jeszcze rok temu wielu specjalistów diagnozowało u córki autyzm. Mimo ciężkiemu początkowi Pani Dagmara nie zraziła się i z uporem kontynuowała terapię, czego efekty są takie, że mamy teraz wesołą, rozśpiewaną i niesamowicie rozgadaną trzylatkę, która uwielbia zajęcia z Panią Dagmarą i zawsze z utęsknieniem czeka na kolejne :) Zdecydowanie polecam, bo u nas postępy są olbrzymie. Pani Dagmara to specjalista z powołania.

Gdyby nie wizyta u Pani Dagmary nie dowiedzielibyśmy się pewnie, że jest jakiś problem - w przedszkolu niestety nie otrzymaliśmy żadnych zaleceń :( Bardzo miła wizyta, wiemy teraz na co zwracać uwagę i najważniejsze córci też się podobało. Bardzo dziękujemy i będziemy polecać znajomym :)

Bardzo polecam Panią Dagmarę - jest prawdziwą profesjonalistką z pasją - widać, że kocha to czym się zajmuje i ma wspaniały kontakt z dziećmi. Jest świetnym logopedą - u mojej 3 latki niemal od razu widziałam postępy. Ogromne wrażenie zrobiło na mnie już pierwsze - rozpoznawcze - spotkanie Pani Dagmary z moja córa - spędziły razem dużo czasu i mała została bardzo dokładnie zdiagnozowana. Dodatkowo Pani Dagmara to fajny, mądry człowiek, a moja córeczka zawsze chodzi na zajęcia z radością :)

Szczerze polecam !!! Dzieci w 100% oddają się w ręce Pani Dagmary. Genialne podejście do dzieci sprawia, że mali pacjenci chętnie spędzają czas w gabinecie w pełni koncentrując się na zadaniach!!!! A różnorodność wykorzystanych przedmiotów- zabaw sprawia, że nie trudno zachęcić dzieci do "zabawy" w domu.

Logopeda z powołania, wykształcenia i działania ;) Córka z radością uczęszcza na terapię , a co najważniejsze z niemowy w domu mamy gadule:) polecam wszystkim - super gabinet, Pani Dagmara bardzo dobrze "lapie" kontakt z dziećmi i rodzicami . Polecam

Bardzo polecam. Indywidualne podejście do pacjenta, dopasowanie godzin wizyt a przede wszystkim rezultaty które widać u dziecka to główne zalety Pani Dagmary.

Miałam przyjemność skorzystać z konsultacji logopedycznej u Pani Dagmary i choć była to tylko jedna wizyta ,mogę śmiało stwierdzić,że jest to lekarz z wielkim sercem. Ma podejście do dziecka ,jak również do rodzica. Jej zaangażowanie i wiedza pozwalają szybko nabrać zaufanie.

Wciąż poszukujesz "Logopeda dziecięcy Wrocław"?

Lucyna Boniecka

Neurologopeda
Ośrodek Rozwoju i Terapii Mowy "Edu-Logos"
ul. Grabiszyńska 163 lok. 128a

54-512 Wrocław
Gabinet prywatny
Poleska 41 lok. 6
51-354 Wrocław
pl. Nowy Targ 28, pok. 410 (Rynek)
Piękna 47
60-589 Poznań